Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roxanka2024

pierwszy taniec

Polecane posty

Gość Roxanka2024

Mam do was wielką prośbę:) Proszę pomóżcie mi wybrać piosenkę na pierwszy taniec>Macie może jakieś propozycje??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
polska czy zagraniczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejssss
piekna i rycerz, anita lipnicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjgg
moja dumka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukamy ratunku
Też poszukuję. Polskiej, ale nie oklepanej. Niezbyt szybkiej, ale nie żadne walce, bo mamy zamiar tylko się pobujać, poobracać, bo nie umiemy tańczyć. Piosenki własnej nie mamy, przynajmniej żadnej nadającej się na pierwszy taniec. Z popularnych propozycji typu paula, kilianski itp, itd nie odpowiadaja nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandziaa_26
Z tobą chcę oglądać świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02.06.2012
nie no disco polo na pierwszy taniec to juz troche wiocha nie sadzicie ;/ a ja sie zastanawiam nad swoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02.06.2012
co sadzicie o mojej piosence? macie wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandziaa_26
oczywiście w wersji Wodecki Sośnicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy z disco polo duzo znajomych , pozatym sporo piosenek na weselu będzie z tego gatunku dla nas ta piosenka jest idealna , myśleliśmy też nad Casandrą To zmysłów czar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02.06.2012
prosze wypowiedzice sie na temat mojej piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maad
nikomu nie chce sie wchodzic w twoj link bo nie da sie wejsc ni kopiujac, bo źle wkleilas. Widze, ze piosenka ze zmierzchu jak dla mnie odpada za sam fakt. Nie nawidze tego filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maad
to, że na weselu zdarzają sie piosenki disco polo to wiadomo, ale ja pomimo, ze nie bede zakazywala tego gatunku i pewnie kilka piosenek poleci to na pewno nie wybralabym disco polo na pierwszy taniec. To ma oddawac nas, a my wiocha nie jestesmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandziaa_26
Twoja piosenka bardzo mi się podoba. Jest piękna, ale dla mnie zbyt mało radosna. Myślę, że pierwsza piosenka powinna być po pprostu Wasza. Nawet, jeśli nie jest dla Was w jakiś sposób ważna (tak jak nasza nie była taką, która by coś dla nas znaczyła), to znaczy powinna oddawać charakter waszego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandziaa_26
Hmmm... czy to oby na pewno piosenka na potrzeby zmierzchu, czy po pprostu zostala tam wykorzystana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02.06.2012
skasowalam spacje w linku , nie wiem dlaczego tak sie skopiowalo. prosze zebyscie posluchali. slyszalam juz wlasnie opinie ze jest malo radosna. jak ktos nie lubi zmierzchu to mu sie nie spodoba ale ja akurat lubie i w filmie ta piosenka byla na slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02.06.2012
ta piosenka nie byla zrobiona na potrzeby filmu, byl;a juz wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02.06.2012
chociaz patrzac na niektore pierwsze tance to piosenki czesto sa duzo smutniejze od moeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
my tez bedziemy miec Z TOBA CHCE OGLADAC SWIAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02.06.2012
jak myslicie? wybaczcie ze was tak naciskam ale mam juz malo czasu na decyzje, slub za 3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02.06.2012
Damascenka do mnie mowisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandziaa_26
Nie uczepiaj się tak tego stwierdzenia, że ta piosenka jest mało radosna. Jest po prostu nastrojowa i trochę melancholijna. Jeżeli to oddaje charakter Waszego związku, to wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02.06.2012
ooo jak ladnie to nazwalas nastrojowa i melanchlijna . to napewno oddaje moj charakter :) moze naszego zwiazku tez. tylko tak sie zastanawialam czy nie jest zbyt dziwna jak na uroczystosc rodzinna, wiecie o co mi chodzi, rodzina w srednim i starszym wieku nie zalapie klimatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damascenka do mnie mowisz? A do kogo? To przecież ty napisałaś, że bardzo lubisz "Zmierzch" (brrr, koszmarny gniot). Też masz dylemat, piosenka :-o Jak ci się podoba, to do niej zatańcz. A co lubi twój facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powinna być ważna piosenka dla was - nawet jeśli jest to rock czy metal ( troche przesadzam) :):) ja byłam na uroczystości gdzie do pierwszego tańca puszczona została piosenka Staszka Soyki "Cud niepamięci" - może mało weselnie ale para widocznie lubiła tą piosenkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×