Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sparkler21

Od dziś biorę się za siebie! Kto ze mną?

Polecane posty

Szukam Pań które razem ze mną stawią czoła paskudnemu celluliwowi i obtłuszczonemu ciału! Od dziś zaczynamy dbac o siebie! Zapraszam wszystkie kobiety, które nie poddadzą się po kilku dniach. Tu będziemy się wspierac i dzielic doświadczeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze sie od razu. Tez wlasnie szukam kompanek! A co planujesz? Ja: rzucilam palenie ;-). Jestem na diecie - gotowcowej, 15-dniowej. 4-ty dzien - jeszcze zyje ;-)! Chodze na rollmasaz, zamierzam wdrozyc platforme vibra+saune IR. Najgorszy problem - cellulit + brzuszysko :-(. Duzo chudnac nie musze, 5 kg wprawi mnie w euforie ;-), ale - ujedrnic sie bym chciala. Smaruje sie roznistymi kremami - (teraz mam Lirene i Eveline,a na brzuch to sie na Pupa szarpnelam) jak mi sie chce, to wieksza warstwa + folia. Chcialabym zakupic guam lub koncentrat cynamonowy i sama sobie zrobic serie zabiegow wrapping ! Na buzie - algi + peeling migdalowy, oczywiscie Allegro ;-). Na cialo - oliwka Synka i preparaty ujedrniajace. Aha, i skore glowy co drugi dzien nacieram ampulkami czarnej rzepy :P! Program: kompleksowa odnowa, i nowa ja ;-). Brzmi pieknie, boje sie o wytrwalosc, przydalby mi sie Ktos do wspolcierpienia :D A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam od cwiczeń. Z wagą nigdy nie miałam problemów, jednak ciało pozostawia wiele do życzenia. Robię 6 Weidera + cwiczenia rozciągające+ 8min cwiczenia na pośladki (ze strony www.cwiczenia.org) codziennie. Do tego staram się pic min 1-1,5l wody dziennie dla oczyszczenia organizmu. Na ciało stosuję piling pomarańczowy+ krem na cellulit z Clareny. Zamierzam też używac domowej roboty papki z cynamonu, kawy, oliwy etc bo słyszałam, że też to daje niezłe rezultaty. Co do twarzy jestem w trakcie polowania na wodę termalną i jakiś dobry nawilżający krem z filtrem, a jeśli chodzi o włosy...Vitapil+olej kokosowy+milion maseczek... Napisz coś więcej o swojej diecie:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalia_26
Witajcie dziewczyny! Jak miło zobaczyć taki normalny mądry wątek gdzie nikt nie planuje schudnąć 20 kg w ciągu 10 dni albo ciągnąć na diecie 400 kalorii..;) Ja bardzo chętnie dołączę do WAS. Tak jak i Wy nie mam większych problemów z wagą - ale chcę po prostu bardziej o siebie zadbać - sport, zdrowe odżywianie... Sport - u mnie to głównie aerobic, ćwiczenia na siłowni albo po prostu jogging, czasami rower w weekend. Odżywianie - mam marzenie wyeliminować słodycze - nie umiem zjeść kawałeczka czekolady - zjadam na od razu tabliczkę, lody? - nie umiem zjeść kilka łyżeczek - zjadam pół opakowania.. itd. Skoro nie umiem się ograniczać to jedynym ratunkiem jest eliminacja całkowita. Tak jak dotychczas będę jadła dużo kasz -jęczmienna, gryczana, pieczywo pełnoziarniste, chude twarogi, jajka, no i duużo warzyw, ryby. Uwielbiam warzywa, ostatnio nie jadłam ich za wiele, ale teraz zaczyna się sezon..:) Jedyne, czego nie jem - a powinnam - to owoce. ... zmykam ugotować kaszę gryczaną aby wziąć w pojemniku do pracy z jakimiś warzywkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajn caro
