Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alice_1985

szkoła tańca kraków, na pierwszy taniec?

Polecane posty

Gość alice_1985

Słuchajcie, szukam pilnie szkoły tańca na lekcje indywidualne. Zależy mi na tym by zajęcia były wieczorami i zajęcia mogly się odbywać często. dzwonilam do kilku znanych szkół, ale proponują mi wczesne godziny :/ ratujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem umowiona z instruktorka tanca w Krakowie bierze 40zł za godzine OD PARY jesli zajecia sa u niej w domu a 70zł za godzine jesli musi wynajac sale :) Uczyla juz wiele par... My bierzemy tansza opcje i zajecia mamy od 19 do 21 :D Moge Ci podac meila do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artys_Krk
my chodzimy do pierwszytaniec.pl kupiliśmy pakiet 4 lekcji, co naszym zdaniem całkiem wystarczy, zajęcia są na dużej sali w domu weselnym. jakby co to też możemy na pw podesłać namiary na super dziewczyne, ktora nas uczy i widać że ma pojęcie o tym co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajer Bajerowicz NEO GEO 666
SAMA TAŃCZ JAK TYLKO CHCESZ! TAŃCA NIKOGO NIE TRZEBA UCZYĆ! TANIEC-RooCHANIEC DLA CHŁOPÓW, A DLA BAB TO BABooLEC- garb00lec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguaga
my też byliśmy w pierwszytaniec.pl oni są popularni w tej tematyce polecamy instruktorkę pracującą na sali w węgrzcach, a umawiać się można od 17 do 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania Ania
nie znam szkół oferujących pierwszy taniec , ale w szukaniu moze byc pomocna wyszukiwarka szkół tanca http://gdzietanczyc.pl/ , ja szukalam szkoły w warszawie, oferującej tango i bez problemu znalazłam . mozna wyszukac tam wlasnie szkole po stylu, dodatkowo sa tez opinie o szkolach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry82
Nie wiem do jakich szkół dzwoniłaś, ale na pewno nie do szkoła tańca Nova (znajduje się na ul. Grabowskiego w Krakowie) bo tam są lekcje wieczorami. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megana
Witajcie. Zapraszam Was na III Ogólnopolskie Weekendowe Warsztaty Discofox, które odbędą się w dniach 5-7 października 2012 roku w Murzasichle! Rozpoczęcie: piątek 5.10 godz. 19:00 Zakończenie: niedziela 7.10 godz. 15:00 ORGANIZATOR Akademia Tańca AT 31-506 Kraków, ul. Topolowa 22 e-mail: taniec@naukatanca.com tel. 500 800 464 MIEJSCE Ośrodek Wczasowy Zbójnik 34-531 Murzasichle, ul. Sądelska 10b Więcej o warsztatach na stronie http://discofox.pl/warsztaty-tanca-discofox-murzasichle-2012.php Pozdrawiam! Megana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudina_86
Też mi się wydaje, że w Nova Szkoła Tańca są lekcje wieczorami. Dużo słyszałam dobrego od mojej koleżanki o tej szkole tańca, więc szczerze ją polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakaka
nie wiem czemu chwalicie ta nova szkole tanca... faktycznie zajecia wieczorem, ale my ucieklismy po drugich zajeciach. na pierwszych niby ok, choc uklad strasznie sztywny i malo atrakcyjny, dalismy szanse dalej i na drugich zajeciach tylko cwiczylismy a jak chcielismy sie umowic na trzecie to byl problem z terminami przez 2 tygodnie, to zrezygnowalismy calkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocca82
My chodziliśmy na na zajęcia do Ananday na Bożego Ciała, ale nie na pierwszy taniec, tylko regularny kurs. A potem zapytaliśmy w szkole, czy jest opcja lekcji i nie było problemu, tak więc trzeba zadzwonić i zapytać. Kursy narzeczeńskie są cholernie drogie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z narzeczonym chodziliśmy na takie lekcje do szkoły dancefloor i naprawdę byliśmy zadowolenia. koleżanka poleciła mi instruktora, do którego chodziła tam z chłopakiem na kurs towarzyskiego i okazał się naprawdę fajny. ułożył nam ładny i prosty układ i na szczęście na weselu wszystko się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco polecam!! Studio Taneczne Atelie, w Krakowie ( http://atelie-art.pl/ ) 1 taniec zajęcia indywidualne cocktail dance - taniec użytkowy - dla każdego, w każdym wieku!! ( by podszkolić się i dobrze bawić się na każdej imprezie, potańczyć przy każdej muzyce, czy na dyskotece, weselu, studniówce) a także sexy dance burlesque chair dance high heels dance Jestem zachwycona!!! Rewelacyjni instruktorzy, miła atmosfera, super efekty!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreacja Tańca na Ruczaju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Great Dance, zajmują sie tylko indywidualnymi lekcjami. My raz nie mogliśmy znaleść wolnego czasu to instruktor zrobil nam lekcje o 22 i porównując do konkurencji naprawdę przyzwoita cena. 721005300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaW17
