Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka s-k

GDZIE JECHAC NA LUKSUSOWE WAKACJE DLA BOGATYCH???

Polecane posty

Wszedzie juz chyba bylam. Egipt to przezytek, Ibiza nuuuda, Cypr to wiocha, Stany troche za daleko, co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaa234
Do Krabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponsorem mym apart
jedz do Białorusi, będziesz szastać kasą na prawo i lewo a ci biedacy będą ci zazdrościć jeszcze bardziej niż polacy, czy może być coś lepszego ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje w zawodzie
Polecam jakiś przytulny ośrodek na bogatych i porąbanych - jak dla ciebie będzie idalny marzycielko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata s-uk-a
Baseny,ciepłe plaże,zimne drinki z palemką-żygam tym-potrzebuje nowych wrazen ,ekstremalnych doznań-juz wiem pojade do Bytomia i wynajme hotel robotniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zpozdrowieniami123
bogata na pewno nei jestes bo ktokolwiek bogaty nie pisalby tutaj w takiej sprawie.. zalosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba masz na mysli "dla srednio sytuowanych, ktorzy chca poczuc sie bogaci". Bogaci nie maja takich dylematow... To inteligentni, kreatywni ludzie, inaczej byliby biedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi znajomi wrocili kilka dni temu z wakacji w dubaju 1500 dolcow za noc, wiec zastanow sie czy jestes bogata bo jakby co to ja ci moge podac namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjfuhgg
dubaj podobno masakra!! moj znajomy sie wybiera, Boze on ma dopiero 23 lata i stac go na to ??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ______'"
Czyż oni nie są zabawni?!?! Dobrze się bawisz Beato ????? Bo ja sie posikalam !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedź do Gujany - ja byłam 4800 euro/12 dni 5* hotel z przelotami - OKAZJA (4800 to 1,5 mies pensja - choć nie wiem jak tam w Polsce się to ma...) ja byłam w ub roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej autorko byłem w egipcie a wcale do bogatych nie należę, czyli raczej nie byłaś jeszcze na wakacjach dla bogatych. Jedź do safari albo na kajmany skoro odczuwasz przesyt pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rensolma
oliwka zabierz mnie na następna wyprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc nie ujawnie sie
na chechło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko spoko 2012
przeciez ta kretynka to projekt sama sie do tego przyznała zaraz wam temat dam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasiasrasai
niewazne gdzie.. jeśli to twój łeb w stopce to wglądasz jak ratklerek. powiększyłam to i strach się bać. i jeszcze te zabójcze wieśniackie fioleciki +fryzura.. kobieto jedź do SPA połaczoneg z chirurgią plastyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w Paryżu i z Paryża do Marsylii - ok 800 km pociąg pokonuję trasę w nieco ponad 3h \samolot 1,5h tyle że pociągi są cholernie punktualne - co do minuty - i jaki konfort a z samolotami różnie bywa i kolejny news - w 2 strony bilet dla męża to 310 euro, ja jestem matką karmiącą 160 a dziecko 0 w 2 strony!!! - czyli wychodzi tyle ile samolotem w 1 dla 1 osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rensolma
chechło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtrjfgjyjtr
beatko najlpierw dobry fryzjer i nowa garsonka bo wsią od ciebie jebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
dla bogatych to tylko polska :) tu są takie ceny że wszyscy do egiptu lecą bo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rensolma
przed wojną mawiano: kogo nie stac na krynicę ten wyjeżdża za granicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet znajomi odwiedzili ostatnio Gdańsk - gdzie kupują dom pod wynajem. przy okazji Warszawę i Kraków po czym stwierdzili że zostali nabici w butelkę z cenami a Ci znajomi to małżeństwo lekarzy - dobrze sytuowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _60/*?
A Beatka czyta te wasze pierdoly i ....ryczy ze smiechu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaliaaaaaa
chechło tak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko spoko 2012
[zgłoś do usunięcia] Beatka s-k Lepiej mi juz na sercu szczególnie, ze pogodzilam sie z Mycholkiem i wyznalam Wam cala prawde. Troche mi przykro, ze musze sama siedziec w domu z dziecmi, meza calymi dniami nie ma, pracuje, nawet w swieta i weekendy. Przepraszam wszystkich dla których bylam nie mila, kogo urazilam swoimi slowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×