Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość Bibianka86
To prawda, ze sok broni sie swoja jakoscia. A narzekaja ci, ktorzy pewnie nigdy go nie pili. Nie chodzi o to, zeby negowac tych, ktorzy nie pija, bo kazdy z nas sam wybiera, co robi ze swoim zdrowiem. Jedni jedza fast foody a inni nie jedza miesa, a jeszcze inni pija sok Mona Vie. No i o to chodzi, zebysmy mogli wybierac. Ja sama nie podchodzilam do produktow Mona Vie jak do cudownych lekarstw na wszystko, bo takie cos nie istnieje. Ale sok ten i koktajl na prawde mi pomogly schudnac i widze wieeeelka roznice w samopoczuciu. Namowilam tez kilka kolezanek, aby sprobowaly i dodatkowo zarabiam. Zadna z kolezanek nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzednika
ale 25% które są w składzie zawiera zledwie 2% wartości owoców z acai, potwierdzone jest to w badaniach monavie, które są tak przedsatwione żeby przeciętny człowiek nie wiedział o co chodzi. Badania o których mówisz były przeprowdzane na podwójnej dawce soku monavie ( jakby zrobili badania po wypiciu butelki dziennie efekty by były jeszcze lepsze!! ) Czyli tak naprawdę, badania są zupełnie niewymierne. Do tego badania potwiedzają tyle co nic, wystarczy je wnikliwie przeczytać. Jest to badanie specjalnie tak napisane żeby nikt nie zrozumiał. Mamy na tyle rozwiniętą naukę, że możemy dokładnie określić na co dany produkt pomaga. Stwierdzenia typu "prawdopodobnie pomaga" jasno pokazuje nam, że jest naciągane. W tych pseudo badaniach jest pokazane tylko 1/20 zalet o których mówicie, więc co z resztą? wystarczy pokazać, że suplement pomaga na krążenie i nagle już można go podpiąć pod leczenie wszelkich innych chorób? Tym bardziej, że na taką poprawę krążenia wystarczy zwykła multiwitamina i nie jest to żadna nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzednika
Co do sportowców.... Jak to im nie płacicie? Przecież dostają kasę za wkręcanie kolejnych osób do biznesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
Tak jak ogłoszono podczas Europejskiego Kongresu Empower, w ciągu następnych 90 dni możesz rozpocząć nowy, zdrowszy rozdział z 90 Dniowym Wyzwaniem MonaVie Europe RVL! Program potrwa od 16 marca do15 sierpnia 2013 roku i pomoże ci osiągnąć Twoje cele związane z wagą - nawet te najbardziej ambitne. Co więcej, przy okazji zadbania o siebie i powrót do formy, możesz wygrać niesamowite nagrody. Dołącz już teraz, aby kontrolować swoją wagę i kontrolować swoje życie! ABY WZIĄĆ UDZIAŁ, WYSTARCZY ZROBIĆ 5 KROKÓW: Zrób zdjęcie swojej sylwetki "przed" (zdjęcie powinno być oznaczone datą np. poprzez trzymanie dzisiejszej gazety).Zanotuj swoją wagę początkową, a także obwody talii, bioder i ud.Zgłoszenie ze zdjęciem, pomiarami i numerem ID dystrybutora/ klienta preferowanego, prześlij na mona_vie@o2.pl. Wnioski przyjmowane będą do środy, 15 maja 2013 roku.Spożywaj dziennie dwa koktajle RVL i podążaj za wskazówkami z książki RVL Program. Baw się, a po 90 dniach* podziel się z nami historią swojego sukcesu. Wyślij maila ze zdjęciem "po" oznaczonym datą i twoimi nowymi wymiarami na mona_vie@o2.plNagrody na skalę EuropyZwycięzcy ze wszystkich rynków europejskich MonaVie, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, mają szansę zająć trzy poniższe miejsca: Pierwsze miejsce 1000 GBUZestaw prezentów RVL i Program RVL Mega Seria Treningowa wraz z książkąKwalifikacja na następną Galę Black Tie MonaVie w MoskwieRozpieszczajcy pakiet spa/metamorfozaUznanie na stronie RVL + wideo opisujące historię Twojego sukcesu Drugie miejsce 500 GBUZestaw prezentów RVL i Program RVL Mega Seria Treningowa wraz z książką Trzecie miejsce 250 GBUZestaw prezentów RVL i Program RVL Mega Seria Treningowa wraz z książką WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT E-MAIL : mona_vie@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredi
