Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

Dlaczego wartościowe i piękne kobiety usychają w samotności

Polecane posty

fiku mikuuu Bo bruneci to cienkie bolki ,bierz się za blondynów lub szatynów w odwodzie są jeszcze łysawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
jakie kobiety tacy faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku! bo podpadasz mi pod prawiczka, który twierdzi, że nie miał kobiety, bo sie na nim nie poznały, jest za niski, za bardzo wartościowy, za spokojny, nie chodzi do dyskoteki, one wolą dresów, a w ogóle są głupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
a bardzo wartościowy, za spokojny, nie chodzi do dyskoteki, one wolą dresów, a w ogóle są głupie. to akurat prawda, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njun, ja akurat uważam się za fajną osobę :) ale fakt na mnie się nie poznali, nie chcieli odkrywać mej duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jakbym ja napisała, ze nie chodzę do dyskoteki, oni wolą blachary i są durniami i bym tak spedziła życie, tłumacząc sie że to nie moja wina tylko całęgo swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku! a ty myślisz, ze do innych dziewczyn stadami pędzą chłopaki poznawać ich duszę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
to tak jakbym ja napisała, ze nie chodzę do dyskoteki, oni wolą blachary i są durniami no ale taka jest prawda, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyt"ja akurat uważam się za fajną osobę ale fakt na mnie się nie poznali, nie chcieli odkrywać mej duszy" Na początku znajomości to faceci chcą odkrywać co innego hehe zgadnij fiku co? podpowiem że nie chodzi o duszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o to mi chodzi mądralo, tylko oto, że prawiki twierdzą, że kobiety wolą dresów, więc adekwatnie dziewica może napisać, że męzczyźni wolą blachary, to taka sama prawda, w sensie że nie wszyscy lubią to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do innych dziewczyn nie poedzą poznawać ich duszę, ale ja nie potrafie tak bez duszy, mi tkaie zauroczeni mija po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
tylko oto, że prawiki twierdzą, że kobiety wolą dresów, więc adekwatnie dziewica może napisać, że męzczyźni wolą blachary, Ale i prawiki i dziewice maja racje! Nie rozumiesz tego? Maja racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, chyba im szybciej pogodzisz sie z faktem, ze nikt nigdy nie wniknie w twoją duszę (oprócz boga, oczywiście) tym bardziej otworzysz sie na fajnych ludzi, nie odtrącając ich z powodu iż nie są ideałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika, mnie nie obchodzi co tam woli większość, bo większosć to jeszcze nie wszyscy. a na własność mam jednego , który tego nie woli, a woli mnie, nie chodzącą do dyskotek, nie blacharę i nie głupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
Nie trzeba byc prawikiem by wiedziec ze kobiety wola dresow. Dresy zazwyczaj prawiczkami nie sa - wniosek jest oczywisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryczard
E, pewnie albo się boją zagadać do podobającego im się faceta (ja wiem, wiem, że to mężczyzna - przepraszam, książę - powinien na białym rumaku podjechać, z bukietem róż i od razu w podróż dookoła świata porwać, ale w życiu czasem też tak bywa, że to dziewczyna musi zagadać. A poza tym coś mi podpowiada, że masz po prostu sercowego dołka w tym pięknym miesiącu maju i generalizujesz, swoją sytuację przekładając na wszystkich ;) __ http://www.tanie-latanie.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
To skoro te prawiki tak uwazaja, to dlaczego nie kupia samochodu i dresu? Przeciez jesli sa takie wymogi (rzekomo) to co za problem je spelnic, zeby zdobyc kobiete? Bo maja godnsc, honor i im to nie przystoi. Nic za wszelke cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
mialem na mysli, chodznie w dresie a raczje mentalnosc dresa, bo przeciez o to sie rozchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
Zaden szanujcy sie facet nie bedzie udawal polglowka, tylko po to by zdobyc kobiete. To juz taki facet woli byc prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To skoro te prawiki tak uwazaja, to dlaczego nie kupia samochodu i dresu? Przeciez jesli sa takie wymogi (rzekomo) to co za problem je spelnic, zeby zdobyc kobiete? " bo ich nie stać na samochód 🖐️ Też kiedyś miałam takie płytkie postrzganie, że jak kupię super cichy, wymaluję się, to świat stanie przede mną otworem. Nic się nei zmieniło tak naprawdę. Niby więcej gestów sympatii, ale gotowości do oddania serducha nikt nie wykazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
najmadrzejszy na swiecie Woli byc prawiczkiem niz udawac polglowka, a nie ze woli ogolnie byc dresem, mysl troche to nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×