Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sparkler21

Od dziś biorę się za siebie! Kto ze mną?

Polecane posty

Gość Agusia2402
Moja Majka ma 17 miesięcy :) Kiedy byłam w ciąży to jakoś włosy miałam takie normalne i nie wypadały tak mocno. Dopiero jakiś czas po porodzie zaczęła się tragedia z nimi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbajocialo.pl
Zapraszam wszystkie Pani które chcą odmienić swoje ciało do odwiedzenia naszego sklepu www.zadbajocialo.pl Teraz w domu możemy wykonać zabiegi znane z salonów kosmetycznych **masaż próżniowy( masażer próżniowy celluless,cellu 5000,chińskie bańki gumowe) **mezoterapia mikroigłowa( przyrząd derma roller)(na cellulit,rozstępy,zmarszczki) **body wrapping Obecnie w sklepie trwa promocja do - 50% www.zadbajocialo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki moje czy mogłybyście mi polecic jakiś dobry nawilżający krem do twarzy? Mam mega suchą skórę, a z nosa ciągle schodzi mi skóra..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbajocialo.pl
witam. polecam kwas hialuronowy. Stężenie kwasu w kosmetykach to zaledwie 0,001% - 0,01% A mozna kupić kwas hialiuronowy 1% i kilka kropel dodawać do kosmetyków,kremów ,masaczek lub bezpośrednio na twarz. uzyska się intensywne nawilżenie;))) jest tani koszt 30ml to ok kilkanascie zł. pozdrawiamy www.zadbajocialo.pl (wszystkona cellulit,rozstępy,wyszczuplenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam dziewczyny idą cwiczenia:)? U mnie baardzo ciężko z mobilizacją, ale gdy zobaczyłam dziś swoją pupę w lustrze, to mało nie zwariowałam :D Dopiero kilka dni cwiczeń, a mięśnie super się napieły, pupa zrobiła się jędrna i odstająca! aaa normalnie szaleję ze szczęścia:) NIe mogę doczekac się efektów za kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot...i mlodosc wlasnie wygrywa ;-)! Po kilku dniach cwieczen, to doopsko mnie moze ewentualnie od zakwasow bolec, ale - sie nie napnie i nie zaprzeczy grawitacji :P! Zazdraszczam i gratuluje! U mnie dzis, po ciezkim tygodniu - dzien lenia, jutro - spacer szybki+rolka+masaz, etc... :P! Zycze spokojnego i owocnego w efekty weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tez musze wziac za cwiczenia:) Wiem ze moze to nie na miejscu ale przytylam dwa kg i strasznie sie ciesze:) jeszcze 5kg i bedzie fajnie:) heh Wy cwiczenia na pupe robicie a ja musze cos z lydkami zrobic:( pomysly? Lece posmarowac rozstepy i na spacer z kotem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajn caro
az wstyd się przyznać ale ja przez cały tydzień ani jednego przysiadu nie zrobiłam, w sumie może zanim zaczne korzystać z waszych porad jak ujędrnić cialo może najpierw mi dajcie rade kiedy najlepiej cwiczyc albo jak wygospodarowywujecie czas na to, bo mi jakos nie idzie (może po sesji zaliczeniowej i egzaminacyjnej zaczne cos cwiczyc) w sumie, gdybym sie uparła to moze mogła bym rano ale ze mnie taki spioch że ciężko wstać zeby na ta 8 do roboty zdążyć ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajn caro
ps. do sparkler21 jakie te cwiczenia na pupe robisz, że już takie świetne efekty i napisz jak długo już ćwiczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwicze 6 dni, a cwiczenia robie http://www.cwiczenia.org/cwiczenia-na-posladki/cwiczenia-na-posladki-w-8-minut/ takie plus przysiady dodatkowo i rozciągam się. Robię te 8 min, czasami więcej. Niby taka pierdoła, ale naprawdę daje w kośc. A co do sesji, też to przerabiam, mam masę nauki, ale taka kilkunastominutowa odskocznia naprawdę może tylko pomóc. Na umysł jak i ciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steniusia