Hejka. Ja polecam szkołę do której sama chodzę - Akademia Tańca. W Krakowie. Zamiast się rozpisywać podam stronę: http://naukatanca.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwonik
Np. http://skalskidance.pl/ Oczywiście wszystko zależy od tego co konkretnie was interesuje, ale na prawdę west coast swing super się sprawdza - obejrzyj filmiki w necie. I przynajmniej nie będziecie tańczyli dokładnie tego samego co wszyscy inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak1989
Martyna jest świetnym nauczycielem. Trafiliśmy do niej po paru zajęciach na kursie grupowym, który z każdymi zajęciami zniechęcał nas do tańca i odbierał z niego jakąkolwiek przyjemność. Martyna w miły, rzeczowy i cierpliwy sposób przedstawiła nam tajniki przydatnych kroków, ułożyła efektowną i dopasowaną do naszych możliwości choreografię i sprawiła,że każda godzina lekcji uciekała nie wiadomo gdzie. Bałam się,że będzie mi wstyd za moją niewiedzę. Nigdy w życiu! To dziewczyna pełna pasji i miłości, do tego, co robi. Mieliśmy szczęście ją poznać. Super trener, super człowiek 100% satysfakcji, zdjęcia i/lub filmik wkrótce Emoticono smile . Dziękujemy! Ściskamy - Gosia & Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak1989
Martyna Taniec na facebooku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam Martynę! Za super atmosferę na lekcjach oraz jej indywidualne i profesjonalne podejście, które potrafi dostosować do moich umiejętności i postępów. Naprawdę bardzo fajna i pełna pozytywnej energii instruktorka. https://www.facebook.com/martyna.taniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxlkaa
martyna taniec to dramat - kazdego uczy tego samego zero oryginalnosci - wystarczy poogladac zdjecia na jej profilu fb - totalna porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę polecam Martynę, znajomi nam polecili :) fajne i indywidualne podejście do pary, przede wszystkim indywidualne lekcje z konkretną parą w konkretny dzień na konkretną godzinę i pełna prywatność - nie trzeba się wstydzić że coś nie idzie a inne pary patrzą, rewelacyjne uwagi co do pierwszego tańca i nic na przymus, nawet doradzi jaki taniec się tańczy do konkretnej piosenki, i jeszcze nauczy parę kroków do innych typowych weselnych tańców :) rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaska1990
a mi znajomi polecili studio pierwszy taniec pierwszytaniec.pl dostać się na termin co prawda było ciężko bo już nic nie było wolnego, ale akurat oddzwonili że ktoś zwolnił- bo my się za późno obudziliśmy z tym, więc zajęcia profesjonalne, miło i co najważniejsze skutecznie. nasz taniec nie był sztywny i wszyscy myśleli, że się długo uczyliśmy. a nie pamiętam imienia dziewczyny, ale taka blondynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie namiary - http://www.skalskidance.pl/ Pewniak. Uczyli nas west coast swing, wszystko na pierwszy taniec ślubny. I zrobili to naprawdę na mega dobrym poziomie - po prostu nas odpowiednio przygotowano ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwszy Taniec Kraków
Zaskocz swoich Gośc***ięknym Pierwszym Tańcem!!! Macie swój wymarzony utwór muzyczny na tę chwilę? Wasze pomysły/ inspiracje/ wizje są dla nas rozkazem! Jeśli potrzebujecie porady w tych kwestiach - również służymy pomocą!!! Oddajcie marzenia w nasze ręce, a ta chwila stanie się niezapomniana dla Was i dla waszych Gości. Zapraszamy WSZYSTKICH Narzeczonych do naszej nowej lokalizacji Studia Tańca! os. 2 Pułku Lotniczego 47B www.pierwszytanieckrakow.pl info@pierwszytanieckrakow.pl 793351005 lub 793351000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaMalinowska

Ja z mężem chodziłam do Perfect Dance. Pani Elżbieta ma świetne podejście, super energie, a  nasz taniec zachwycił wszystkich gości. Polecam gorąco! Możesz sprawdzić info i kontakt na ich  facebooku https://www.facebook.com/Kursy-Tańca-Perfect-Dance-Elżbieta-Sarna-1513597828955887/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roztańczeni Kraków

Polecamy kursy Pierwszego Tańca w naszej szkole. Studio Tańca - Roztańczeni Kraków 

http://www.roztanczeni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×