Jest to omówienie badań monavie, były już one komentowane. Oglądaliście kiedyś telezakupy mango i wypowiedzi lekarzy :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam soczek bardzo smaczny
A koleżanka - siedząca w interesie jakiś czas, kilka dni temu powiedziała, że tenże soczek jest lekiem na BULIMIĘ i ANOREKSJĘ. No comments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredi
Tutaj dystrybutorzy powiedzą Ci tyle ile im dasz powiedzieć :) Do czasu kiedy widzą, że człowiek jest podatny i nie protestuje to będą wymieniać całą listę chorób :) Co dystrybutor to inna lista chorób na które pomaga, ale to nie dziwne bo przecież oni sami nie wiedzą na co tak naprawdę pomaga ten sok więc walą z głowy choroby które znają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam soczek bardzo smaczny
Ja idę jutro kupić sokowirówkę. Nie ma to, jak sok ze świeżych owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problemy żołądkowo-jelitowe (znajoma zachwalała, że to mi pomoże na te problemy). Wypiłam kilka razy ten sok. Pomogło tak, że rzygałam całą noc a z bólu zwijałam się parę godzin po rzyganiu, a ona mówiła, że najpierw organizm musi się "odtoksynować". Dziękuję, więcej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kilka pytan
1.Dlaczego ten soczek nie polecają lekarze w schorzeniach, w których podobno sukcesy leczenia są niepodważalne? (pomijam lekarzy biorących udział w reklamie i marketingu - wiadomo za co to robią...) 2.Dlaczego twórcy owego cudownego napoju nie pretendowali jeszcze do Nobla z medycyny? 3.Dlaczego dystrybutorzy MV nie potrafią poprawnie pisać po polsku (w ich wpisach aż roi się od błędów)? Czyżby ten bajer łykały głównie osoby słabo wyedukowane? 4.Czym różni się sekta MV od sekty Tadeusza z Torunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredi
Pyt.5 Dlaczego dystrybutorzy sprzedają swoje soki ( które muszą zamawiać ) na allegro nawet poniżej ceny zakupu, żeby tylko się ich pozbyć? Monavi zakazało takiej sprzedaży, bo wszyscy dytrybutorzy pozbywali się soków, które muszą zamawiać i płacić za nie ok 100zł. Tu łatwo zobaczyć że jest to piramida finansowa, koszt soku dla dystrybutora jest niewiele niższy od ceny sprzedaży, natomiast za kupienie soku przez dystrybutora pod nim już ma więcej kasy :) Czyli?!?! Jakie wnioski?!?! Nie chodzi o to, żeby sprzedać sok, bo na tym się nic nie zarabia, chodzi o to żeby wkręcić kolejnych dystrybutorów. Dlatego ludzie masowo się pozbywają tych soków jak mogą nawet po niższej cenie niż musieli kupić,żeby jakąś kasę odzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi odpowiadal tylko smak
I nie wejde w ten biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MV na allegro
cieniutko z tym biznesem, oj cieniutko, a ten tekst powalił mnie na łopatki normalnie : "PROMOCJA !!!! DO KAŻDYCH ZAKUPIONYCH 4 szt dodaję GRATIS oryginalny SHAKER RVL (TAKI JAK NA ZDJĘCIU) DO KAZDYCH ZAKUPIONYCH 2 SZTUK NIESPODZIANKA GRATIS. DO KAŻDEGO ZAKUPU - BROSZURA INFORMACYJNA GRATIS ! Lepsze Odżywianie. Mniej Kalorii. Niezależnie od tego, czy chcesz pozbyć się 5 czy 35 kilogramów, utrzymać zdrową masę ciała, czy poprawić swój ogólny stan odżywiania, Koktajl MonaVie RVL jest przeznaczony dla Ciebie. Ten zaawansowany program leży u podstaw systemu kontroli wagi, jakim jest zdrowe odżywianie. Składający się z różnorodnych składników odżywczych makro- i mikro- oraz związków organicznych, MonaVie RVL pomoże Ci kontrolować Twoją wagę w zdrowy sposób. Ten pyszny mix koktajlowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć swoją idealną wagę.* Już dzisiaj pożegnaj się ze zbędnymi kilogramami. Najwyższy czas, by przywitać się z najlepszą wersją siebie! składający się z różnorodnych składników odżywczych makro- i mikro- oraz związków organicznych, MonaVie RVL pomoże Ci kontrolować Twoją wagę w zdrowy sposób. Ten pyszny mix koktajlowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć swoją idealną wagę.