Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sasiadka murzynow

Maty wygłuszające

Polecane posty

Gość sasiadka murzynow

Witajcie! Mieszkam za granicą,tutaj nie mogę znalezc nic odpowiedniego i nie mam za bardzo kogo zapytać poza tym ceny sie bardzo różnią a niedlugo jedziemy do Polski. Chodzi o to,że pode mną mieszkają Murzyny.Mają 4 dzieci i te dzieci okropnie hałasują po 22.Jest okropnie głosno.No,ale jak to mówią oni:przecież to są dzieci.Dobrze,rozumiem,ale te dzieci mają po 7 lat i jedne ma gora 3.No,ale mniejsza o to.Chcę wygłuszyć synowi pokój..Nie wiem czy zwykły dywan wystarczy? Czy położyć coś innego na podłogę? Chcialam sie wyprowadzic,ale nie moge(umowa).Najgorzej,że budzą mi go w nocy:( Pani murzynka np potrafi o 21 odkurzać,słuchać głośno muzyki i drzeć się na dzieci:( Ale nie mozna im zwracać uwagi,bo oni są lepsi.Nie pytajcie o policję,bo była. Ktoś może coś doradzić odnośnie wygłuszenia?Moze ktos ma podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt mi nic nie doradzi:(
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

maty wygłuszające będą na pewno dobrym rozwiązaniem w takim przypadku. U mnie się sprawdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmen

Maty wygłuszające są świetnym rozwiązaniem. Jeżeli jesteście nimi zainteresowani to polecam wam zajrzeć na stronę www.mcakustik.pl Od nich zakupicie maty wygłuszające w całkiem niezłych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tekstylia świetnie wygłuszają. Tylko nie jestem pewna, czy w takim przypadku to faktycznie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×