Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Młoda Mamuska tez pyta

PYTANIE: JAKA HUSTAWKA OGRODOWA?

Polecane posty

Gość Młoda Mamuska tez pyta

Witam. Własnie wybieram huśtawke do córki, bo Mąż buduje plac zabaw. Chce zeby to była hustawka tzw. kubełkowa. Obok bedzie tylko siedzisko na ktorym ja bede siedziec obok córki. Jednak moje pytanie brzmi: z drewna czy z plastiku? Może jakieś doświadczone mamy cos poradzą? Może jakieś linki www ktos poda? Dziekuje z góry za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Mamuska tez pyta
nikt nie poradzi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Mamuska tez pyta
DREWNIANA CZY PLASTIKOWA??? PORADZI KTOŚ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilja
Polecam zrobić samodzielnie :) Później chętniej spędza się czas w ogrodzie widząc coś zrobionego własnymi rękami :) Polecam do tego celu zawiesia takie jak tutaj https://exar.eu/produkty/zawiesia/ . Mojej huśtawki nic nie ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam plastikową - ja mam Little tikes jest super ma podnoszoną barierkę z zabezpieczeniem żeby dziecko samo nie otworzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujana
Huśtawka ogrodowa raczej kojarzy mi się bardziej z taką wygodną bujaną kanapą. Mam na myśli na przykład taką jak na http://ogrodosfera.pl/hustawka-ogrodowa-drewniana-albin Oczywiście na to jeszcze poduchy i można sobie leżeć i bujać w obłokach :) Taka huśtawka ogrodowa jest znakomita zarówno dla maluchów jak i dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo fajną huśtawkę z hop-sport, jest zabezpieczona wokół moskitierą, więc żadne owady mi nie przeszkadzają podczas drzemki w ogrodzie. Polecam w 100% jestem z niej bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×