Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pamela84

Faceci pozowaliscie kiedyś nago np. na ASP?

Polecane posty

Gość pamela84

faceci pozowaliście kiedyś nago np. studentkom? jakie macie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ASP nago pozuja kobiety
a faceci bardzo rzadko i w majtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela84
a gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ASP nago pozuja kobiety
mozesz sobie wynajac modela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela84
jak to wygląda? skrępowani są? na forach anglojęzycznych można przeczytać np o niedojrzałym zachowaniu studentek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ASP nago pozuja kobiety
w Polsce nie bierze sie calkiem golych facetow do pozowania na uczelni, w kazdym razie nie slyszalam o takim przypadku. najwyzej moga sobie studenci/tki na wlasna reke w domu malowac,rzezbic czy fotografować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfvdgsfdgg
Nie tylko kobiety. Studenci powinni być wszechstronni, a męski akt ma długą historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ASP nago pozuja kobiety
ale uczelni nie potrzebne sa kłopoty na zajeciach. Facet w majtkach to tez akt meski, w kazdym razie do cwiczen malarskich wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ASP nago pozuja kobiety
tym bardziej,ze jako madele( modelki) na ogol zglaszaja sie bezrobotmi, np chcacy sobie dorobic menele - i uczelnia nie bedzie odpowiadac, za zachowanie takiego, bo to nikomu niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pklmands
jakie kłopoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurfaaaa mac
ale jakie klopoty? chodzi o to zeby mu niespodziewanie nie stanal czy o co? przeciez jak stanie w majtkach to tez widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurfaaaa mac
nie wystarczy do cwiczen malarskich, jak potem bedziesz malowac kootasy, artysto od siedmiu bolesci?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfvdgsfdgg
U nas był facet bez majtek, bardzo umięśniony kulturysta i nikt nie narzekał, ani się nie podśmiechał. I nie stanął mu, więc wydumany problem z tym, że facet może dostać erekcji. Nie musi. Za to kobietom bardzo często sztywniały sutki w trakcie. O tak: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/59/Female_nipple_profile.jpg/240px-Female_nipple_profile.jpg Nawet na wiki pisze, że to brodawka sutkowa w stanie erekcji, więc panie też święte nie są. Może właśnie z podniecenia im sztywniały i cóż z tego. A to jak studenci reagują to myślę, że to zależy od rocznika. Idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ASP nago pozuja kobiety
a takie,ze nie mam przyjemnosci ogladac podniecajacego sie menela, nie ma to nic wspolnego z nauka malarstwa. Moge malowac swojego chlopaka lub wynajetego przez siebie modela.Ludzie , ktorzy pracuja jako modele na uczelni sa na ogol dosc prymitywni . Panie to glownie sprzataczki ok 50tki, nikt sie nimi nie podnieca, one tez. Czysta sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pklmands
jak reagują w zależności od rocznika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurfaaaa mac
pierdolisz chyba, to kobiety ok 50 nie moga byc atrakcyjne? ograniczone myslenie jak na artyste. ponawiam pytanie, jak sa w majtasach to nie widac ze im stanal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pklmands
gdy wynajmuje się modela prywatnie też zdarzają się problemy ze strony modela lub studentów/ek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pklmands
więc co z tymi aktami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ASP nago pozuja kobiety
coscie sie tych facetow uczepili? Baby sprzatczki nie to,ze po 50tce, ale twarz nieskazona intelektem, nie piekne w sposób ogólnie przyjety. Poza tym stosunek do modela jest specyficzny. malujacy, w trakcie tworzenia ich i tak na swoj sposób kocha,straa sie odtworzyc jak najlpiej, wiec ze swoista czułoscia, chgocby to cialo bylo najszkaradniejsze. Zreszta z takim samym pietyzmem rysuje sie np garnek. Tu chodzi o kompozycje, kontrasy, swiatlocicn, nie o kutasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2343
gdzie odbywa się malowanie wynajętego prywatnie modela? wtedy pozuje się dla małej grupy czy dla indywidualnej artystki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jola2343
ja pozowałem dla koleżanki w jej pokoju. nuda takie pozowanie, ale akurat miała tam telewizor włączony to w niego się patrzyłem i jakoś zleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ASP nago pozuja kobiety
jak wynajmiesz modela, to ci pozuje, gdzie chcesz. Moze byc dla ciebie, moize dla grupy- jak sie umowisz - to chyba oczywiste. Przeciez to nie jest model typu facet z zurnala, zawodowiec, moze byc ktokolwiek, brzydki, stary, roznych sie maluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2343
bywają wtedy niedojrzałe zachowania modeli lub studentek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm ja miałem takie doświadczenia ,ale samo pozowanie tym Panią nie wystarczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akkam
W ASP nago pozuja kobiety---bredzisz -w ASP pozuja nago wszyscy.Nie tylko kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnainaya
do uległego: jakie miałeś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałem udział jako jeden z wielu statystów w scenie do pewnego filmu. Cały tłum ludzi róznych wiekiem i płacią był nagi. Ciekawe doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parafraza23
no właśnie kto miał jeszcze podobne doświadczenia (nie tylko na asp)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnainaya .Jakie mam doświadczenia? Hm ..... No cóz....klika Pań i właściwie bardziej było to zbliżone do cfnm i pomieszania z elementami uległości. Nie wiem czy mam rozwijać temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×