* Już dzisiaj pożegnaj się ze zbędnymi kilogramami. Najwyższy czas, by przywitać się z najlepszą wersją siebie! MonaVie RVL zawiera AaVie - najczystszą i najbardziej wartościową dostępną postać owoców aai. Każda porcja to ekwiwalent przeciwutleniaczy zawartych w ponad 10 porcjach owoców i warzyw. Ponadto, koktajl ma w sobie błonnik probiotyczny, dla zdrowego funkcjonowania układu trawiennego, oraz białko serwatki, dla utrzymania masy mięśniowej. Zatem przestań zapychać swój organizm pustymi kaloriami i już dzisiaj zacznij cieszyć się pysznym koktajlem MonaVie RVL. Zdrowe odżywianie nigdy nie smakowało tak dobrze. Najważniejsze Korzyści Pomaga utrzymać masę mięśniową Zwalcza głód, dzięki czemu spożywasz mniej kalorii Zawiera 26 niezbędnych witamin i składników mineralnych, w tym witaminy A, C i E, co pomaga zaspokoić ich zalecane dzienne spożycie spala tłuszcz Pomaga skutecznie kontrolować wagę ciała Pomaga naturalnie ograniczyć apetyt chudniesz bez efektu jojo Koktajl RVL nie może stanowić jedynego źródła odżywiania. Powinien być spożywany w połączeniu z odżywczą dietą i regularnym wysiłkiem fizycznym. Paczka RVL zawiera 28 porcji. Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem: http://pl.monavie.com/pl/products/weight-solutions#!PROGRAM SMAK WANILIOWY LUB CZEKOLADOWO-JAGODOWY - PO ZAKUPIE PROSZĘ POTWIERDZIĆ MAILEM , KTÓRY SMAK WYSŁAĆ :) Proste i szybkie przygotowanie pełnowartościowego posiłku - miarkę proszku RVL rozpuszczamy najlepiej w shakerze w 250-300 ml wody cieplej lub zimnej. Pijemy :) Sam stosuje i od 4 miesięcy i schudłem 8 Kg. Znajoma w ciągu kilku miesięcy schudła 18 kg, zastępując 2 posiłki z 5 koktajlem RVL. tu całość : http://allegro.pl/monavie-rvl-utrata-wagi-schudnij-z-acai-od-tomka-i3129965718.html ktoś się jeszcze łapie na te baki? - "Znajoma w ciągu kilku miesięcy schudła 18 kg, zastępując 2 posiłki z 5 koktajlem RVL." :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MV na allegro
na końcu miało być bajki , a wie ktoś może, co to takiego "puste kalorie"? ci z MV stosują jakiś dziwny język, ani to naukowy, ani prawdziwy ... pusta kaloria...hmmm, co to takiego? kaloria to kaloria, to jednostka energii nieuki z MV, nie ma pustej kalorii tak samo, jak nie ma pustego kilograma ... ja na razie puści to wy jesteście,nie tylko intelektualnie ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puste kalorie istnieją i nie są niczym nadzwyczajnym. To te składniki pożywienia, które dostarczone organizmowi powodują krótkofalowy przyrost energii, nie prowadząc do jej spalania w procesie przemiany materii Występują m.in. w produktach zawierających sacharozę (np. słodycze), a także alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichociemny17
Swoją drogą Piotr Kaszubski (dzieciak, który prowadzi rodzinny biznes bogatej mamy, a wmawia wszystkim że był biedny i sam doszedł do swoim milionów) również jest w monavie. Oczywiście bracia z sekty mu klaskali i przymilali się bo tylko tacy ludzie jak tam są w stanie uwierzyć we wszystko co im się powie. Taka kumulacja osób, które nie potrafią samodzielnie myśleć i tych którzy nimi sterują Informacja o P. Kaszubskim i jego prawdziwej sytuacji http://kwejk.pl/obrazek/1740512/jak-klamia-nas-media-cz-i-sadistic.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do fryckiem
Odpowiedź do: " 12:02 [zgłoś do usunięcia] fryckiem monavie usuwa niewygodne komentarze ze swojej strony na facebook ! Ocena takiego postępowania chyba nie wymaga komentarza. Link do tej strony: http://www.facebook.com/monaviepoland Chodzi o wpis monavie z 4 marca 2013 . Zrzut z ekranu z usuniętym komentarzem: http://images49.fotosik.pl/1831/a1c93267c6480 118.jpg" Dziwna sprawa, pozostała jedynie odpowiedź Monavie na pytanie Pana Grzegorza, czyżby Pan Grzegorz usunął swoje pytanie, by tu na forum manipulować osobami, które to czytają i by postawić firmę Monavie w złym świetle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do fryckiem
