Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam 26 lat

czy chciałybyście?

Polecane posty

nie chcę tego zrobić z pierwszą lepszą, ale też nie zależy mi od razu na jakiejś miłości życia. Chodzi mi o sympatyczną, normalną dziewczyną, która rozumiałaby mój problem i pomogłaby mi go rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc umów się ze mną. choć ja normalna nie jestem, ale ogolnie dobry ze mnie człowiek. Kszatrija, zdradź, dlaczego do końca chcesz być w celibacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke aspołeczna i izolujaca od swiata jestem. ale nie z powodu nieśmiałości, czy czegoś takiego, po prostu wolę sama po lesie krążyć niż spędzić wieczór ze znajuomymi gdzieś po tancbudach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem: to zupełnie tak jak ja. Może nie po lasach, a po mieście, ale mniej więcej na jedno wychodzi. Też nie chodzi o to, że jestem nieśmiały, nie przepadam za imprezami i takim stylem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie może rady, jak kogoś znaleźć, co zmienić w sobie, żeby było łatwiej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ten?
O matko to znowu Ty? Ile razy mozna zakladac topik na ten sam temat. Idz wreszcie i zaplac jakiejs pani do towarzystwa niech nauczy Cie wszystkiego bo najwidoczniej strasznie Twoje niedoswiadczenie Cie cisnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kshatriya, skompromitować? Co takiego zrobiłeś? Czasami nie warto planować sobie całego życia. Masz 27 lat i co z tego? Ludzie nie umieraja po 30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, ja już szkołę i studia skończyłem. Rówieśniczki to już pozajmowane albo po przejściach. Jedyna szansa w młodszych, ale też nie mam z nimi za bardzo kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whiltierna: popieram. Ja nie uważam, że mój wiek jest zbyt duży, by zaczynać spotykać się z dziewczynami. Jest to na pewno późno- nawet bardzo późno- ale jeszcze nie jakaś tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 26lat ale widzisz w sobie jakiś problem? bo od tego trzeba by było zacząć. łatwo powiedzieć, idź do klubu i wyrwij, to dla niektórych nie jest proste, dla mnie akurat jest. Kszatrija, pierdzielisz, gówniarz jeszcze jesteś. umówcie się ze mną na piwo, ja wam pokaże jak to się robi (bez aluzji:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kshatriya: człowieku, ty się dobrze czujesz? Co leczyć farmakologicznie? Normalną pracę zdrowego organizmu? Sam się lecz! I proszę, nie pisz już takich bzdur w moim temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem: no ale co nam pokażesz, jak się robi? Poderwiesz dziewczynę? Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że obaj jesteście nieśmiali i nie potraficie zagadac , czy normalnie z potencjalną kandydatką rozmawiać. nie mówię tu o koleżankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możemy się spotkac na piwo. kurde, nie znasz mnie, ciekawi mnie, co bys zrobił , wiedząc, ze np,. to ja i jakbys musiał sam podejść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do klubu? Żeby zaliczyć jakiegoś pustaka z zestawem ch. wenerycznych i mieć dożywotnią traumę? No way! Panowie, a może tak najpierw poznajcie jakąś kobietkę, zainteresujcie się nią od innej strony, niż tej z tyłu? Podyskutujcie z kimś w internecie, jeśli w realu nie ma odpowiedniej istoty. Automatyczny sex to niezbyt dobry początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ten?
Mam 26 lat czy mi sie wydaje czy ty tak gadasz dla samego gadania? Nie wiem jakies badania opinii czy kobiety zechca 26 letniego prawiczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszatrija, to Ty dziwak jesteś. młoda dupa, że tak powiem po chamsku do Ciebie zagaduje, a Ty ją spławiasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w takim razie, jeśli nie wygląd ani nieśmiałość, to zupełnie już nie mam pojęcia, dlaczego do dziś nie miałeś dziewczyny, choćby jednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kszatrija, i co z tego wynikło? 26lat mam, i co z tego? to właśnie kręci , przynajmniej mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widocznie większość odpycha. Może sprawiam wrażenie zarozumiałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlopie juz
Juz ci ktos powiedzial. znajdz profesjonalistke i zakoncz swoje cierpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ten
Kshatriya tlumzaczenie do panny z FB bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znajomość głębsza się nie rozwinęła z tego?:O mam 26lat, z powodu jednej cechy? nie sądzę. rycerze ortalionu jakoś zmieniają notorycznie dziewczyny, niektórzy wyglądają jakby z dps uciekli i tez mają. nie mam pojęcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×