Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kreneks

Co robiliście na kawalerskim?

Polecane posty

Gość kreneks

Co się działo na Waszym kawalerskim? Ma zorganizować imprezę kumplowi, no ale on jest całkowicie na nie dmuchanej lali i striptizerce :D Szukamy normalnych atrakcji, tak by nie było nudno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sashh
gokarty albo peintball i impreza w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuternoha
Striptizerka musi być a przyszły pan młody musi ją przeleciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuuu, my to
zwyczajowo walilim kunia, jak jeden, wszystek, na potęgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman Sobieszczański-Pasztęski
ruchalem panienki z agencji towarzyskiej, paliłem kokaine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokaine się wciąga ty baranie
a nie pali podejrzewam ze ty na oczy zwykłej fety nie widzałes a gdzie koks jest crack ale na to nie mowi sie kokaina gdzie takie buraki mieszkają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, tak... ..
słuchaj głupich bab co powinien facet robić na kawalerskim, gratuluję pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efefef
kawalerski bez dziewczyny???? hahahahaehaehehre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejejejejejej
ja robie kolesiowi kawalerski w ta sobote 20 chlopa, Dostalem liste znajomych. lecimy z wszystkimi na kajaki na jedna nocke 300 browarów, kiełbacha i ognicho. Zrzuta pekla po 150zl od glowy i bedzie grubo! :) Kawalerskie na imprezie w lokalu to juz troche slaby motyw. Zreszta co w tym takiego specjalnego, impreza jak kazda inna np urodzinowa. Jak zaczalem dzwonic po ziomkach to wszyscy mowili ze zajebiscie ze gdzies pojechac, zeby cos porobic a nie sie tylko najebac i o 23 do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendziak
Gdybym mógł wybierać co będzie na kawalerskim to raczej bym postawił na coś takiego - http://prezentmarzen.com/prezent_show/dzien_na_zaglach Quady już bardziej oklepane, a takim dniem na żaglach... Mogłoby nieźle walić po głowie. Kilka kielonów i spokój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotfac
Jeśli gościu się nie zdecydował to ja też jestem za tymi żaglami. Faktycznie quady są już dosyć często wybierane. Czas na coś innego... Żagle to już inny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin84x
u kolegi na wieczorze kawalerskim to siedzielismy w domu byla wodka,koks i zamowilismy kilka panienek. Mlody postanowil ze bedzie wierny po slubie wiec przed slubem chcial sie ostro zabawic. Nie nagrywalismy tego bo czego oczy nie widza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wró zka
na kawalerskich to pestka, na panieńskich to dopiero odchodzą zabawy, dobrze jak przyszła panna młoda zalicza tylko jednego, bo często na jednym się nie kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wieczór kawalerski odbywał sie tradycyjnie. popołudniu gokarty, potem przenieśliśmy się do domu drużby, gdzie do północy mieliśmny domówkę ( tak , ze striptzem) a później to już bawilismy sie w pobliskich klubach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swój kawalerski wspominam bardzo miło, pomimo , że trochę się ściąłem z narzeczoną chłopaki zabrali mnie do klubu nocnego http://www.sogoclub.pl/warszawa . Zdziwiłem się, bo jak sie okazalo moja przyszła żona również była na męskim striptizie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierzcie striptizerek ani pan do towarzystwa, mi sie po tym malzenstwo rozlecialo pol roku po slubie gdy wyszlo na jaw PRZYPADKIEM!!! Pijany kolega chlapnął na grillu cos w stylu ze ktostam byl podobny do tej blondi z kawalerskiego I SIE ZACZELO JAKA BLONDI Z KAWALERSKIEGO wypytywanie awantury placz brak zaufania i po zwiazku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same baby sie wypowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Ja byłem z chłopakami na strzelnicy ProGun we Wrocławiu, a potem poszliśmy coś zjeść i się napić i spotkaliśmy moją narzeczoną na panieńskim hahaahha i już się bawiliśmy razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogus

My na kawalerskim zaczęliśmy od porządnego grilla, z dobrym mięskiem, a później pojechaliśmy na off road. Niezapomniana przygoda, z adrenaliną polecam każdemu nie koniecznie na kawalerski , ale i na prezent z rożnych okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Widzę, że tutaj niektórzy z Wrocławia. My też z chłopakami wylądowaliśmy na strzlenicy ProGun i bardzo dobrze się bawiliśmy, a potem do klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polek

byliśmy z chłopakami na wieczorze kawalerskim w klubie Rasputin w Rzeszowie. Już wcześniej słyszeliśmy na temat tego miejsca sporo dobrego, także wybraliśmy najlepsze miejsce z możliwych. Dziewczyny ładnie tańczyły, drinku i muzyka też ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogumił

Ja słyszałem o innym klubie w którym nie warto bywać bo Boss exclusive club na podkarpaciu . Jak czytałem opinie to wszędzie brudno, brzydko i jakby lata 90te na dobre się tam zatrzymały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba odchodzi się od takich "klasycznych" kawalerskich 🙂 ja byłem z kumplami w pokoju zagadek, potem na grach Virtual-Reality (genialne!) a potem wyjście na miasto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×