Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lullaby1989

czy to można nazwać dietą?

Polecane posty

Gość lullaby1989

chodzę na siłownie, ok. 1h dziennie, przykładowo to co jem w ciągu dnia: 2 zielone jabłka truskawki 300 g koktajl z truskawek i kefiru 0% - szklanka koktajl z 2 bananów i kefiru 0% - szklanka maślanka truskawkowa 400g nie jem po 18. czy to mozna w ogole nazwac dieta, odchudzaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokospokokoko
tego nie można nazwać jedzeniem nawet i to nie jest żadna dieta odchudzająca tylko głodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem tak
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lullaby1989
wiem, tylko jestem dosc zabiegana osoba i trudno zywic sie inaczej :( jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakakka
jojo bedziesz miala dlugo tak nie pociagniesz i rzucisz sie na zarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokospokokoko
Ja też jestem zabiegana ale na zdrową dietę trzeba mieć czas. Rano kanapeczka do pracy z razowego chleba i chuda szyneczka na obiad ugotowana pierś przyrządzona na wieczór dzień wcześniej po przyjściu z pracy, do tego zielenina na kolacje ser biały wymieszany z owocami ja robię z bananem i winogronami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lullaby1989
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufwv
wykonczysz sie na takiej diecie.... skoro jestes zabiegana to rob przygotuj sobie wczesniej posilki, ktore mozesz zabrac ze soba i zjesc w wolnej chwili - kanapki, sałatki z dodatkiem wędlin, mięsa, serów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokospokokoko
unikam cukru jak coś to miodzio do kawy. nie unikam tłuszczu w nabiale więc pije duuuużo mleka 3,2% ser biały półtłusty no i czasami wpadnie jakieś ciacho no ale tak jak powiedziałam zabiegana również jestem i chudnę,nie uprawiam chwilowo sportu bo nie mam czasu albo siły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lullaby1989
no to pojde za Twoimi radami :) dzieki i powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokospokokoko
Dzięki ja Tobie również ;-) Musisz jeść bo metabolizm Ci siądzie już się kiedyś o tym przekonałam na własnej skórze ,że takie jedzenie samych truskawek i picie wyłącznie kefirków to głupota :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinabanan
bardzo głupia dieta. całkowity brak tłuszczu, czyli najszybsza droga do zatrzymania okresu i spierniczenia gospodarki hormonalnej. i jeszcze siłownia do tego?! pod siłownie, to trzeba miec naprawde przemyslaną dietę, a nie takie "jabłko i jogurt". jezeli jestes dorosłą kobieta, to sie dziwię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×