cd... chyba, że to zbieg okoliczności, a Pan fryckiem siedzi na wszystkich portalach, robi screeny każdej wiadomości na FB po czym czeka na błąd MV :) Wygląda to naprawdę na obsesję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
Tak jak ogłoszono podczas Europejskiego Kongresu Empower, w ciągu następnych 90 dni możesz rozpocząć nowy, zdrowszy rozdział z 90 Dniowym Wyzwaniem MonaVie Europe RVL! Program potrwa od 16 marca do15 sierpnia 2013 roku i pomoże ci osiągnąć Twoje cele związane z wagą - nawet te najbardziej ambitne. Co więcej, przy okazji zadbania o siebie i powrót do formy, możesz wygrać niesamowite nagrody. Dołącz już teraz, aby kontrolować swoją wagę i kontrolować swoje życie! ABY WZIĄĆ UDZIAŁ, WYSTARCZY ZROBIĆ 5 KROKÓW: Zrób zdjęcie swojej sylwetki "przed" (zdjęcie powinno być oznaczone datą np. poprzez trzymanie dzisiejszej gazety).Zanotuj swoją wagę początkową, a także obwody talii, bioder i ud.Zgłoszenie ze zdjęciem, pomiarami i numerem ID dystrybutora/ klienta preferowanego, prześlij na mona_vie@o2.pl. Wnioski przyjmowane będą do środy, 15 maja 2013 roku.Spożywaj dziennie dwa koktajle RVL i podążaj za wskazówkami z książki RVL Program. Baw się, a po 90 dniach* podziel się z nami historią swojego sukcesu. Wyślij maila ze zdjęciem "po" oznaczonym datą i twoimi nowymi wymiarami na mona_vie@o2.plNagrody na skalę EuropyZwycięzcy ze wszystkich rynków europejskich MonaVie, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, mają szansę zająć trzy poniższe miejsca: Pierwsze miejsce 1000 GBUZestaw prezentów RVL i Program RVL Mega Seria Treningowa wraz z książkąKwalifikacja na następną Galę Black Tie MonaVie w MoskwieRozpieszczajcy pakiet spa/metamorfozaUznanie na stronie RVL + wideo opisujące historię Twojego sukcesu Drugie miejsce 500 GBUZestaw prezentów RVL i Program RVL Mega Seria Treningowa wraz z książką Trzecie miejsce 250 GBUZestaw prezentów RVL i Program RVL Mega Seria Treningowa wraz z książką WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT E-MAIL : mona_vie@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do fryckiem
Witam, wczoraj napisałem post, który poddał w wątpliwość "autorytet" fryckiem na forum. Post został usunięty przed momentem, ja tego nie mogłem zrobić. W poście pisałem, że podejrzewam, że owy frycek manipuluje tematem i tym co o MV mogą pomyśleć osoby nie znające tematu, a dokładnie, że dziwne dla mnie jest to, że frycek oczekuje na stronach MV, aż administrato usunie posty i robi wszystkiemu screeny. Nie wierzę w takie zbiegi okoliczności, szczególnie, że brakuje również pierwszego pytania Pana Grzegorza i pozostała jedynie odpowiedź MV. Dlaczego? Wszystko wskazuje na to, że Pan Grzegorz sam usunął swoje wypowiedzi, ale prędzej dał znać fryckiem by ten zdążył wykonać zrzut. Choć bardziej prawdopodobne jest to, że Pan Grzegorz jest fikcyjnym profilem frycka - uważam tak, ponieważ ten obsesyjnie kopiuje swoje posty w całej sieci, a ten z FB MV powiela się z pytaniami tutaj, na kafeterii. Proszę nie kasować tego posta, inni mają prawo wiedzieć z kim mają do czynienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do fryckiem
Kolejne posty są usuwane. Kończę konwersację z malwersantami oczerniającymi tych, którzy w życiu coś osiągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredi
Jeśli są usuwane to nie powinniście mieć nic przeciwko, przecież to metody zapożyczone od monavie, jeśli Wy kasujecie wiadomości które pokazują prawdę o monavie to jest źle dobrze, a jak Wam kasują to już nie? hmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor MV
