Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

Cześć Kochane, jak miło czytać,że troszkę za mną tęskni8cie. Nie gniewajcie się na mnie, ale mam mega duzo pracy-całe szczęście potrwa to jeszcze z tydzień i będzie spokój. Wtedy będe tu zaglądać na okrągło:) Matkoo jak ja się ciesze,że Wam się spóźnia:) ja już po @ i 2 dzień starań mam za sobą. w przyszłym tygodniu lecę do mojej gin. i sprawdzę czy wszystko tam ok:) ciekawe jak tam dotsie ze swoją bladą drugą kreseczką? coś nic nie pisze??? jak coś u Was się rozwinie to mam nadzieję,że od razu napiszecie. A tak jak przeglądam wpisy, a robię to na bieząco to coś ta sandziaaa się obija, nic nie pisze.....może z nerwów rozszarpała tego swojego i ją zamkneli:):):)-taki żarcik oczywiście-miejmy nadzieję,że niebawem napisze. Ja póki co uciekam, może jeszcze potem na chwilkę zajrzę:) ale nie zapominajcie o mnie bo niebawem wracam na stałe:) buziaki....strasznieee fajnie się Was czyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwie sie bo kiedys mialam torbiela moze znów mi sie pojawił i bede musiala brac tabletki:( witaj dargatko oczywiscie bedziemy czekaly az u ciebie wszystko wróci do normy i bedziemy pisaly znów cały czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam dzis rano testt... negatywny jestem przestraszona, niewiem co sie dzieje, naprawde jestem wystrasozna, niewiem czy czekac jeszcze czy sie umowic do gina... martwie sie ze cos jest nie tak, jeszcze poczytalam o torbielach, o cyklach bezowulacyjnych :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam dzis rano testt... negatywny jestem przestraszona, niewiem co sie dzieje, naprawde jestem wystrasozna, niewiem czy czekac jeszcze czy sie umowic do gina... martwie sie ze cos jest nie tak, jeszcze poczytalam o torbielach, o cyklach bezowulacyjnych :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamusio ale co by bylo nie tak z nami? w ogole to jakies dziwne jest, wczesniej mialam jakies plamienia przed @, teraz cisza... czekasz jeszcze czy myslisz o wizycie u gina...?cholercia ja bylam 11.06 i mowila tylko o tym ze niedawno jajeczkowalam bo widziala cialko zolte i plyn... no skoro mowila ze jajeczkowalam to sie chyba nie mylila... mialam przyjsc pod koniec czerwca po wyniki cytologii i kiedy przestane miesiaczkowac juz... schizy troche lapie, ale przedtem mialam poslizg jednego dni a nie kilku dni... a test z jedna krecha 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie nie nakrecamy ja nie jestem zdesperowana bo dziecko chce miec to moj pierwszy cykl staran i nie bede rozpaczac jak sie nie uda. Teraz tylko sie zastanawiam czy torbiel mi sie nie wznowiła.... Każdy mówi o nakrecaniu sie ale nie jest z nami i nie wie jak sie zachowujemy hehe takie bezpodstawne okreslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj partner? nie wierzy ale ma nadzieje - to widac niebieska sukienka tu nie chodzi o to ze sie nakrecamy na ciaze, choc kazdy zaraz o to nas posadza, spoznia mi sie okres, zrobilam test - negatywny, zazwyczaj mialam plamienia, bole brzuche, a tu nic... wiec gdybym nawet sie nie starala to i tak bym sie zastanawiala nad przyczyna, nie badz taka najmadrzejsza bo niewiesz o czym piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chyba postaram sie nie myslec i odczekac, gdyby jednak @ mi sie nie pojawil do poniedzialku to chyba wybiore sie do gina jednak... bo jakis powod musi byc niestety :( wieksze stresy mialam niz w ostatnim miesiacu, gorzej sie odzywialam, nigdzie nie wyjezdzalam a tu @ brak, ach wolalabym zeby juz przyszla jak ma przyjsc, niz tak mnie niepokoic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie spoznila sie 6 dni a teraz dostalam nawet nie wiem jak mam liczyc sobie cykl i nie bede co bedzie to bedzie troszkie juz sie matrwilam mialam nadzieje ale i martwilam sie ze cos nie tak jest troszkie ulżyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ mi sie nie spozniał nigdy zawsze mialam ok. Nie wiem co jest przyczyna ale zaczniemy od nwego miesiaca :P karolowa ty jak caly czas sie kontaktujesz z gin to idz do niej tak jak bylyscie umówione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tabelke na 2 miesiąc statrań kochane staraczki :) pseudonim......wiek.....mc starań......tydzień ciąży....płeć......poród przyszła_mamusia1990....22........2...........0........ ......0...............0 starania 201333....26.....0....0.....0.....0.... dargatka85.........27....2.....0.....0......0.... nuś27..............27.......3....................... mała56.................25.......1.................0..... .......0........ ewuss185..............23........2..............0......... ....0....... karolowa..............26.........0.............0......... ....0............0 Hania_85_05.........27............3................0..... ..........0.............0 *****kamola*****.......27.............0..............0... ...........0..............0 sandziia ..........18..................1...............0............. ....0.............0 Lola1983..........29.....13...................0.......... .......0...........0 metafora . .......26......1...................0..................0..... .......0 dotsie1.....28.....3.....0.....0.....0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim...................wiek....mc starań......tydzień ciązy przyszła_mamusia1990....22........2................0............. starania 201333....26.....0....0.....0.....0.... dargatka85.........27....2.....0.....0......0.... nuś27..............27.......3....................... mała56.................25.......1.................0..... .......0........ ewuss185..............23........2..............0......... ....0....... karolowa..............26.........0.............0......... ....0............0 Hania_85_05.........27............3................0..... ..........0.............0 *****kamola*****.......27.............0..............0... ...........0..............0 sandziia ..........18..................1...............0............. ....0.............0 Lola1983..........29.....13...................0.......... .......0...........0 metafora . .......26......1...................0..................0..... .......0 dotsie1.....28.....3.....0.....0.....0 dziewczyny ta tabelke moze zmienimy na wiek miesiac staran i tydzien ciazy bo jest za dluga i sie przestawia caly czas moze tak byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie umowiona nie jestem mialam przyjsc na nastepna wizyte jak juz nie bede miesiaczkowac, czyli w ciazy... poczekam nie mamm wyjsci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypuscmy ze juz z poslizgem ale to i tak powinnam dostac @ 15/16 czerwca... to jednak niewiele mi sie spoznia, tylko i az 4 dni, najgorsze jest to ze nie plamie tak jak zawsze ale test wyszedl negatywny i to mnie sklonilo do myslenia : czemu mi sie spoznia @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, raczej nie mas zpo co trzymac kciukow, w koncy test pokazal piekna ale jedna kreske, nawet cienia drugiej nie bylo, raczej trzymaj kciuki zeby mi sie wszystko unormowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana mialam ten sam dylemat i nadal nie wiem czasami tak jest ze cykl sie przesunie zmieni nie mialam zadnych stresów bylam tylko przeziebiona ale nie bralam zadnych leków a jednak sie spóźnił. Jestesmy z toba masz tez swojego mezczyzne który jest dla ciebie największym oparciem w każdej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×