Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whitedaisy

dom weselny sawana w świerklanach

Polecane posty

Hej dziewczyny, możecie coś powiedzieć o domu przyjęć sawana w świerklanach? oglądałam zdjęcia w necie, sala jest piękna, menu okej w dość dobrej cenie... była któraś z was może tam na weselu lub sama je tam organizowała i może coś powiedzieć na ten temat? byłabym bardzo wdzięczna :) aha.. i czy jest możliwość wynajęcia pokoi dla gości? z góry dziękuję za wszytskie odpowiedzi:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
Byłam tam na weselu,jedzonko pyszne,obsługa też w porządku,chyba mają apartament dla młodej pary ale nie jestem pewna,pokoi noclegowych nie mają w każdym razie nie mieli 2 lata temu,sala na stronce wygląda na dużą ale jest dobra na przyjęcia weselne tak na 80 osób ,góra 90 ,chociaż oni piszą że do 100 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie polecam, sala może i ładna ale obsługa fatalna. Byliśmy tam niedawno gośćmi na weselu. Na stołach brakowało napoi, owoce zgnite nie wiem czy w ogóle były myte. Bardzo niemiłe kelnerki, para młoda o wszystko musiała się upominać. Jedzenie natomiast przeciętne, bez rewelacji a rosołu nie dało się zjeść... Też jesteśmy na etapie poszukiwań sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na weselu w Sawanie w 2013 roku i sama w przyszłym roku będę tam organizować swoje wesele. Jedzenie bardzo dobre i przede wszystkim dużo, na obsługę też nie ma co narzekać. Sala wyremontowana, piękne, choć niewielkie obejście, ale dla mnie to akurat jest plus. Koleżanka miała wesele w Astorii w Mszanie, gdzie jest bardzo duże obejście i goście zamiast bawiić się na sali urządzali sobie spacery po obejściu. Także dla mnie niewielkie obejście to duży plus. Sala idealna dla osób które organizują nieduże wesela. Ciężko było mi znaleźć małą salę weselną, wesele urządzam na max 60 osób, więc Sawana jest dla mnie idealna. I sprawdzona, więc naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam tam dwa razy na weselu i było super, dobre jedzenie żadnych niemiłych niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale myślę że 100 osób to przesada tak z 70 to akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem skąd tyle negatywnych opini chyba sie konkurencja odezwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat panny mlodej
Sala max 60 osob jedzenie ok tylko za szybko zabierali i podawali nie dzialajaca klima od strony ogrodka co dalo sie we znaki dla dzieci byla zjezdzalnia i hustawki ale brak pokoju nawet dla dziecka to duzy minus no i organiator ktory najpierw obiecal gory a wyszly pagorki ocena na 5 daje 3 ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia i Arek
Szczerze polecamy SAWANE!!! tydzień temu mieliśmy tam wesele..Lepszego miejsca póki co nie znam:) po pierwsze jedzonko przepyszne, świeże, jeśli chodzi o ilość - aż za!!:) ciasto i tort od Króla - pierwsza klasa - to wszystko w cenie oczywiście. Właściciel - bardzo miły Pan, otwarty na zmiany i propozycje, bez konfliktowy :) obsługa, czyli Panie kelnerki stwarzały rodzinna atmosferę, troszczyly się o Nas i gości, nie było nieprzyjemnych sytuacji. Potrafiły bez problemy podgrzać rosół, czy też wymienić stopione lody:) Na pochwałę również zasługuje Pan Ryszard - nasz obsługujący alkohole(polecony przez właściciela SAWANY). Obejście czyste i w sam raz dla dzieciaków. Taras dla palących. Udogodnienia dla osób poruszających się wózkiem inwalidzkim!:) Wesele było idealne, za co jesteśmy wdzieczni! POLECAMY SAWANE!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu i Arku! A ile mieliscie osob na weselu?? My tez zdecydowalusmy sie na ten lokal i szczerze mowiac kwestia parkietu spedza mi sen z powiek :-( Jest troszke maly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia i Arek
mieliśmy 76 osób :) było w sam raz, natomiast większa ilość osób moim zdaniem to ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monkasass
Kasiu, jestem wdzięczna za tą opinię, mamy tam wesele i poprawiny w sierpniu. Jestem już załamana tym, że nie będę miała nawet 40 gości, nikt nie chce przyjść, wymówki i wymówki. Martwiłam się na dodatek tą salą, że za mała, że napoi zabraknie. Mam jeszcze pytanie, mieliście orkiestrę czy dj ? i czy jest miejsce na zorganizowanie stołu z alkoholami ? wiem, że mam mało gości, ale czy włascieiel zgodzi się powynosić zbędne krzesła ? boje się, że moje wesele to będzie katastrofa, gości brak... i wszystko jakoś się nie układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wesel w Savanie w 2006 roku. Piękna sala, pyszne jedzenie, miła obsługa, najlepsze kucharki. Tak mogę podsumować swoje wesele. To był najlepszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodyni przyjęcia
nie polecam brak jedzenia nikt nie poinformował ze nie maja w napojach coli oni ciasta wybierali to co ja bym nie wybrała np z makiem bo nikt u nas nie je porażka za te pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×