Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukamdobregoginekologa

DOBRY GINEKOLOG WARSZAWA- możecie kogoś polecić?

Polecane posty

Gość szukamdobregoginekologa

hej dziewczyny no więc jakw temacie...szukam dobrego ginekologa w warszawie, najlepiej na ochocie lub w okolicach śródmieścia..na nfz lub prywatnie... bo w skutek leczenia w przychodni na szczęśliwickiej już kilka miesiecy nie mogę dojść do ładu z nieciekawym wynikiem cytologii itp...nie jestem niestety z warszawy i nie mam pojęcia gdzie się w ogóle kierować...będę wdzięczna za pomocne podpowiedzi...:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budka z ptaszkiem
dr Karina Papikian - Kar Med na Bitwy Warszawskiej. Chodzę do niej od 5 lat i chwalę sobie. Choć wiem ze w sieci są różne opinie o niej. Według mnie jest b.dobrym specjalistą i też bardzo uprzejmą i konkretną babką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamdobregoginekologa
ok dzięki, a możesz napisać jeszcze ile mniej więcej kosztuje wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budka z ptaszkiem
kurcze nie pamiętam, ale wiem że niestety nie jest tanio :( Pełen pakiet tj. usg, badanie i cytologia to ok 300 zł chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaBolinek
Hej! Polecam Ci świetną Panią ginekolog Banaszek-Wysoczańską. Prowadziła całą moją ciążę, wszystkie porady, wszystko na naprawdę wysokim poziomie i dokładnie prezentowane. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych Pani ginekolog w Warszawie. Przyjmuje w przychodni Alfa-Lek, tutaj masz jej dane kontaktowe i godziny przyjęć: - http://www.alfa-lek.pl/pl/nasi_specjalisci/16_ginekolog/264_dr_nmed_agnieszka_banaszekwysoczanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_be
Polecam Marka Łuszczewskiego. Przyjmuje na Hożej w sepmedzie, więc samiuśkie centrum. Do tego dobry fachowiec i bardzo miły. Trafiłam do niego 3 lata temu i nie szukałam dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elimsi
ja jestem zadowolona z Boramedu - każdy tam lekarz otoczy profesjonalną opieką, spokojem i pomocą! na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kobieta bo facet bywa różny. .." Na cztery lata więzienia został skazany ginekolog, który zgwałcił swoją pacjentkę. Kobieta była wtedy pod wpływem środków znieczulających. Mężczyzna ma też 10-letni zakaz wykonywania zawodu, musi też zapłacić 40 tys. nawiązki dla swojej ofiary. Prokuratura domagała się kary ośmiu lat pozbawienia wolności, a pełnomocniczka ofiary – dożywotniego zakazu wykonywania zawodu lekarza" Gdy nie ma potrzeby nie chodzimy bo często podczas badan dochodzi do zakażeń dlatego mam partnera pilnuje by nic nie doszło do zakażeń gdy coś dotyka w gabinecie partner prosi o zmianę rękawiczek na czyste! Mam prawo mieć osobę bliską podczas badań zabiegów więc mam bo nie jestem zacofana i ryzykować zakażeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka87

Jeżeli chodzi o przychodnie które są godne zaufania i polecenia w Warszawie, to warto zerknąć na MediCenter.pl szeroki wybór specjalistów i mila obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
 

Jeżeli chodzi o przychodnie które są godne zaufania i polecenia w Warszawie, to warto zerknąć na MediCenter.pl szeroki wybór specjalistów i mila obsługa.

Tez polecam MediCenter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skorzystałam z konsultacji online z lekarzem (z Invikcty). Jestem zadowolona i spokojna, przynajmniej na najbliższe 2 tygodnie.Omówiliśmy mój przypadek, wiem co mam robić przez najbliższy miesiąc. Cieszy mnie to, że nie musiałam wychodzić z domu i ryzykować zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie miałam jeszcze takiej wizyty, jak na razie miałam tylko robioną sonovaginografię w szpitalu medicover ale myślę że takie wizyty online są bardzo praktyczne zwłaszcza jeśli trzeba wypisać receptę czy skierowanie bo nie trzeba chodzić wtedy osobiście do przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dr Niedbała jest świetna! Z całego serca polecam. Jest delikatna, dokładna i bardzo miła. Wszystko tłumaczy. Wspaniała kobieta i świetny specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×