Od dawna zauważyłem że temat jest manipulowany .Kasowane są posty dystrybutorów MV. Dlatego wysyłam informacje o MV Tak jak ogłoszono podczas Europejskiego Kongresu Empower, w ciągu następnych 90 dni możesz rozpocząć nowy, zdrowszy rozdział z 90 Dniowym Wyzwaniem MonaVie Europe RVL! Program potrwa od 16 marca do15 sierpnia 2013 roku i pomoże ci osiągnąć Twoje cele związane z wagą - nawet te najbardziej ambitne. Co więcej, przy okazji zadbania o siebie i powrót do formy, możesz wygrać niesamowite nagrody. Dołącz już teraz, aby kontrolować swoją wagę i kontrolować swoje życie! ABY WZIĄĆ UDZIAŁ, WYSTARCZY ZROBIĆ 5 KROKÓW: Zrób zdjęcie swojej sylwetki "przed" (zdjęcie powinno być oznaczone datą np. poprzez trzymanie dzisiejszej gazety).Zanotuj swoją wagę początkową, a także obwody talii, bioder i ud.Zgłoszenie ze zdjęciem, pomiarami i numerem ID dystrybutora/ klienta preferowanego, prześlij na mona_vie@o2.pl. Wnioski przyjmowane będą do środy, 15 maja 2013 roku.Spożywaj dziennie dwa koktajle RVL i podążaj za wskazówkami z książki RVL Program. Baw się, a po 90 dniach* podziel się z nami historią swojego sukcesu. Wyślij maila ze zdjęciem "po" oznaczonym datą i twoimi nowymi wymiarami na mona_vie@o2.plNagrody na skalę EuropyZwycięzcy ze wszystkich rynków europejskich MonaVie, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, mają szansę zająć trzy poniższe miejsca: Pierwsze miejsce 1000 GBUZestaw prezentów RVL i Program RVL Mega Seria Treningowa wraz z książkąKwalifikacja na następną Galę Black Tie MonaVie w MoskwieRozpieszczajcy pakiet spa/metamorfozaUznanie na stronie RVL + wideo opisujące historię Twojego sukcesu Drugie miejsce 500 GBUZestaw prezentów RVL i Program RVL Mega Seria Treningowa wraz z książką Trzecie miejsce 250 GBUZestaw prezentów RVL i Program RVL Mega Seria Treningowa wraz z książką WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT E-MAIL : mona_vie@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika84Wawa
Podejrzewam, że posty są usuwane, bo zamieszczacie w nich reklamy swojej działalności, maile, zachęcacie do kontaktu itp. To forum nie ma służyć waszej reklamie. Przeczytajcie sobie regulamin kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098712
Zadnych reklam nie bylo zostaly usuniete niewygodne dla kogos posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do piszącego 12:34 Zabawny jesteś. Sugerujesz, że jestem administratorem tego forum? Jak piszesz reklamy lub bluzgi to nic dziwnego, że usuwają Ci posty. A do rzeczy. Jeśli masz wątpliwości co do mojej wiarygodności to sam zadaj te pytania na profilu facebook monavi (badania i skład napoju), a przekonasz się jaka jest reakcja. Zachęcam każdego kto ma wątpliwości żeby to zrobił - może to da firmie do myślenia. Nie odpowiadają na podstawowe zarzuty lub usuwają takie pytania nie pozostawiając tym sam żadnych wątpliwości czym jest ta firma. Zgadza się, umieściłem moje komentarze na kilku innych forach tak by miały jak największy zasięg, co w tym dziwnego? Inne fora umarły jednak śmiercią naturalną i nikt się tam już nie interesuje monavie (bardzo dobrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco Polo 73
Ja myślę, że w temacie już zostało wszystko powiedziane. Kilka stron wcześnie jest rozpisany dokładni schemat działania biznesu, są obalone badania przez kilka osób z dokładnym wyjaśnieniem wiec teraz już pozostaje tylko przekomarzanie się i pisanie pustych sloganów reklamowych. Nie ważne kto ma psychozę na punkcie monavi, kto spamuje, kto kasuje. Fakty są podane i jeśli ktoś jest pojętny to wszystko zrozumie z ostatnich kilku stron max. 10'u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do przedmówcy. Jest dokładnie tak jak mówisz. Śmiesznymi próbami dyskredytacji swoich oponentów dystrybutorzy brzytwy się chwytają chcąc ratować zgliszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×