hej dziewczyny - ja też chcę z wami popracować nad sobą może pokrótce o sobie - co prawda jeśli mówić o wyglądzię od strony wagowej to wydaje się że nie jest tragicznie, mam 157 i moja waga waha się w przedziale 49 - 51. od zawsze tak było, tzn chyba od czasu gimnazjum mam takie wymiary aż do teraz- mam 25 lat No ale od zawsze byłam niezadowolona ze swojej wagi- zawsze ze gruba, zawsze gdzieś o 4-5 kg za dużo, I mimo, że nigdy takiej wagi nie osiągnełam (np. 45 - zresztą nigdy się o to specjalnie nie staralam) to czuje, że ważąc tyle było by naprawdę OK. Z drugiej jednak strony myślę, że nawet ważąc to 4-5 kg mniej, wciąż nie podobałabym się sobie, a to z powodu mojej sylwetki. Jak widać jestem niska, mam krótkie nogi, właściwie jestem równa patrząc z fronu jak i z boku tzn. mam tak samo szerokie romiona jak i biodra, nie mam żadnego wcięcia w tali - jestem jak taki klocek. Patrząc z boku to samo: mam na mysli biust, a raczej jego brak. Jednak biorąc się za siebie nie chce się skupiać na żadnych dietach, czy zniamach nawyków żywieniowych- bo wiem, że nie dam rady. Chcialabym jednak tak jak wy - ujędrnić trochę cialo - poprzez regularne ćwiczenia i domowe zabiegi. dlatego chce się do was przyłączyć. Mam nadzieję, że z wami nawyk chociażby minimalnej aktywności fizycznej wejdzie mi w krew. Przepraszam, ża tak długi post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajn987
http://shinybox.pl/?ref=9624109 Zapraszam do super konkursy, wystarczy się zarejestrować i wygrać super kosmetyki. Naprawdę warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkie chętne, nie zależnie od czegokolwiek. Z racji, że sezon warzywno-owocowy zaczął się, warto urozmaicic swoją dietę, możemy dzielic się tu również przepisami na smaczne i zdrowe jedzonko. Jeśli któraś z Was miałaby jakieś genialne porady co do urody, domowe tricki i coś czym warto się podzielic - piszcie! Lajn caro- Kochana, nie przejmuj się brakiem talii i małym biustem. Ja sama jestem płaska jak deska. Nie chcę Cię pocieszac, że to nie problem, że nikt na to nie zwraca uwagi, bo sama wiem jak jest. Jednak najważniejsze jest to jak się czujemy we własnym ciele, jeśli podobamy się sobie- inni też nas dobrze postrzegają. Dlatego warto zadbac o to, co mamy najlepsze, uwydatnic swoje atuty, dac z siebie tyle, żeby wiedziec, że zrobiło się wszystko ku byciu lepszym. Na Twoją talię też są cwiczenia, myślę, że uda Ci się to znacznie poprawic:) Dlatego dziewczyny- jutro cwiczymy! Może nie jestesmy boginiami, ale pamiętajcie- każda znajdzie swojego amatora, a mężczyźni uwielbiają jędrne ciała. ( No a my uwielbiamy czuc się zdrowo i pięknie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia:-)
dziewczynki przyłączam się :-) ja ty co prawda schudłam rok temu, ważyłam 54kg,teraz 56 w ciągu miesiąca 2kg. Przytyłam. Zaczynam duzo jesc, nie pilnuje sie. Chce ta wagę utrzymać i potrzebuje kogoś kto właśnie poprzez swoje działanie zmobilizuje mnie :-) będę sie raczej skupiać na pielęgnacji. Może będziemy pisać co dzien, jakie produkty stosujemy? A jak zakupimy nowy kosmetyk to podzielimy sie wiedzą o nim? Taka recenzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia2402
Witam dziewczyny :) Też się przyłączam. Ja niestety mam dużo do zrzucenia :( przy wzroście 170cm ważę 86kg :( od dwóch tygodni kręcę hula hop, smaruję się kremem eveline i staram się mniej jeść (nawiasem mówiąc nakładam sobie tyle co mojej półtorarocznej córeczce), staram się też jeść dużo warzyw i owoców. Od 1 maja zgubiłam w pasie 3 cm :) Mój mały sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nev