przerażaja mnie kobiety z budowlanki......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studiowalam amerykanistyke zrezygnowalam po 2 roku:) i teraz jestem na turystyce:) ale nie umywa sie to do Ciebie:) jestem pod wrazeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grey eyes- ee tam, studia jak studia- zależy kto co lubi:) tyko nie rozumiem takiego podejścia "przerażają mnie kobiety z budowlanki". Nie ocenia się ludzi po kierunku studiów.. gdyby mnie zobaczyła to by nawet tego nie wiedziała:P Co dziś robicie na obiad? Bo nie wiem co zmontowac na drugie danie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! 🌼 No nareszcie topik dla mnie :) szukałam właśnie takiego miejsca dla siebie! :D Za miesiąc mam ślub i do tego czasu do zrzucenia ok 4-5 kg. Wiem, może i nie dużo, ale powalczyć trzeba. Pomożecie? Wesprzecie a kiedy trzeba będzie to kopniecie do przywołania do porządku? Dieta MŻ, Z ruchem gorzej, chwilowo nie mam możliwości (dużo pracy siedzącej), no ale wieczorne figle z ukochanym w podwójnej dawce ;) Korzystam z tego, że jest teraz dużo owoców - miksuję, wyciskam i piję soki. Nie przetworzone tylko zrobione :) Widzę, że piszecie o różnych odnowach, zabiegach pielęgnacyjnych - bardzo mnie to ciekawi i chętnie również podzielę się uwagami co do różnych specyfików ;) Wczoraj kupiłam sobie maseczkę czekoladową, ale po nałożeniu zaczęło piec, swędzieć i od razu zmyłam bo bałam się, że mnie zsypie :( Kupiłam za to krem głęboko nawilżający Lirene (kosmetyki tej firmy bardzo mi pasują). No to do dzieła kochane! 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kefirek witam Ciebie i zapraszam do wspólnej walki :D Praca siedząca to wróg kobiet, jednak staraj się jak najwięcej ruszac. Wiele kobiet przed ślubem traci parę kilogramów przez nerwy związane z przygotowaniem:P A jak nie to do cwiczen i to już! ;) Co do maseczki to czekolada sama w sobie uczula, najlepiej kupowac jakąs sprawdzoną lub robic samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Kochana, staram się jak mogę mieć jak najwięcej ruchu. Dziś niestety też muszę siedzieć w domu - czekam na meble i mam trochę pracy przy komputerze :) W międzyczasie ogarniam domowe sprawy i troszkę staram się zadbać o siebie Właśnie mam na głowie maseczkę domową : jajko + sok z cytryny + olej rycynowy - POLECAM WSZYSTKIM!!!! :) Stosuję już od ok 2 m-cy, raz w tygodniu i widzę poprawę. Bo mam makabrycznie zniszczone włosy, a teraz troszkę odżyły i nabrały blasku! :) Znacie jakieś sposoby na ładne dłonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! 🌼 Melduję się już z rana, bo później wybywam :) Dziś w planach sporo ruchu na słońcu, dodatkowo wyciągnęłam krem z filtrem - może uda się opalić :) Planujemy z ukochanym aktywny dzień, mam nadzieję, że słoneczko za nami nadąży ;) Już jestem po porannej toalecie, w ruchu była maseczka odżywiająca Lirene:) Włosy po wczorajszej maseczce z jajka puszyste, tylko przeczesałam grzebieniem, nie trzeba ich nawet układać :) Wagowo bez zmian - 57,9 kg. Ale @ mi się zbliża, więc nie oczekuję wielkich spadków, bo zwykle waga mi w te dni się zatrzymuje albo ciut w górę skacze - chyba woda w organizmie się odkłada :) Na śniadanie musli z mlekiem, do tego świeżo starty sok z marchwi i jabłka :) Dziewczyny piszcie jak tam Wasze działania i postępy:) Cudownego dnia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOKkkkkkkkkkkk
cześć dziewczyny, a znacie jakieś sposoby na zaskórniki i rozszerzone pory? Już chciałam iść do kosmetyczki na oczyszczanie, ale jakoś nie do konca mnie to przekonuje, więc wzięłam się sama do roboty: -codziennie peeling z kwasem salicylowym - maseczki ściągające, z domowej roboty to płatki owsiane +mleko i ubite białko jajka -serum siarkowe w weekendy Cera dużo gładsza, dawno takiej nie miałam, ale boję sie, że ją przesuszę, więc jednocześnie nawilżam mocno. Tylko przy nawilzaniu boje sie, ze te kosmetyki zapchają pory, więc koło się zamyka;) Jeśli macie jakieś rady w temacie to będę wdzięczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć NOKkkkkkkkkkkk 🌼 :) Fajnie, że piszesz:) Też nie jestem przekonana co do oczyszczania przez kosmetyczkę, byłam raz (to już ponad z 5 lat temu) i nie chcę więcej! Cera się poprawiła, ale przez ok 3-4 dni po zabiegu nie wychodziłam z domu, bo wyglądałam fatalnie! :( Wiem, coś za coś, ale efekt tez nie był bardzo długotrwały w moim przypadku. Mogę Ci polecić kosmetyki Lirene - bo jestem z nich bardzo zadowolona. Wypróbuj maseczkę LIRENE - AQUA NAWILŻANIE. Jest to głęboko nawilżająca maseczka kojąca, dla mnie rewelacyjna. Nie zapycha porów, skórę mam po niej gładziutką. A skórę też miałam przesuszoną - miałam remont w domu, przez co przebywałam przez ok 2 m-cy w kurzu i skóra mi się zrobiła szorstka i nie miła. No i doprowadziłam ją do ładu:) Na zmianę stosuję także maseczkę odżywczą też Lirene (taka pomarańczowa). Zaciekawiła mnie Twoja maseczka ściągająca. Napisz proszę jak robisz tą maseczkę z płatków owsianych, jakie proporcje? pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hera67
Hej hej Dziewczyny! Wy już co prawda trochę czasu ćwiczycie ale postanawiam się przyłączyć. Lepiej późno niż wcale. Odrobina ruchu podczas sesji na pewno się przyda tym bardziej że ciało pozostawia wiele do życzenia. Ja zamierzam zacząć od ćwiczeń i diety owocowo-warzywnej, no i oczywiście prysznice naprzemienne ;) Póki co motywacja jest ale nie wiem jak długo, u mnie kiepsko z tym bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. Ja jestem dziś wykończona, poszłam spac o 6 rano, no i na ruch dzisiaj również nie będę miała czasu:( Taaakaa szkoda, bo pogoda jest cudowna:( Niestety sa sprawy ważne i ważniejsze, postaram się jednak nie wypaśc z obiegu:P Pozdrawiam Was cieplutko i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbajocialo.pl
Trzymam za wszystkie Panie w kciuki!!! Magda www.zadbajocialo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hera67
Pierwsza porcja ćwiczeń już na mną, sparkler21 bardzo fajna ta stronka z ćwiczeniami ćwiczenia.org. Zakupy owocowe zrobione więc nic innego nie pozostaje jak tylko trzymać się postanowienia. A wam jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajn caro
ja dziś wstałam 15 min wczesniej i troche pocwiczyłam- w sensie powymachiwałam troche nogami (takie te moje cwiczenia na dobry początek) niestety - cały dzień w szkole, wróciłam dopiero niedawno, już nie mam na nic sił, a jutro znów do pacy i tak az to piatku, -może się zmobilizuje i zaczne wieczorami cos działać hehe, trzymajcie kciuki, bo jestem już troche z wami, a jak narazie nie zrobiłam ze sobą jeszcze nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×