Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mroweeczkaa 28

Jak utrzymac porzadek w malym mieszkaniu?

Polecane posty

Gość mroweeczkaa 28

Jest nas trojka. ja maz i dziecko.Mieszkanie ma 40 m.Dwa pokoje. Mala kuchnia i lazienka. Ciagle jest balagan. Za duzo rzeczy mamy a za malo miejsca. Jka rozwiazac ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweeczkaa 28
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrzucic czesc rzeczy
skoro za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thytj
Pawlacze gdzie sie da, slecjalnekosze i pudełka na drobiazki, dużo półek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkooolllaaa
zmienić mieszkanie na większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweeczkaa 28
mieszkanie ma dziwny uklad.Prejsciowa kuchnia.W przedpokoju jest piec C.O wiec naswet nie ma miejsca na szafke na buty. Wiec nie ma miejsca na pawlacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to nie maz
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytrutu576
Może zróbcie dużo półek na ścianach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweeczkaa 28
w duzym pkoju NA JEDNEj scianie jest mebloscianka a na drugiej lozko.na tej scianie jest wilgoc. Mam dosc tego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermanowa..
Dawno temu, jako studentka, mieszkalam w malej kawalerce. Mialam zrobione polki wokol prawie calego pokoju, wysoko pod sufitem, na tyle zeby zmiescily sie na nich kolorowe kartonowe pudla... Rownoczesna dekoracja i miejsce do chowania roznych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa gruszka
no to zmien cos, przemebluj, a nie jęcz....pwawlacze da sie zrobic praktycznie zawsze, z szafkami mozna pokombinowac i tyle..rusz tyłek np. do ikei i zobacz ile jest rozwiazan dla malutkich mieszkan a co do tego ze balagan-to trzeba sprzatac, pilnowac i po prostu dbac o mieszkanie... sama mam niewiele wieksze mieszkanie bo 52 metry, codziennie sprzatam, odkurzam i myje podłogi, zawsze chowam wieczorem wszystkie zabawki dziecka do szafek i pudeł...wszystko odkladam na miejsce, mam porzadek, czysto i przytulnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 48m
w tym nastolatek i maz ,ktory ma hobby kazdy po sobie sprzata,zmywa talerz(nie ma zmywarki) codziennie odkurzam,myje na mokro poglogi(na kolanach 10min)bo dywanow nie mamy codziennie myje wc kazda rzecz ma swoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweeczkaa 28
ale napewno nie masz wilogoci a to uniemozliwa kupienie do domu czegokolwiek bo sie niszczy. od podlogi wilgoc ciagnie. dzis zrobilam porzadki w naszym pokoju.pochowalam rzeczy do szafy.i juz jest inaczej. cos wyrzucilam nie potrzebnego. A w kuchni mamy malo szafek dwie wiszace i jedna stojaca bo kuchnia jest przechodnia i tylko jedna sciane mozna zagospodarowac w calosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko dzambooooo
"myje na mokro poglogi(na kolanach 10min)bo dywanow nie mamy codziennie myje wc" a można myć na sucho? :P co wy z tym myje na mokro podłogi? to jak powiedzieć taką oczywistość: chleb do jedzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfffffufuy
O, ja mam to samo! Dwoje dorosłych, trzyletnie dziecko i pies, 39 metrów kwadratowych i ciągły bajzel: masa rzeczy których nie wiadomo gdzie upchnąć no i w naszym przypadku kąty trudne do utrzymania w czystości i porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 48m
koko sie czepiasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweeczkaa 28
staram sie utrzymac porzadek za malo miejsca a za duzo rzeczy. Tak jak gdzie schowac odkurzacz, czy suszarke do prania czy grzejnik elektryczny.Dogrzewamy lazienke w zime. i wydaje sie taka graciarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 48m
wczesniej tez mielismy balagan ale czysto zmienilo sie to po remoncie-wszedzie zabudowy,u mlodego rowniez zabudowa z biurkiem no i przy okazji segregacja rzeczy-niepotrzebne do kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 48m
odkurzacz mam w tej duzej szafie a suszarki brak w mieszkaniu -susze na balkonie,nawet zima czasami zima przynosze suszarke z piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko widzę że już na drugim forum marudzisz :D i nadal nie ma wyjścia :p No i nie będzie bo tylko jęczysz i marudzisz a zmienić nic nie chcesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reddddka
Majac 39 metrowe mieszaknie, meza i trzyletnie dziecko napewno nie zdecydowalabym sie na psa. Toz to nienormalne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweeczkaa 28
chce zmienic. Szukam tylko porad. Chcialabym zmienic w kuchni. Ale to sie wiaze z zmiana mebli.Szkoda mi kasy na nowe. zlew jest we wnece nad zlewem suszarka. Wystarczylo by lodowke przenies na druga strone a w miejsce lodowki wstawic szafke. mOJEMU ciagle susze glowe a on ze jak zwykle marudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam małe mieszkanie 45m2, powiem ci tak musisz odgruzować chate z mało uzywanych i niepotrzebnych sprzętów, których nie używasz. Ja średnio raz w roku, robię porządki w szafie i szafkach. Ciuchy których nie noszę od 2 lat oddaje do PCK. Posprzątałam szafki, z ktorych powyciągałam nieużywane od dłuższego czasu świeczniki, kubki, szklanki, talerze, stare sztućce. Zostawiłam tylko te ładne z których korzystamy. Tamte rozdałam. Pozbywam się gazet, przeczytane książki oddałam do biblioteki, zostawiłam tylko moje ukochane tytuły, encyklopedie. Pozbyłam się większości kurzołapek, przez które tylko dostawałam wścieku jak miałam je odkurzyć z kurzu. W miejsce wnęki zrobiłam szafę na wymiar, od podłogi po sufit i tam mam dodatkowe miejsce na koce i zimowe buty. Sukcesywnie porządkuje zabawki dziecka, połamane wyrzucam, te którymi sie nie bawi daję siostrze, bo jej urodziło się dziecko. Przede wszystkim musisz pozbyć się nadmiaru sprzętu, to wtedy zobaczysz że i to tobie na sercu zrobi sie lżej, jak uporządkujesz pare szafek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweeczkaa 28
w kucni juz wcxzesniej zrobilam porzadek, powyrzucalam nie potrzebne rzeczy/Ale przydalaby sie jeszcze jedna szafka. mikser czy toster trzymam na szafce w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w końcu nie wiem jakiej rady ty oczekujesz? kup szafke i zawieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweeczkaa 28
albo w kuchni stoi wozek corki bo nie ma miejsca gdzie je schoweac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweeczkaa 28
ale to sie wiaze ze zmiana calych mebli w kuchni. A wozek przenioslam do wneki w przedpokoju tam gdzie stoi piec C.O.Nie palimy juz wiec moze tam stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózek mój stoi na klatce schodowej, a nie w mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweeczkaa 28
trez by chciala zeby stal na klatce ale zaraz by go ktos ukradl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweeczkaa 28
ciagle brakuje kasy zeby cos zrobic , kupic. i to mnie dobija. a po za tym mieszkanie w starej kamienicy a ja nic nie moge zrobiuc zeby zmienic mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×