Witajcie! to moze i ja dolacze! ;) w zeszlym roku z bardzo krotkim czasie przytylam 8 kilo i postanowilam ze nigdy wiecej nie wejde na wage :P ale pare dni temu weszla, i okazalo sie ze 5 kilo zniknelo. faktycznie, poczulam, ze schudlam, przestalam jesc smieciowe jedzenie w niewyobrazalnych ilosciach i jakos sie samo udalo. zostalo mi wiec jeszcze 3 kilo do idealnej figury na wakacje! :D jakis czas temu uzywalam kremu ujedrniajacego z lirene, naprawde dawal efekty, wiec polecam. sama chyba musze sie w niego znowu zaopatrzyc. a dla ogolnego upiekszania wlasnie nalozylam na wlosy olejek Amla i czaje sie na maseczke regenerujaca z Ziaji. staram sie codziennie o siebie zadbac - moim celem jest blyszczec! mam nadzieje, ze osiagniemy ten cel wspolnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia;-)
Na cellulit dobrze sprawdzają się peelingi, nawet taki zwykły- wszystkim dobrze znany z fusów klawy. Ja po wypiciu kawy fusy zbieram łyżeczką do pojemnika, dodaję świeżej kawy, aby był ten peeling mocniejszy, wlewam żel pod prysznic i hejjjja;-) masuję uda, brzuch, pośladki . Ja sama miałam cellulit i wiem ,że jest trudny do zwalczenia. Pozbyłam się go jedząc mniej tłuste posiłki, wyeliminowałam tłuszcze: nie używam masła do kanapek, nie używam cukru do kawy ani herbaty i przez kilka miesięcy w ogóle nie jadłam słodyczy- odrzuciło mnie. Ważyłam 68 kg. Tak jak pisałam wcześniej, czuje że znów się dopuszczę do tej wagi, ciągnie mnie do słodkiego, jem coraz to więcej,muszę nad tym zapanować. ja wczoraj kupiłam balsam z eveline Spa! Professional ogórek i zielona herbata- Poleca gorąco świetny efekt nawilżenia, ładny zapach, przyjemnie orzeźwia. i tonik z ziaji BIO aloesowy, także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam taki masażer- plastkową nakładke na dłoń z małymi kuleczkami i terroztyzuje nim mój cellulit i sadełki 2 razy dziennie i nawet pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnmvghjcdfgxcfgcghhj
na cellulit tylko i wyłącznie dieta i ruch, żadne kremy wam nie pomogą. Można robić sobie peeling kawowy z dodatkiem oleju winogornowego lub sezamowego. http://www.youtube.com/watch?v=fN8BAW8Lv3c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, zaganiana bylam - roboczo i domowo ;-). Co do diety, to ja sobie zarzucilam uderzeniowke, dokladnie taka: http://allegro.pl/dieta-5-dniowa-multidieta-na-15-dni-i2345638995.html Juz ktorys raz ja w zyciu stosuje, jakos mi po niej lepiej.Lzej i w ogole. A blizej lata-chcialabym sobie fundnac hydrokolonoterapie - raz bylam, horror :P, ale potem sie czulam "motylem jestem". Teraz czekam, az sie dzieci pozbede (tzn. spac sie rozejda)i: Lirene pomaranczowy "na noc" + folia i tak posiedze ze 40 minut; a na buzie peeling migdalowy + algi - juz 3ci dzien sie zbieram. Jutro w pracy do 19 (!!!wizytacja!!!), w czwartek rollka + 10 minut solarium,lekko opalone cialo tez jedrniej wyglada. A jak u Was wiekowo/wagowo? ja - niestety 32 lata :-( Wzrost: 17; waga 66,5 kg :P Stosowalyscie moze jakies skuteczne balsamy ujedrniajace? Nie chodzi mi antycellulity, tylko o balsam na cialo? Interesuja mnie tez silnie nawilzajace - mozecie cos