Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Jak juz jesteśmy przy dolegliwościach: jest cokolwiek doustnego przeciwwirusowego bez recepty? Już pytałam, ale nie pamiętam odzewu. Walczę z oprychą, mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy mi się utrzyma do po niedzieli - wybieram się do internisty, może się ulituje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż jest nienormalny. W poniedziałek kupiłam paracetamol, 20 tabletek. Zostało osiem. Rozjebie sobie żołądek i będzie musiał sobie wytkać czopki, a ja się będę śmiać i wcale mi go nie będzie żal, bo jak ktoś jest do tego stopnia głupi, że wpierdala leki jak landrynki, to sam jest sobie winien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak kupisz pakę czopków, w 3 dni opróżni i roz****e sobie zwieracz :P Apap możesz na pewno (dobierz dawkę, 1 to lipa) - mój przyjaciel twierdzi, że wcale nie jest typowo przeciwbólowy, jak się przyjęło, ale właśnie pzap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak kiedyś był niezwykle bolący i MUSIAŁ wziąć tabletkę a nie było, to mu zaproponowałam diclofenac w czopach, co mi jeszcze ze szpitala został. Konieczność wzięcia tabletki przestała być paląca, nagła i konieczna, i tak w zasadzie to przestało go boleć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam zmordowana z maista i sklepow i gowno kupilam :( tadeusz zazyczyl sobie pasek do spodni z zygzakiemw hm i uleglam w nadziei ze nie beda mu spodnei spadac :D ale bluzek na pzremka nie kupilam bo 30zl od sztuki to moim zdaniem pzresada, bylam w owym kaphalu i dla mnei tam nic nei ma, ceny sa powalajace, co z tego ze 3 za 2 jak jedna para spodni zcy blzuka kosztuje od 40 a blizej 60zl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba juz nie potrzebuje lekarza. Zasadzilam w ucho wate z mascia kamforowa i wlazlam do goracej kapieli, zeba wysmarowalam dentoseptem i bobodentem i nawet opuchniecie zeszlo na tyle, ze moglam sniadanie normalnie zjesc i szczeke zamknac. Teraz se jeszcze strepsilsa zapodalam, ale to juz bardziej profilaktycznie. Nawet wezly chlonne po lewej sie zmniejszyly. Uff. Cale szczescie, bo moj marniutki budzet by nie wytrzymal wizyty u lekarza, a dokladniej w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 za 2 też mnie nie powala. powala mnie 2 w cenie jednego. Wtedy wybierasz portki dwie pary portek i płacisz za nie tyllko 6 dych. 3 dychy za sztukę to dobra cena Rano zabrali mi prąd i dopiero oddali. a miał być taki miły dzień Żarcie któe przerobiłam dla mojego dziecka się skończyło. a na słoikach pójde z torbami. @ słoje na śniadanie, dwa na obiad. w międzyczasie mleko. toż to potwór nie dziecko. A!!!!! zapomniałam wczoraj zaflachować. Królowej pół roku stuknęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to lipa. z takiej nie korzystam. dwa w cenie jednego jest dla mnie super. wczoraj właśnie za niespełna stówę kupiliśmy reklamówkę szmat:) a hm jest drogi. ja bluzek za 3 dychy też nie kupuję. czekam aż przecenią na 10-15. A bardzo potrzebujesz z długim rękawem? bo ja latem tego nie uznaję. F. lata w t-shirtach a jak chłodniej to zarzucam mu bluzę. Te z długim rękawem leżą i czekają na jesień. a teraz czas przecen krótkich więc korzystamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak bardzo i nie bardzo potrzebuje bardziej z mysla o jesieni, moj spi w dl rek i w zlobku jak jest chlodniej tez dl rekaw, on jest ciagle zasmarkany wiec mu trzeba... w bluzie to od razu jest spocony, on ma przerob 3 bluzki na dzien wiec piorac 1-2 w tyg trzeba miec sporo tych bluzek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Półek i medycyna ludowa ;) Polecam jeszcze Hascosept do oprysków - zawsze działa. U mnie w czasie zakupów w Lidlu zgasło światło; dobrze, że nikt z klientów histerii nie dostał :P Do innych to się nawet nie wybieram, bo ni ma z czym. A przydałoby się już pomyśleć odzieżowo o jesieni, szkoła się zbliża. Znów kasa poszła na byle co - pewnie skończy się na tym, że jeść przestanę. A miało być tak pięknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej się przerób na ogryzka;) F. tez się szybko poci. więc latem- nawet jak jest chłodniej- głównie w koszulkach chodzi. to jest człowiek ewidentnie zimnolubny Ja ostatnio mało co histerii nie dostałam w lidlu. zrobiłam wielkie zakupy a oni do mnie, że dzisiaj kartą płacić nie można! i podobno wiedzieli o tym od kilku godzin. toż to kartki na drzwiach zawiesić nie można??? wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakim sensie? Mam się ogryźć do kości? ;) Miałam tak dawno temu w Tesco - sprzedaliśmy dziecko, pojechaliśmy autobusem, wyprawa na całego - a tu komunikat z głośników, że awaria i sorry. Mało mnie szlag nie trafił. od tamtej pory zawsze mam w zapasie jakąś gotowiznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem ogryzkiem :P pomylilam sie z loginem :/ ktos mnei poszukiwal na ciazy pod dawna ksywa stad zamieszanie :) co do kart to zagranica jest paranoja :/ tam wcale nei wiadomo czy cie skasuja karta :( moj chlop ubolewal na korsyce ze ma vise z paskiem a bez chipa, teraz ma z chipem i gowno te znei dziala, w niemcach chcialam zaplacic master card zgodnie z wywieszka na drzwiach only master card po czym sie dowiedzialam ze ja mam master card a tzreba miec maestro amster card inaczej nei skasuja :/ od tego czasu wyciagam gotowke w bankomacie i sram na ich systemy, w polsce te zmielismy akcje w lidlu :( nie dalos ie skasowac karta meza nie wiedziec dlaczego jak 5 min wczesneij placil na stacji benzynowej bez problemu, innym klientom karty w lidlu wchodzily a jego nie i cale zakupy musialam oddac, najgorsze byly dzieci bo jzu w lapach trzymaly swoje picia i serkia tu dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×