Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juy54eyy35

Polki najbardziej cnotliwe w Europie

Polecane posty

Gość juy54eyy35

Najnowsze doniesienia WHO pokazują, że polskie nastolatki wcale nie spieszą się z rozpoczęciem życia seksualnego. Wśród polskich 15-latek 87% wciąż jest dziewicami, a prawiczkami 81% 15-latków. To najwyższy procent cnotliwych nastolatków w Europie. Według Prof. Zbigniewa Izdebskiego, polskie nastolatki późno zaczynają życie seksualne ze względu na religijność i bliskie relacje z rodzicami. Z tą opinią nie zgadza się z kolei Anna Grzywacz z Grupy Edukatorów Seksualnych Ponton, która twierdzi, że "cnotliwość" w Polsce bierze się z obawy przed ciążą i utrudnionego dostępu do antykoncepcji. "Widzimy przecież, że zdarza się, że farmaceuta odmówi wydania pigułek, lekarz odmówi wypisania recepty. Śmiem powiedzieć, że antykoncepcja powinna być darmowa, tak jest w Szwecji dla osób do 23 roku życia." "Nie widać jednak, czy ta młodzież podejmuje inne aktywności seksualne niż pełny stosunek. Często młodzież praktykująca kontakty oralne czy seksu analnego nie uzna, że jest po inicjacji. Zdarza się, że seks analny bywa sposobem na "zachowanie dziewictwa"."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta..19
...Zdarza się, że seks analny bywa sposobem na "zachowanie dziewictwa"... Potwierdzam. Seks analny uprawiałam tylko z jednym partnerem, ale seks oralny z trzema i nadal jestem dziewicą. Gdy spotkam właściwego faceta, będzie bardzo szczęśliwy że poczekałam z dziewictwem na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego lubię ten kraj.Kobiety są prawie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szkoda tylko że za granicą Polki to prawdziwe kurviszony. Wychodzą z założenie, że teraz jak sąsiedzi, rodzina, znajomi nie patrzą to można szaleć i złą opinie  wystawiają swojemu krajowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwadziesciajeden

katolicki kraj, ale jak zaczną to dopiero sodoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×