polecic? Idac po calosci ;-), zamierzam sie szarpnac na jakis przyrzad do domowych brzuszkow: Na razie wypatrzylam takie: http://disport.pl/10313-new-rocket-twister-na -miesnie-brzucha.html http://topshop.pl/krzeselko_do_cwiczen_red-14 234-23755-p4.html?main=fitnessmain&ils=17&irp=1 Musze odciazyc troche plecy, przy klasycznych brzuszkach mi pekaja z bolu znaczy sie. A moze cos innego, co Ktos z Was uzywa? Pozdrowki wieczorne, jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mega zakwasy i ledwo siedzę na pupie;p Ja do ciała używam neutrogenę, ale dla gładkosci i nawilżenia dobrze jest posmarowac się oliwką dla dzieci po kąpieli:) Ja mam 22 lata, 178cm, a o wadze nie wspomnę, bo nie chcę was demotywowac. Zaraz pewnie by się któraś przyczepiła, że w ogóle nie powinno mnie tu byc, ale ja naprawdę mimo swojej niskiej wagi mam okropne ciało, tłusty brzuch, cellulit i rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprakler - mow o wadze, i to juz. To nie demotywacja dla nas, tylko motywacja. Czekamy na dane :P! Milego dnia, Kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy mogę się do Was przyłączyć. Też muszę się za siebie wziąć. Od grudnia trochę mi zdrówko szwankowało, więc odpuściłam ćwiczenia i nie zwracałam uwagi na to co jem, pochłaniałam dużo słodyczy i przez to czuję się jakbym była spuchnięta, ciężko mi się ruszać. Teraz wszystko jest ok, tylko tak trudno przemóc się i wrócić do dawnych nawyków, bo za bardzo sobie pofolgowałam. Mam nadzieję, że jak mnie przyjmiecie do grupy wsparcia może łatwiej mi będzie się przemóc. Myśl o zakwasach zniechęca mnie do ćwiczeń. Ale dziś zaczynam od nowa - ćwiczenia min. 40 minut dziennie/ min 5 dni w tygodniu, mniej kanapek, więcej warzyw, ograniczyć słodycze najlepiej do zera - bo u mniej to właśnie najlepiej nic, nie potrafię zjeść jednej praliny i odłożyć tylko od razu pół paczki wsunę. Jak przy tym stracę kilka kg /tak 4-5/ to już będzie euforia. A i ciało po dwóch ciążach i w moim wieku ma większe wymagania. Co do kosmetyków, to ja zbytnio nie szleję, bo mam bardzo wrażliwą skórę i wiele nowości mnie po prostu uczula, więc stosuję kosmetyki z linii AA /ostatnio uczuliła mnie nawet oliwka/. Więc do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaZonaKobieta...55kg.. :/ cała moja waga kumuluje sie na brzuchu...mogło by w cycki iśc a nie:P Co robicie dziś na obiad? U mnie zupka i kasza jęczmienna z sosem na indyku. Jak tam Wasze cwiczenia;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moge dolaczyc? Po krotce o mnie: jem wszystko na co mam ochote bez wyrzeczen, uwielbiam "prawdziwe" maslo, slodkie ale tez wszelkie salatki:) chce dolaczyc do Was bo w zdrowy sposob chce przytyc z racji tego ze uslyszalam " Nie bedziesz sie wstydzila wyjsc tak na plaze?" Masakra;( ale tez chce wyszczuplic troooche nogi:) zwlaszcza lydki wiec jak tylko pogoda sie poprawi to biore sie za skakanke:) Co do pielegnacji to na wlosy olejek rycynowy, ocet jablkowy i piwo, na konce krem nivea, szampony bez SLS i odzywki najlepiej owocowe pachnace:) ograniczam tez prostowanie:) a twarz silnie nawilzajacy krem i platki do demakijazu z peelingiem bo mam sucha skore:) Sorrki ze taki dlugi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia2402
