Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milena20

Co sądzicie o facetach...

Polecane posty

którzy już na wstępie znajomości zaznaczają że seks ma dla nich duże znaczenie bądź wyczajają jak to jest u nowo poznanej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuaaaaa
Widze, że jesteś kolejną tępą idiotką. To znaczy, że facet chce sobie poruchać. Koniec.Kropka.Ani więcej ani mniej. Nie trzeba mieć wysokiego IQ zeby to zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej od razu obrażać niż sie kulturalnie wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_ nicku:)
niestety tylko sex...a my jesteśmy takie głupie że za szybko się angażujemy albo dorabiamy ideologię której nie ma...zostaje tylko ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko zastanawiam sie co oni chcą w ten sposób osiągnąć.... chyba że na starcie eliminują takie które szybko nie dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda że tylko sex. Może taki facet chce uniknąć sytuacji, że inwestuje czas i pieniądze w kobietę, która potem okaże się całkowicie oziębła, bez żadnych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy , że przynajmniej są szczerzy - a dla każdego człowieka seks ma ogromne znaczenie ,bez względu na to czy seks jest na początku , czy na końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arz
Co za popieprzone czasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mojego od razu zaciagnęłam do łóżka, no a potem przez kupę czasu mówił, że chciałam go sprawdzić, chociaż ...nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokopneumokoko
ja tam mojego od razu zaciagnęłam do łóżka, To raczej facet powinien zaciągac kobiete do łóżka nie na odwrót. On ma byc zdobywcą. Pewnie znudził się Toba i rozglada się po cichu za takaą, dla której bedzie zdobywcą. Na pewno z Twojego związku nic nie wynikło... Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaataaakk
Smutek straszliwy- to ty jesteś ta kobietą, co założyła temat, ze ciągle ryczy? No sama widzisz zaciągnęłaś go pierwsza do łóżka a teraz ryczysz. Może jest tu jakis związek pomiędzy tymi dwiema rzeczami przemyśl to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu.. Między nami jest też CZASEM DOBRZE tak? chodzi o to, że kiedy są złe chwile mam taką przypadłość, że od razu wyję. nie że ciągle ryczę, nie ryczę codziennie i cały czas. Nie potrafię po prostu powstrzymywać łez! Jak zdechnie mi chomik też będę płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena tobie to tylko kutasy w głowie, popracuj charytatywnie w burdelu to ci przejdzie dokładnie to samo myśle o Tobie, tylko cipki w głowie a poza tym pusto, strasznieee mi przykro że nie masz szans na jakąś łądną cipke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre dobre dobre
jasne ze seks jest wazny. to seks przyciaga do kobiet, to seks powoduje ze sie nia facet zainteresuje i czy sie to kobietom podoba czy nie to tak po prostu jest. jesli nie seks to reszte mozna zalatwic z kumplem. jak ci facet powiedzial ze dla niego seks jest wazny to widocznie nie chce inwestowac w taka co seks po slubie a w miedzyczasie znajdzie innego, bo facet wtedy zostaje na lodzie jak frajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamimi
Lord,,,,,,wyzwiskami tu rzucasz,,,,,jakis ograniczony,,,,na pierwszym spotkaniu jak facet mowi o sex,,to tylko to ma w glowie,,,,nie dokladaj ideologii do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbh
Popieram Koksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety tacy skupiaja sie na
seksie i zwiazkach bez zobowiazan, zaliczaniu kolejnej dziury taka ma hierarchie wartosci i lepiej nie zawracac sobie nim glowy, bo nie bedzie mu zalezalo zeby Cie poznac, tylko zaliczyc olej tutaj niektorych oburzonych panow, bo oni wlasnie tak dzialaja (kazda sciema dobra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety tacy skupiaja sie na
LordKoks ale ty jestes dopiero niedojrzaly, masakra:o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety tacy skupiaja sie na
poziom ponizej zera:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbh
Jak chcecie zwiazkow bez seksu to poszukajcie sobie przyjaciela czy innego frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety tacy skupiaja sie na
boszzzzze, proponuje piaskownice i grabki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety tacy skupiaja sie na
chcialbys, ale nie dla psa kielbasa:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę nie wiem co złego w tym jak facet zaznaczy na wstępie o co mu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 6
Nie ma nic zlego w takim stwierdzeniu ale wiele dziewczyn odbierze to jako sygnal ze facet mysli tylko o zaliczeniu. Dlatego nie jest to taktycznie rozsadne posuniecie jesli sie mysli o seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×