Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dobry prawnik poszukiwany

Prawnik od spraw karnych poszukiwany - Poznan

Polecane posty

Gość klaudyna1990

ja nie wiem czy w takim zakresie ale powiem szczerze jak w Poznaniu to pani mecenas Monika Teller z kancelari mecenasa Klisz (Klisza). Warto sie do niej udac po porade oze cos pomoze, my z mezem dzieki niej odetchnelismy z ulga a sytuacje bez wchodzenia w szczegoly powiem tylko ze mamy na prawde złą

Gość klaudyna1990

ja nie wiem czy w takim zakresie ale powiem szczerze jak w Poznaniu to pani mecenas Monika Teller z kancelari mecenasa Klisz (Klisza). Warto sie do niej udac po porade oze cos pomoze, my z mezem dzieki niej odetchnelismy z ulga a sytuacje bez wchodzenia w szczegoly powiem tylko ze mamy na prawde złą

Gość RENE254

Jak dobry i skuteczny to Dariusz Kotłowski. Pierwszą sprawę mi poprowadził jak jeszcze mieszkałem w Warszawie. Na szczęście prowadzi działalność też w Poznaniu i ostatnio znów musiałem się do Niego zgłosić. 

Gość JacekGP
Dnia 24.03.2019 o 13:02, Gość klaudyna1990 napisał:

Ja się wybieram w przyszłym tygodniu do Pani Teller, bardzo dużo słyszałem dobrego o niej. Może Pani coś więcej powiedzieć jaka ona jest? Jak wygląda kwestia finansowa (to jest dla mnie, nie ukrywam, bardzo ważne), czy rzeczywiście na pierwszym spotkaniu omawiane są wszystkie szczegóły? Poprosiłbym o odpowiedź, bardzo mi zależy. 

Gość biletdonikąd

Tak, w Kancelarii Klisz od razu informują o kosztach. A także o tym jak będzie wyglądala współpraca, jak się zachowywać na sali rozpraw, podczas przesłuchań itp. Profesjonalnie podchodzą do człowieka ale przy tym pozostają ludzcy w mojej opinii ; )

Gość adan

polecam p. Kamila Wasilewskiego, bardzo dobry adwokat, który pomoże z każdym problemem

Gość Inga

Kancelaria Klisz i Wspólnicy to miejsce którego szukasz :) mi bardzo pomogli. Widziałam, ze byli już polecani - i słusznie. Jestem mega zadowolona ze współpracy

Gość khaldrogo
18 godzin temu, Gość Inga napisał:

Kancelaria Klisz i Wspólnicy to miejsce którego szukasz 🙂 mi bardzo pomogli. Widziałam, ze byli już polecani - i słusznie. Jestem mega zadowolona ze współpracy

mozesz cos wiecej powidziec? duzo biora za porade? w sumei jak skuteczni sa to niby nie ma znaczenia ale chcialbym wiedziec

Gość Bielak

Nie wiem na czym wam zależy jak na uniewinnieniu i walce do końca to tylko adwokat Ziębaczewski. Jak podpytałem koleżankę pracująca w policji to powiedziała mi że on jest naprawdę dobry  nie odpuszcza przyciska świadków na przesłuchaniu. Mówiła też że czyta sobie od czasu do czasu jego bloga bo fajnych nowych rzeczy się dowiaduje http://prawo-karne-adwokat.com.pl Teraz sam siedze od wczoraj i przeglądam go i jest pod wrażenie że jemu to sę chce i robi.

Gość lena

polecam skontaktować się z Adwokatem Mariuszem Olężałkiem. Jest doświadczony, od razu przystępuje do działania. Nam pomógl w pilnej sprawie przy zatrzymaniu, przyjechał od razu do Poznania. Zaangażował się w sprawę.Gdyby nie pomoc adwokata to nie wiem co by było 

Gość Danielin

ten kto czyta internet ogląda tv czy słucha radia wie że ziębaczewski udziela się bo jest dobry w sprawach karnych. 