Dziewczyny poradźcie mi coś na moje cho***ne włosy, błagam... Mam długie do pasa, końcówki się rozdwajają, ostatnio robią mi się jakieś strupki na głowie, włosy mi się tak kołtunią że jak mam się poczesać to aż się trzęsę z nerwów :( Kupiłam sobie odżywkę do długich włosów ale jest do kitu, teraz drugą pantin ale przetłuszcza mi włosy. Już mam dość i mam ochote się zgolić na łyso ale facet to by mnie chyba zabił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia, mialam to samo - po porodzie - ponad rok sie meczylam, ja co prawda scielam do ramion, bo nie bylo co miec byle czego - byle dlugie, ale - ja sie ratowalam tak: -olej kokosowy+amla+vatika - rozne, co bylo na Allegro ;-) - maska Kerastase Age Recharge + cement termiczny tez Kerastase - ampulki seboradin+radical - cale serie - olejek Loreal - mystic oil Troche czasu mi to zajelo. teraz mam krotsze, ale zdrowe i blyszczace - podobaja mi sie ;-). Obecnie uzywam maski bingo spa ze spirulina + biowax - zamiennie - i jest OK. Powyzsza liste moge Tobie polecic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wam mogę naprawdę polecic na włosy: - przede wszystkim szczotka- Tangle Teezer z allegro- nie wyrywa włosów! -maska Vax, ale ta oryginalna, nie jakieś BioVaxy - tabletki Vitapil- na efekty trzeba czekac, ale mi osobiscie wlosy rosły po nim kępkami:D - olejki naturalne, typu kokosowy czy z pestek winogron. Nie polecam jedwabiu, bo tylko chwilowo daje efekty, nie nawilza włosa tak jak tamte olejki. -ja używam jeszcze nafty kosmetycznej, ale ciężko stwierdzic czy to w ogóle cos pomaga No i ograniczenie prostowania włosa+ suszenie zimnym powietrzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia2402
Ja też mam tak od porodu :( zastosuję się do waszych porad jak tylko mój mi wyśle kase, może coś z tego mi pomoże :) Dzięki, jesteście kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia, a kiedy rodzilas? Moj Maluch ma rok i 8 m-cy, za to Starsza juz 11,5. Po obu ciazach tak mi poszly wlosy, ze szok, po drugim to sie balam, ze wylysieje ;-). A teraz zakupilam sobie to: http://allegro.pl/inneov-quinoral-120-kaps-4-x-30-duopack-promocja-i2299495296.html jako kuracje przed latem/na lato ;-). Ponoc sa naprawde dobre. I, jestem wierna fanka czarnej rzepy, soboradin, etc. dzis dzien leniucha, od jutra dzialam dalej. Wczoraj za to byl krem + folia ;-). Na godzinke. Z next wyplaty sobie w koncu bloto do okladow kupie :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sparkler21 obejrzalam wlasnie te szczotki na allegro - naprawde taka rewelka? Mozesz opisac blizej t cudo? Bo te ich opisy takie malo wyjasniajace ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! I- czuje sie jak ostatni buc....a moze Buca? (zenska odmiana slowa buc :P ) Witam serdecznie Wszystkie Nowe Kolezanki! W qpie sila, wiec - wspierajmy sie w trudach walki o bycie superlaskami :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc sama nie wiem na czym magia tej szczotki polega, może na dwoch długościach tych 'igiełek' jednak działa to naprawdę. Nie wyrywa i nie szarpie włosow tak jak zwykła szczotka, może niektórym nie pasowac to, że nie ma trzonka, ale dla mnie jest idealna. Niektórzy pisali, że im się te ząbki wyginały, ale moje są takie jakie było, pomimo transportowania jej w torebce niejednokrotnie;p także szczotka rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×