Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MyszkowaDama

Młode myszki bez matki POMOCY

Polecane posty

Gość MyszkowaDama

Mam małe 2 tyg myszki i dzis w nocy zdechła mi ich matka jest druga ale nie wiem czy wykarmi zastanawiam sie czy moge np nasoczyc szmatke w zwyklym mleku aby coś sobie possaly troszke zeby przezyly bo szkoda no :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ythtrhtrh
idz z nimi do sklepu zoologicznego. Tam ci bardziej pomoga albo nawet znajda mame zastepcza. Szkoda ich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkowaDama
Mam samice co ma male i dalam je razem ale nie wiem czy wykarmi wszystkie za jakis tydzien juz beda same podchrupiwac pokarm ale teraz jeszcze mleczka potrzebuja a w zoologicznym mi dadza albo w ciazy alebo wezma do węży wiec pomyslalm zeby im taka szmatke czy cos nasaczyc bo mi chca palce cyckac heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup najmnijesza strzykawke w aptece i idz po mleko zastepcze do zoologa.mleko krowie pasteryzowane sprawi,ze dostana biegunke,odwodnia sie i zdechna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcdcss
mozesz probowac karmic przez strzykawke ale obawiam sie ze zdechna sa zbyt male, moze nawet nie warto ich meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co je rozmnażałaś?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkowaDama
Weterynarz powiedziial zeby je dwa razy dziennie max dac do matki zastepczej i podstwaiwc im pokarm i pow ze piowinny se juz poradzic :D jestem dobrej mysli tylko nie wiem dlaczego ta zdechla normalnie sie zachwowyala nic jej nie dolegało itp i w mloda byla pol roku miala i znalazlam ja przy misce z karma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam!
ja mam kilkudniowe świnki morskie, ich matka zdechła, daje im ciepłe mleko kilka razy dziennie z łyżeczki, ładnie piją i mają w akwarium taki worek z woda i włączam lapkę i ta woda się nagrzewa od tego i one mają ciepło. Mam nadzieję, że przeżyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Wiktoria8
Ja też mam taką sytułacje poprostu ugotuj mleko ale zeby było letnie i namocz nim palca idawaj małym bardzo czensto by niezdechły Przynajmiej ja tak robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgsdgsd

a ja odchowalem dzika mala myszke polna , znalazlem jeszcze z zamknietymi oczkami jest u mnie juz ze 2 tygodnie i ma sie chyba doibrze, je pije, ale cos czasami jakby sztywnieje dzinie niezdrowo.. moze z zimna..
karmilem ja z poczatku rozgniecionym ziarnem dynii.. teraz je juz wieksze kawalki sama

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×