Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondiex

Fotograf, kamerzysta - Zakopane.

Polecane posty

Czy ktoś mógłby polecić dobrego fotografa i kamerzystę z Zakopanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety, ale
dobrych tam nie ma, musisz szukać gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheKajtex
Również poszukuję jakiegoś fotografa i kamerzysty z okolic. Jak na razie nic nie znaleźliśmy, ewentualnie z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
ja moge polecic malzenstwo z Krempach. nie biora kasy za dojazd. foto + kamera + plener 2200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheKajtex
Można poprosić o jakieś namiary? Strona internetowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega wyżej
zdaje się pytał o DOBREGO fotografa, a nie nieoficjalną spółkę 2w1 mąż i żona co nie biorą kasy za dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
To malzenswto jak najbardziej ma swoja dzialalnosc gospodarcza. Przy wjezdzie do miejscowowsci jest duzy szyld Videofilmowanie i fotografia slubna. Ja mam slub w listopadzie, wiec moglam sobie przebierac w fotografach, bo to nie jest sezon slubow, ale akurat wybralam ich. Przy sobie mam akurat tylko telefon 666 506 400. jest jeszcze fajny fotograf z Makowa podhalanskiego, tylko oni chca lacznie z kamera, to ich namiary: http://www.foto-wesela.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenex
Półka średnia niższa. Tylko z kamerą chce? Pewnie na kamerze zasuwa jego żona czy szwager, poza tym tzw. sprzedaż wiązana jest w Polsce zabroniona prawnie. Szyld to widziałem kiedyś na Zakopiance, że burdel jest co nie znaczy że działał legalnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenex
A dlaczego na Podhalu nie ma dobrych fotografów i kamerzystów? No bo ludzie tam mają inny gust, inne wymagania i podobają im się prace takich tandemów 2w1, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
szczerze mowiac nie interesuje mnie Twoja opinia. Ale skoro wprowadzasz juz zamet, to wyjasnie, ze jesli chodzi o to malzenstwo, to ja biore od nich tylko usluge foto, bez kamery, a ten gosc z Makowa to preferuja kamere i foto razem, oni sa bardzo dobrzy i niezbyt tani totez ich nie wzielam ze wzgl na cene. A jesli chodzi o burdele to coz, nie bywam - nie wiem jak dzialaja... tyle moge pomoc, moze jeszcze ktos inny da autorowi jakies namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenex
Ci z Makowa bardzo dobrzy... No i właśnie to miałem na myśli pisząc o gustach na Podhalu, które skądinąd uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaGrzanka
Ja też brałam ślub w Zakopanem, co prawda jest to kawałek od naszego miejsca zamieszkania, ale tamtejszy krajobraz nas zachwycił :) Fotografa i ogólnie wszytko zamówiliśmy też już z Zakopanego, żeby było łatwiej :) Do dziś nie mogę wyjść z zachwytu, jakie piękne zdjęcia dostaliśmy. Firma Arem - http://limuzyny.arem.pl/fotografia-lubna.html odwaliła masę dobrej roboty :) Jak chcesz to mogę Ci pokazać kilka fotek. Każde zdjęcie jest dobrze wykadrowane, same naprawdę ładne ujęcia. A sesja.... cudo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylimo
hahahahahahaha no nie mogę ;DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszsulka.com
mogę podjąć się realizacji zlecenia (fotograf) o ile posiadam jeszcze wolny termin, mogę też polecić dobrego kamerzystę :) najnowsze zdjęcia można obejrzeć na www.blog.lukaszsulka.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam Koscielisko-Residence. Jeżeli ktoś szuka taniego noclegu w Zakopanem to własnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p******ę, słów brak na takich jak ten niżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wyżej oczywiście. Odkopywać temat z 2012 po to żeby zareklamować coś coś nie jest nawet związane z tematem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamerzysta
Nie mogę patrzeć jak sami sobie słodzicie, polecacie się imitując zainteresowanego klienta. Żenada koledzy i koleżanki z branży, żenada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam temat + szukam dj na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIDEO FOTO KRIS
Witam. Nie będę się rozpisywała i podszywał pod klientów jak to robią inne firmy na niektórych forach weselnych, oczywiście nie wkładam wszystkich do jednego worka, co by się uczciwi i grający fair koledzy i koleżanki z branży nie obrazili i zapraszam na naszą stronę internetową http://www.kris-video-foto.pl W każdym sezonie około 4-5 wesel robimy w Zakopanem. Działamy na terenie Małopolski – Kraków, Tarnów. Najbardziej znani jesteśmy w Nowym Sączu i okolicach bo tam też mieści się nasza siedziba. Nie będę zachwalał naszych usług, wystarczy odwiedzić stronkę i samemu ocenić. Pozdrawiam. Józef Jurczyński – studio KRIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka M
Ja osobiście polecam to studio: http://www.blackwolfstudio.pl/gallery/fotografia-slubna/ Sama wzięłam ich do upamiętniania mojego ślubu i absolutnie nie żałuję. Ekipa okazała się być prawdziwymi profesjonalistami. Termin można zaklepać bez problemu, bardzo miło i przyjemnie załatwiało się sprawy z terminem odbioru fotografii i wszystkimi szczegółami. Cenowo również wygląda to przystępnie. Poza tym widać po ich portfolio, że znają się na rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Na całym terenie Polski działa firma: http://www.charles-studio.pl , która zajmuje się kamerowaniem wesel profesjonalnie. Mają profesjonalny sprzęt i duże doświadczenie. Filmowanie lustrzankami DSLR naprawdę wygląda rewelacyjnie. Umieją wychwycić fajne momenty i uwiecznić je na filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość agata
Polecam te studio fotograficzne http://www.blackwolfstudio.pl/ bardzo dobrej jakosci zdjecia , robulm na zdjecia na weselu . Jestem zadowolna z uslug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam http://www.blackwolfstudio.pl/. Miałam ich na własnym ślubie i wszystkie zdjęcia były po prostu doskonałe. Ja byłam z nich zadowolona i Ty na pewno też będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zebserbanfoto.com foto-albumy.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×