Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malefic

dziewczyny, nie musicie być piękne!;)

Polecane posty

Gość malefic

Myślicie że faceci fantazjują tylko na temat Pięknych Lejdiz w szpilach, z brylancikiem we wklęsłym brzuszku, równiutko przyciętym paseczkiem na cipce, i przylegających, małych uszkach?;) Bleeee...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malefic
pozdrawiam Cię, młoda i piękna Dueno;) a propos; może jednak skorygujesz swoje wymagania/kryteria wiekowe z czystej sympatii dla mnie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malefic
dodam jeszcze że chyba jest za dużo piękna wokół, a jak tak jest to może rozboleć głowa tak jak mnie rozbolała gdy byłem 2 godziny w Luwrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malefic
przecież mówiłaś dueno że masz wszystko na swoim miejscu;) zwierz się co uznajesz w sobie za brzydkie;) ja postaram się wydać osąd;) aa, wciąż mi nie odpowiedziałaś co z tym paseczkiem;) i gdzie się podział Twój wątek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściaż !!!
Ja na szczęście mam takie słoneczko jak opisujesz na codzień w domciu i tak już parę ładnych latek :-) Ale cóż o taki skarbek trzeba dvać bo qurrrr zło się czai wszędzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malefic
ponieważ, między innymi, brzydota jest powodem kompleksów oraz nieśmiałości jest to jak najodpowiedniejszy wątek na omówienie powyższego zagadnienia. bardzo proszę Dueno o szczegóły;) masz krzywy nosek czy odstające uszka? albo może zbyt ciemne brodawki piersiowe?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malefic
ale ty szcięściaż to masz na mysli że taką ładną laskę masz w domu? bo jeśli to sam widzisz jak musisz się o nią trząść;) ale nienudna jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malefic
Dueno, pokonaj swoją nieśmiałość i zwierz się nam tu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nowe gg i juz nie pisze z facetami tu moj rekord w 4 dni 43 facetów na gg! Dziękuje tu wszystkim pięknie! Teraz biorę się za tą osobę co mi się podoba w realu! Przykro mi ze juz mnie tu nie będzie! Zegnajcie kochani bardzo was lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malefic
Dueno, może zrobisz jednak wyjątek dla mnie i postawisz sobie skypa?;) I w ogóle to zaczynam tęsknić za Tobą. Będzie mi Ciebie brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malefic
no bo musiałbym znowu zainstalować gg a robiłem już to zbyt wiele razy. ja mam skypa i myślę że powinnaś się do niego przekonać;) a będę tęsknić bo jakoś szkoda mi że już nie będziemy pisać do siebie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malefic
wiesz Dueno, nie mam pojęcia czy 43 na gg to dużo czy nie. Jak na gang bang to może dużo ale marianna rokita pewnie by się uśmiała;) ale z drugiej strony po co Ci aż 43? umęczysz się z tyloma. wybierz mnie no i może jeszcze góra ze dwóch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duena
dzieki malefic najbardziej podobał mi się pavlo 1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×