Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam się ja raz jeszcze

30 lat - facet mieszka z rodzicami

Polecane posty

Gość pytam się ja raz jeszcze

Czy taki nieudacznik ma szanse poznać kobietę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu autorko masz swoją chatę?
czy chcesz dać za mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbmmbmb
oczywiście przyszła dziewczyna będzie taka jak jego mama i najlepiej my zamieszkali z jego rodzicami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu autorko masz swoją chatę?
bo ja np. jestem znanym prawiczkiem na tym forum i sam jeszcze nie odciąłem pępowiny, także siedzę przy mamusinej spódnicy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepravikson
A rodzice wykitują i dom będzie cały jego. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drenażysta
"Czy taki nieudacznik ma szanse poznać kobietę ?" Rozumiem, że człowiek zadłużony w banku na 30-40 lat, w ciągłym stresie o utratę swojej nędznej posady, posiadający szefa, który dokładnie wie w jakiej sytuacji jest jego zakredytowany pracownik jest człowiekiem sukcesu? Człowiek, który do końca życia nie będzie mógł kierować własnym życiem, bo na karku będzie dźwigał hipotekę jest łatwym celem dla jakiejś pijawki, która znając jego sytuację będzie miała go w garści, bo facet zajęty będzie tyraniem i włażeniem w dupę szefowi i nie będzie miał czasu na to aby poświęcić się innym zajęciom czy życiu towarzyskiemu w celu ułożenia sobie życia osobistego tak jak chce. Własne mieszkanie nie jest potrzebne do tego aby poznawać fajne kobietki, potrzebne są jaja. A komu potrzebna flądra, która rzuca się na mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ drenażysto Ty nic nie
rozumiesz, głąbie:D przecież to oczywiste, że jak facet ma chatę i 30 lat kredytu do przodu, to nie jest ważne. liczy się FAKT POSIADANIA chaty:D aleś Ty głupi:D oczywiście to wyżej to żarty, mam nadzieję, że się nie obrazisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×