Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiajaccccca

czy warto kupić trampolinę dla dziecka????????????

Polecane posty

Gość zastanawiajaccccca

mamusie odpowiedzcie proszę , bo zastanawiam się nad zakupem ,ale jest to dość drogi sprzęt i nie wiem czy dzieiak po jednym skakaniu się nie znudza i nie pójdzie w kąt?? chciałam ją też kupić z tego względu że córcia ma problem z nóżkami i powinna chodzić na palcach a za bardzo nie chce , i może bedzie skakac na paluszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Mamuska tez pyta
Czesc. My mamy własnie tramopoline od jakiegos miesiąca. Córka ma prawie 2 lata. Nasza trampolina kosztowała 500zł 305cm. Moja córka uwielbia sie tam bawic. Nawet jak nie skacze to sobie siedzimy i kulamy pileczke itp. Zauwazylismy ze teraz nie boi sie tak bardzo upadków. W trampolinie sie smieje jak upadnie, a jak sie wywróci na ulicy czy w domu, to wstaje jakby nic sie nie stało. No i fajna sprawa dla gosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaccccca
my chcemy kupić taką 183 cm bo niestety nie mamy miejsca na większa,ale ona ma maks obciązenie do 150 kg wiec nawet ja z dwójką dzieci się tam chyba zmieszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra ale
WARTO - dzieciaki skacza, ja skacze i kolezanka skacze :) wszyscy skacza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaccccca
no to nie zwlekam , przy okazji moze pomoze mi zrzucic kilkanascie kg po porodzie:) dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/trampolina-457-cm-z-siatka-trampoliny-hg-i2314051802.html mój siostrzeniec dostał od swoich rodziców taką. I powiem Wam, że to super frajda! Można się na niej porządnie zmęczyć, więc wyładuje porządnie swoje emocje na niej ;) To też wielka frajda dla starszych, kiedy tylko jestem u niego, to skaczemy razem i po 15min jestem cała mokra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifestylowkowa
Warto!!!! Owszem moj syn zaczał bawić się na trampolinie o średnicy 495cm zanim skończył rok! zabawa świetna zarówno dla dzieci jak dorosłych.....miły sposób na schudnięcie i wypocenie kilogramów!!! a jaka frajda! Warto czasem zachowywać się jak dziecko i zapomniec o wszystkich problemach tego świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupohoholiczka
trampolina to bardzo dobry pomysł, zresztą nie tylko dla dzieciaków :) jak mamie przyjdzie do głowy zrzucić wagę, to na pewno też z przyjemnością poskacze. jakbym tylko miała potężny ogród, to sprawiłabym sobie takie cudo, bo zabawa przednia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jus będzie 3 sezon w tym roku,trampolina na wiosnę jest rozkładana, na zimę chowana.Trampolina stoi u moich rodziców bo tam mają fajny ogród,jak jedziemy to dzieciaki cały dzień tam sie bawią,u mnie jest dwoje u siostry troje,więc uważam ze świetnie trafiliśmy.Polecam zakup:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od ilu lat dziecko może skakać na trampolinie? Moja córka ma trzy latka i zastanawiam się nad zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka159
Trudno powiedzieć. Wszystko zależy od dziecka. Moja młodsza córka ma 2,5 roku i już skakała na trampolinie podczas festynu. Teraz myślę o zakupie trampoliny marki hop-sport z http://www.hop-sport.pl/pol_m_Dom-i-Ogrod_Trampoliny-366.html żeby mogły sobie skakać w ogrodzie. Jeśli twoje dziecko nie boi się skakać i wiesz, że nic sobie nie zrobi to możesz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze warto. dziecko sie bawi ale tez i cwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie warto, dzieciaki będą zachwycone. Sama też na pewno skorzystasz z niej nie raz, trampolina ogrodowa to zabawka dla całej rodziny. Marka Sapphire ma produkty bardzo dobrej jakości – stabilna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomi w tym roku nie rozłożyli bo ich dziecko ma skrzywienie kręgosłupa i lekarz odradził trampolinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoich czasów tez się nad tym zastanawiałam ALE JEDNAK NIE KUPILAM . maz chciał ja niebardzo . już nawet nie chodzi o koszt . balam się ze dzieciaki poskaczą tydzień i tylko wtedy gdy ktoś przyjdzie a tak by sobie stala i stala.... chciałam tego uniknąć. zresztą maja zjezdzalnie, bujawki, konika,piaskownice, drabinke wspinaczkowa a teraz basen :) także ja zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto! -Stawy rujnujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
basen to co innego dziecko się hartuje pływanie jest zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka uwielbia skakać na trampolinie. Co prawda w Warszawie mieszkamy w bloku, ale dziadkowie mają na działce. Genialna sprawa. Dziecko z głowy na długie godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po trampolinie jest mnostwo urazow, zlaman, znajomy lekarz mowi ze bardzo czesto sklada polamane dzieciaki, ze latem nie ma dnia bez taiego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duoing
Ktoś mi z rodziny kiedyś mówił o tej stronie trampolinowo.pl i teraz jeszcze przypomniał mi Kozik i w końcu przekonałem się do zakupienia trampoliny. Osobiście jestem zadowolony z jakości tej co kupiłem. Do tego za tą niewielką cenę zdecydowanie warto. Jako prezent jest to świetny pomysł i sprawdza się jak najbardziej w przypadku dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
ja kupilam kiedyś taką bardzo małą "domową" choc tam moze ze 2 m srednicy jest i jak ktos ma miejsce to super sprawa. acha kupilam używaną z allegro i zaplacilam 40 zł plus przesylka. a w decathlonie taka sama ponad 200. a i ta niby uzywana w sumie byla jak nowa bo naprawde nie zauwazylam zadncyh sladow uzywania. poprostu moze ktos sobie kupil i nie uzywał. no i super sprawa. teraz niestety troszke meijsca zabraklo i trampolina wyladowała w suszarni ale jak ide tam z dzieciakami to skacza jak szalone. moze z latem przeniose na taras. ogolnie fajna sprawa choc duzo miejsca zajmuje a zwlaszcza te wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzień dzisiejszy najbezpieczniejsze trampoliny w Polsce robi producent www.springfree.pl Niestety większość marketowych trampolin i tych sprzedawanych na allegro jest kompletnie na bakier z bezpieczeństwem. Są kontuzjogenne i narażają dzieci na niebezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×