Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość foremny krytyk

Obudziłem się zlany potem z powodu snu:(:(

Polecane posty

Gość foremny krytyk
A co aktualnie zajmuje Twoją uwagę i zmusza do pilności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
no to witaj w klubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinnaccoladda
jak ci się śni zmarły ojciec to dobry sen kobietę masz? bo moje skojarzenia idą jokos tym torem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramatyka jezyka niemieckiego i wloskiego....i wsluchuje sie w jezyk szwajcarow....niby niemiecki ale to insza inszosc...ani to bawarski ani schwabisch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
na stałe nie mam ale miewam ze wzajemnością od czasu do czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim śnie święty Piotr próbował dobrać mi sie do jajec, dziwne to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
Zajmujesz się tym zawodowo? Sorki, że tak wnikam ale to ciekawe. W końcu to Helweci jakby nie patrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
Ale w jakim celu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie...jezyki sa mi potrzebne w interesach...bo komunikowac sie jakos musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
Niemcy, włosi, szwajcaria...Niegdysiejsza oś zła z wielkim neutralnym bankiem rzeczy złupionych w środku:D Umiejętność latania przydatna wielce. Alpy nie należą do niskich gór;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...pamietaj....jaka miarka mierzysz, taka cie odmierza zle jest bicie slabszach i pastwienie sie nad nimi...jak dla mnie to wlasnie to jest wiocha i obciach... czy zaznales osobiscie krzywdy od tych ludzi? jezeli tak to czy moglbyc podac z imienia i nazwiska przez kogo tak bardzo cierpisz? ja znalazlam sie w tym miejscu poniewaz ucieklam od czlowieka ktory zazadal mojej glowy....a to ze jestem szczesliwa to tylko wynik ciezkiej pracy bez ciaglego spagladania wstecz i zatruwania sie przeszloscia..... kiedys myslalam ze czas leczy rany....dzis wiem ze to milosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
To może lepiej nie ujawniaj tak szczegółowo tej historii z miejscem pobytu włącznie bo ludzie potrafią kojarzyć...szczególnie łowcy głów:) Oprócz tego, że duża część majątku tych państw wynika min z wojny, której padliśmy jedną z pierwszych ofiar to nic do nich nie mam. A szwajcaria była i jest neutralna dlatego żeby nikt nie sprawdzał pochodzenia pieniędzy tam lokowanych...A że były i sa to fortuny bezprawnie zdobyte to nie muszą się martwić o swoj los póki co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
* "neutralna"...tak miało być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
I pomyśleć, że tto ojczyzna Wilhellma Tella :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
Ale znam ten ból...Wobec mnie policja zastosowała metodę "zrobimy z niego kapusia" w nadziei, że dostane wpierdul pare razy i zaczne śpiewać...tyle, że ja nic nie wiem:( Pozdrowienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie...juz nie jestem obywatelem rp...i juz mnie nie znajdzie...:)..zadalam sobie wiele trudu by zniknac...kasa w tym bardzo pomaga:) wojna wojna ale nie podales zadnego nazwiska ....zamiast zamykac sie w sobie zajelam sie praca, szukalam w tym czasie ludzi z ktorymi moglam spedzac czas poza praca, poznawalam miasta podrozujac, czytalam ksiazki....a wloskiego zaczelam sie uczyc poniewaz zaraz za szwajcaria jest italia...samo wyszlo po drodze...wloskie kachelki z marmuru sa piekne.. jezeli ciagle bedziesz wracal myslami w przeszlosc nie bedziesz mial czasu na przyszlosc...nienawisc rujnuje cialo i dusze.... zmian trzeba pobowac....nawet jezeli cos po drodze sie nie powiedzi...nic nie szkodzi....nie tlucze szklanek tylko ten kto ich nie myje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
A jak coś stanie się mojej rodzinie to chatki smerfów w promieniu 10 km odwiedzi ognisty gargamel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
No niby tak...mógłbym Ci podac multum nazwisk zaxczynając od Hitlera ale skończmy ten temat. A powiesz dlaczego chciał Cię pozbawić procka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zazadalam rozwodu...firma kasa i dom mialy zostac dla niego...tak jest w dokumentach....ma wszystko oprocz mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
A to był wasz wspólny dorobek? Może masz najcenniejszą wartość w wykazie majątkowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam.....syna:)...jedynego spadkobierce wlasciwie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
Ups! Ale z byłym czy obecnym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doczytalam jednego pytania.... tak, wspolny dorobek z tym ze na pczatek oboje od rodzicow dostalismy troche kasy na start...potem wytezona praca i na efekty nie trzeba bylo dlugo czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam syna z bylym.....z obecnym zastanawiam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
A przyznał Ci opiekę nad nim sąd czy wywiozłas go w bagazniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to pytanie juz nie odpowiem:) ale powiem co innego....syn jest jedyny z czwartego pokolenia...nie ma wiecej potomkow z meskiej linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
Dzizus...Ja nawet nie wiem kto był moim przodkiem w 4 pokoleniu...jesteś jakąś radziwiłłówną czy inną poniatowską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna z nich:)....raczej szara eminencja:) jade na obiad....bo juz gloda jestem...papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
jedziesz na obiad? Hmmmm...no ok...smacznego:) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
To superniania jest popularna także za granicą? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×