Gość dersi

mi pomóg adwokat Mariusz Olężałek - doświadczony i bardzo kontaktowy. Widać, że ma wiedzę, angażuje się w sprawę i szybko działa. 

Gość Droczi

Mi też pomógł pan Mariusz Olężałek. Mam nadzieję, że nie będę miała okazji, ale gdybym znowu musiała korzystać z pomocy jakiegokolwiek prawnika, to zaufałabym tylko jemu. Bardzo komunikatywny człowiek, z ogromną wiedzą.

Gość ...

Gratulacje. 6 września napisana opinia o sprawie prowadzonej po roku przez osobę, która 5 września roku poprzedniego zarejestrowała działalność. To oczywiście możliwe, ale czy prawdopodobne?

Gość Magda

W Poznaniu jest oddział wrocławskiej kancelarii Klisz i Wspólnicy, więc możesz się tam wybrać.  Moją sprawę karną prowadził adwokat Czwakiel (we Wrocławiu) i naprawdę bardzo mi pomógł. Początkowo nie chciałam brać prawnika, bo to jednak była dla mnie ciężka sprawa i głupio było mi tak się zwierzać obcej osobie, ale teraz wiem, że nie ma co się krępować tylko trzeba adwokatowi zaufać, bo on jest po to, żeby Ci pomóc.

Gość pawelove

Nie każdy adwokat zajmuje się każdą sprawą. Ziębaczewski zajmuje się sprawami karnymi i  jest naprawdę wart polecenia. Nie raz wyciągał mnie z niezłego szamba tylko dzięki niemu nie poszedłem siedzieć.

Gość Scheti

Odwiesili mi zawieszoną karę za glupstwo ktore kiedys zrobilem kiedyś. Wyjechalem za pracą i nie uregulowałem kary  na szczęście udało się towszystko odwołać. Idźcie do Ziębaczewskiego bo o  ile mieszanie się z sądami i prawem karnym nie należą do przyjemności to jego pomoc i obecność to duże wsparcie.

Gość Iranczyk

Korzystałem dwukrotnie z pomocy Kancelarii Dariusza Sławojskiego i jest nie tylko świetnie przygotowany ale ma bardzo dobre podejście do klienta i potrafi wytłumaczyć problem oraz zaproponować najlepsze rozwiązanie w sprawie karnej.

Gość GrzegorzUK

Mój prawnik to Agata Koschel-Sturzbecher z Poznania(www.adwokaci-ks.pl). Mogłem liczyć na jej wsparcie nawet będąc za granicą. Jedynie co mogę dodać, to nie przyjmuje każdej sprawy, ale jak już przyjmie to będzie wszystko dobrze.

Gość Derman

Miałem kiedyś sprawę o oszustwo. Bronił mnie adwokat Ziębaczewski. Jestem z niego mega zadowolony. Naprawdę pokazał klasę. Był bardzo skuteczny, uratował mnie przed odsiadką . nie poszedłem do pudła a wszystko wskazywało na to że tak będzie. To świetny prawnik świetny fachowiec.

Gość Jelczu12

Zdecydowanie mogę polecić Kancelarię Adwokacką Adwokat Agaty Koschel-Sturzbecher. Profesjonalna obsługa , zaangażowanie i wysoka kultura osobista .Sprawa zakończona 100%-ym sukcesem.

Jeżeli sprawa jest poważna to najlepiej wybrać możliwie najlepszego prawnika. Wiem, że specjalistą od prawa karnego jest mecenas Mariusz Olężałek. To prawnik z Łodzi, ale klientów z Poznania też obsługuje. Pojechać dla niego do Poznania to żaden problem. Jest dyspozycyjny, zawzięty (w pozytywnym znaczeniu tego słowa) i ma ogromną wiedzę z zakresu prawa karnego.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować