Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
czekoladkaaa95

Swędzi mnie odbyt po stosunku analnym.

Polecane posty

2 dni temu uprawiałam seks analny. Nie powiem było miło. Ale od wczoraj wieczora nastąpiło swędzenie w odbycie. Boje sie że to mogą być hemoroidy, bo w sumie gdy ma się hemoroidy to nie można normalnie siedzieć a u mnie taki syndrom nie występuje. Mam 17 lat i nie wiem czy to ustanie czy jak ?

Gość fekala
masz pewnie delikatne otarcia więcej lubrikantów następnym razem :)

no właśnie nie używaliśmy niczego bo to było tak na spontana, wraz chłopak zaproponował i sie zgodziłam.

Gość fubustar
Następnym razem zadbajcie o to. Ja używam wazeliny ale jak nic nie macie to może być nawet masło :) Jestem gejem i szukam przyjaciół wśród chłopców i młodych panów. Jeśli któryś ma ochotę na darmowy, szybki seks to piszcie: fubustar@interia.pl Zapewniam moc niezapomnianych wrażeń🖐️

Gość Świąd odbytu

Mam taki sam problem po stosunku analnym świąd odbytu ,stosunek był bez prezerwatywy ,mam z tym problem już dwa miesiące i nie tylko odbyt a też pochwa ,leczę się na grzyby różne leki na receptę nic nie pomaga ..nie wiem czy czyms się mogłam zarazić 

Czy to jednak możliwe że w pochwie mam jakąś mocno grzybicę na którą nic nie pomaga mimo że wymaz z szyjki macicy był czysty a jeśli chodzi o odbyt to tak jak wyżej że otarcia itd jakieś zapalenie czy coś ?

Dodam że brałam procto glywenol na hemoroidy bez recepty i nie pomogło 

Gość Darwin

Gow.. No prawda. Matka natura to ... 

Gość Świąd

Mam taki sam problem po stosunku analnym świąd odbytu ,stosunek był bez prezerwatywy ,mam z tym problem już dwa miesiące i nie tylko odbyt a też pochwa ,leczę się na grzyby różne leki na receptę nic nie pomaga ..nie wiem czy czyms się mogłam zarazić 

Czy to jednak możliwe że w pochwie mam jakąś mocno grzybicę na którą nic nie pomaga mimo że wymaz z szyjki macicy był czysty a jeśli chodzi o odbyt to tak jak wyżej że otarcia itd jakieś zapalenie czy coś ?

Dodam że brałam procto glywenol na hemoroidy bez recepty i nie pomogło 

Edit A jakaś kobieta która miała ten sam problem ? Póki co to mam odpowiedzi facetów którzy robią SB jaja ..

Gość Mmm

Idź do proktolog a, sprawdzi, może poda czopki z antybiotykiem, ewentualnie jakąś maść przypisze. Możesz być o tarta, w końcu kakaowa dziórka się sama nie nawilża. Pamiętaj tylko o lewatywie przed wizytą.

Gość Swi

No właśnie najbliższy proktolog miesiąc czekania i to prywatnie więc nie tak hop ,dziękuję za odpowiedź ,też się zastanawiałam ale w sumie nawet jak by była otarta no to dwa miesiące by męczyło ...wydawało mi się że to to samo co w pochwie spowodowało to swędzenie ..zarażenie się czymś ale jak nie grzybami to czym ..już nie wiem czy to chodzi o ten sam powód tego swędzenia z przodu i z tyłu czy dwie różne rzeczy skoro obie były po stosunku bez prezerwatywy..

Kajam się, pokutuję i umęczam się klęcząc na grochu, bo chciałam wpisać tutaj taki trochę prześmiewczy post, a tu widzę dramaty z życia wzięte i pełne zaangażowanie...

Gość gosc

Anal to anal

Gość gosc

brawo, za jakis czas bedziesz popuszczac kleksy, potem zostana pampersy. i to z wlasnej woli. wspolczuje glupoty

Gość Gość

Uprawiaj anal dalej to  będziesz pierdziec i srac bez kontroli , ja wkladalam tylko mały palec i już mam poluzowany odbyt, baki wychodzą same , kupe 2 razy popuscilam, ten kto uprawia regularnie anal będzie srał pod siebie 

Gość Mary

Witam ,również proszę o pomoc ,po stosunki zaczęła mnie swędzieć pochwa od sierpnia leczę leczę i noc później był stosunek analny zaczął mnie swędzieć odbyt jakoś w listopadzie chodzę do ginekologa wie jak się sprawy mają pytałam ja o HPV itd ,nic nie wspomniała o tym że muszę iść do proktologa ,twierdzi że to infekcja grzybicza prawdopodobnie ale wyniki są dobre .Czytam internet i tam ciągle tylko swędzenie odbytu to nowotwór już mało nie osiwialam 

Może jest tu ktoś kto miał takie same doświadczenie i okazało się że to nic poważnego albo przynajmniej że te objawy w internecie to przesada i to wcale nie musi być to 

Gość Gość

Proponuję Domestosem posmarować, ulga natychmiastowa.

Gość Mary..

Nie wiem jak można się wyśmiewać z problemów zdrowotnych innych ludzi ...jeśli nie masz żadnej mądrej rady nie udzielają się wcale ..jeśli cieszy Cię że komuś coś dolega to współczuję 

Jest tu ktoś kto ma ten sam problem ?

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Mary.. napisał:

Nie wiem jak można się wyśmiewać z problemów zdrowotnych innych ludzi ...jeśli nie masz żadnej mądrej rady nie udzielają się wcale ..jeśli cieszy Cię że komuś coś dolega to współczuję 

Jest tu ktoś kto ma ten sam problem ?

D0pa nie jest od bzykania, używaj ją zgodnie z przeznaczeniem nie będzie bolała. Dałaś się zeszm@cić? Twój problem.

Gość Mary..

I tak cię bawią problemy innych ?...weź się zastanów kiedyś z Twoich problemów ktoś może mieć bekę ..a zwracam się do normalnych ludzi którzy tu wchodzą w tym samym celu co ja a nie do takich 

Gość Gość

Jest kilka zasad co do uprawiania seksu analnego.Jedną z nich jest użycie dużej ilości lubrykantu(odbyt nie ma naturalnego nawilżenia), bez tego  napewno dojdzie do obtarć.Pozatym warto zrobić lewatywę, wtedy tam jest czysto i mimo ewentualnych podrażnień nic się nie stanie.Nie wolno też z pupy do pochwy bo wtedy zaskarżenie bakteriami kałowymi gwarantowane.Jeśli już nie było lewatywy to prezerwatywa obowiązkowa,ale to chroni tylko partnera, no i wtedy po zdjęciu gumki może być stosunek waginalny.

Jeśli już tak się stało,że po seksie analnym coś nas swędzi/ piecze to można posmarować kremami jak dla niemowlaków typu sudocrem, tormentiol, linomag,ew.clotrimazolum( przeciwgrzybicza), ale jeśli przez kilka dni dolegliwości nie mijają to należy udać się do lekarza po receptę na np.antybiotyk w postaci czopków,maści bo najprawdopodobniej doszło do zakażenia bakteriami,a takie nieleczone zmiany prowadzą do zakażeń grzybiczych a wtedy to już dłuższe leczenie i zakaz seksu.Myślę że lekarz rodzinny da radę ale trzeba być szczerym, jak nie to skierowanie do innych specjalistów ew.wenerolog bez skierowania.

Gość Gość

Jest kilka zasad co do uprawiania seksu analnego.Jedną z nich jest użycie dużej ilości lubrykantu(odbyt nie ma naturalnego nawilżenia), bez tego  napewno dojdzie do obtarć.Pozatym warto zrobić lewatywę, wtedy tam jest czysto i mimo ewentualnych podrażnień nic się nie stanie.Nie wolno też z pupy do pochwy bo wtedy zaskarżenie bakteriami kałowymi gwarantowane.Jeśli już nie było lewatywy to prezerwatywa obowiązkowa,ale to chroni tylko partnera, no i wtedy po zdjęciu gumki może być stosunek waginalny.

Jeśli już tak się stało,że po seksie analnym coś nas swędzi/ piecze to można posmarować kremami jak dla niemowlaków typu sudocrem, tormentiol, linomag,ew.clotrimazolum( przeciwgrzybicza), ale jeśli przez kilka dni dolegliwości nie mijają to należy udać się do lekarza po receptę na np.antybiotyk w postaci czopków,maści bo najprawdopodobniej doszło do zakażenia bakteriami,a takie nieleczone zmiany prowadzą do zakażeń grzybiczych a wtedy to już dłuższe leczenie i zakaz seksu.Myślę że lekarz rodzinny da radę ale trzeba być szczerym, jak nie to skierowanie do innych specjalistów ew.wenerolog bez skierowania.

Gość Gość

Ach może jeszcze dojść do podrażnienia homoroidów jeśli ktoś ma,wtedy może być widoczna krew na papierze i wtedy to leki na tę dolegliwość pomogą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować