Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
madziowa;]

Grubą pupa i uda, jak schudnac?

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie nie ma nic lepszego niż filiżanka szpinaku do śniadania lub obiadu. Dzięki http://dietoholicy.pl dowiedziałam się, że dzięki temu nawet bez ćwiczeń nasze pośladki nabierają super kształtów i do tego gubimy zbędny tłuszcz dzieki piciu wody ciepłej z cytryną o poranku. Moja pupa wygląda o niebo lepiej i to da się słyszeć i wieidzeć na ulicy :D polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się sporo schudnąć w krótkim czasie i wyszczuplić ciało stosując tę dietę połączoną z ćwiczeniami http://dieta-lux.pl/44535 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tych partiach ciała trudno jest schudnąć. Trzeba ćwiczyć nogi, czyli jeżdzić na rowerze, albo tańczyć. Ja tańczę i chodzę do szkoły royal dance center. Bardzo lubię zajęcia, bo sa profesjonalnie prowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam problem z dolnymi partiami ciała. Powiem ci, że problem trzeba zwalczać kompleksowo. Dieta (u mnie http://www.suvibox.pl/), ćwiczenia (u mnie bieganie i basen 3 razy w tygodniu) i pielęgnacja (peeling z oliwy z oliwek i fusów z kawy). Wyszczupliłam i ujędrniłam uda i pośladki po około 1,5 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HiAneta
Jaki spam... rodzaj ćwiczeń zależy od sylwetki. Jeśli masz dużą pupę i uda nie wybieraj roweru ani żadnych ćwiczeń na siłowni rozbudowujących tę partię ciała. Warto robić aeroby ale postaw np.na wioślarza. Tam nie kładziesz nacisku na nogi a jednak angażujesz całe ciało do spalania tkanki tłuszczowej. Jeśli chcesz się wspomóc jakoś po/przed treningiem, to polecam koktajle na bazie spiruliny, aceroli dobrze jeśli znajdziesz w składzie jakiegoś preparatu np.kolagen albo chondroityne, wtedy też dbasz o stawy, a to jest super ważne przy każdym sporcie. Pozdrawiam, Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Ćwiczenia i dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co praktykowałeś jakie ćwiczenia jak dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma moze ktoś zdjęcia przed zmianą i po jaki był efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Nie mam przed.Za to mam obecne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż popatrzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób ćwiczenia na te partie ciała. Najlepiej pod okiem akredytowanego trenera, a jak nie masz kasy to z youtube np Mel B ma fajne ćwiczenia, a dziś wyszła chyba aplikacja do ćwiczen Anny Lewandowskiej. Żeby wspomóc i przyspieszyć proces chudnięcia warto też zainwestować w dobrej jakości tabletki z chili, które naturalnie przyspiesza spalanie tłuszczu. Ja używam kapsułek habaicyna. Habaicyna zawiera paprykę habanero, która ma dużą zawartość tych substancji co przyspieszają spalanie tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zrobić masę mieśniową jak mam chude nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Trening siłowy:przysiady ze sztangą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedajsieprosic
W NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy mamy szkoły i kursy! Jeżeli uważasz, że kochanego ciała jest trochę za wiele to zapisz się do szkoły! Specjalista do spraw dietetyki to kierunek dla Ciebie! A może kurs? - masaż antycelulitowy - dietetyka i odchudzanie Zadzwoń i sprawdź 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqqqa

Ja z pupy już schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjawe

Ja na zielonym jęczmieniu 10kg mniej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andara

Redukcja tkani tłuszczowej następuje równomiernie, nie tylko z jednej części ciała. Jeśli jesteś szczupła ale denerwują się mankamenty jak oponka czy boczki, to warto się zastanowić nad zwiększeniem aktywności, spacery, rower, aerobik może basen. Oczywiście ograniczenie słodyczy, fast foodów czy tłustych przekąsek. Warto pomyśleć także o środku przyspieszający proces redukcji np: o Efedrynie, środku, który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. Ja zamawiałam od Natalii (kom.733 566 390) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się mięśnie, nie ma efektów efektów jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaRozz

Zielony jęczmień i przysiady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja53

Mam z tą pupą same problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Slimunox i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NALI

Oj ciężko schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meganka

Myśle że naprawdę nie ma co sobie zawracać głowy suplementami diety, większość z nich nawet nie ma prawa zadziałać. To same cukry i wypełniacze. Z czystym sumieniem mogę polecić Adę kom. 731 154 299, u nij znajdziesz to czego szukasz. Z mojej strony mogę polecić Phen375. Tabletki zawierają najwyższa dostępna dawkę  fenterminy, która wykorzystywana jest w leczeniu nadwagi i otyłości w krótkim okresie. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. W krótkim czasie spowodowały u mnie hamowanie łaknienia, przyspieszenie metabolizmu jednocześnie dając kopa z rana by przetrwać pierwsze ciężkie godziny w pracy :p Z początkiem marca miałam 72 kilo na liczniku, a teraz  62,3 kg, efekt bardzo fajny, czekam na dalszy rozwój sytuacji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaer

Dobry spalacz tłuszczu i ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaer

Dobry spalacz tłuszczu i ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElwiraW

Mam podobny problem i nie moge nic zrzucic wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vienna

Długi okres czasu nie miałam pojęcia co robię nie tak. Nie jedłam praktycznie żadnych słodyczy, fastfoodów, ziemniaków, białego ryżu, mięsa (poza rybami), nic nie smażyłam, „pochłaniałam” ogromne ilości warzyw, owoców i codziennie trening a waga stała w miejscu. Moja sylwetka nie podobała mi się, źle się czułam w swojej skórze. Dopiero dzięki Biphasic Slim to wszystko się jakby ruszyło. Metabolizm ruszył, apetyt zachamował się a waga spadła do poziomu o którym marzyłam, jednocześnie znikęly boczki, fałki i inne mankamenty. Kontakt: Monika - 517 906 693. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagiQ

udalo się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×