Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NÓŻ

Kobiety i ich problemy z nagością, z czego to wynika?

Polecane posty

"Zawsze tak jest, że jak postępujesz dziwacznie i niezrozumiale, to cię wyśmieją" Albo pieprzną wiosłem:P Ok, więc inaczej. Katolik, Żyd i muzułmanin chyba mają prawo wychowywać dziecko wedle swojej religii, gdzie pełna nagość powinna być ukrywana bo pewne miejsca są dla wybranka. Chcesz by rozumiano Twoje motywy to zrozum innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzentellmannn
Odpowiedz jest banalnie prosta - kobiety sa bardzo zakompleksiony, dlatego maja problem z nagoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie wiem jak się ma wycieczka rowerowa gdzie nie ma możliwosci wziać prysznica do łażenia nago z premedytacją. Jak nie mam możliwości skorzystać z toalety to też w lesie się wysikam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa Wilczyca-Katolik, żyd i muzułmanin to kultura semicka i nie ma nic wspólnego z kulturą Europejską, czyli Grecką czy Rzymską. Więc to się kłóci z sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale katolicy, żydzi i muzułmanie żyją również w Europie. Poza tym sam żyjesz w kraju gdzie "90%" ludzi to Katolicy, więc wypadałoby uszanować ich zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa Wilczyca-Kąpanie się nago, to dla ciebie dziwne? Przecież wszelki materiał łyka wodę, że szok. Po co niepotrzebny problem z suszeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to twój problem? jak ktoś chce mieć mokre ciuchy to niech ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killałt
Ja powiem ze swojej perspektywy i pewnie zostane zlinczowana, ale mam to w nosie :) Zaczne od siebie, nigdy bym się nie kąpała nago w jeziorze, jeśli wiem, że byłabym narażona na spojrzenia innych ludzi. Po prostu tego nie cierpię i zawstydza mnie to. Tak, na pewno dużą rolę gra tu niskie poczucie własnej wartości, ale gdybym pozwoliła sobie na takie zboczeństwa to już nie bylabym sobą, albo byłabym bardzo pijana :P Moje powody są proste, ale są też inne. W wielu ludziach nagość budzi kontrowersje, ile się ogląda zdjęć codziennie na smog.pl, czy gdziekolwiek, gdzie uwiecznione są własnie takie akcje. Tego także bym się obawiała. Nie wyobrażam sobie np sytuacji, gdzie ide gdzieś ze swoim facetem, mijamy jeziorko, a tam jak je Pan Bóg stworzył pluskają się niewiasty. Żaden facet nie przeoczy tego widoku a to już jak dla mnie jest żenujące i poniżające. Teraz apropo dzieci. Osobiście bym nie chciała, by moje przyszłe latorośle były narażone na oglądanie męskich i damskich części ciała w młodym wieku. Bo to ZAWSZE wypacza umysł. I ostatnie słowo : to co mam pod stanikiem i majtkami jest przeznaczone dla osoby najbliższej i dziękuję. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 25
20:08 [zgłoś do usunięcia] Moorland sam żyjesz w kraju gdzie "90%" ludzi to Katolicy, To niemowleta tez w to wliczasz ? Urodzony katol - niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rozumiem, że składasz hołd Zeusowi? I lubisz pederastię? :D Czyli to, że potrafię w koszulce się kąpać bo jest tak gorąco, że chcę ją zmoczyć to też jest dziwne mega?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Czemu mam szanować kogoś, gdzie w ich rodzinnych krajach nie szanuje innych kultur? Skoro przyjechali do Europy, to powinni dostosować się do nas a nie my do nich. Powinni zaakceptować naszą kulturę, jak mają z tym problem, to nikt ich tu nie zatrzymuje. Nie rozumiem tego, że ktoś jedzie do Niemiec i daje dziecią muzułmańskie imiona i wyhcowuje je w islamskiej religii. Skoro tak chce, to czemu nie wraca do swojego kraju, jak mu kultura Europejska nie pasuje. Co do katolików, to niestety masz rację, oni żyją na swojej ziemi i mają być kim chcą, z tym że w Polsce jakiś 40-30% ludzi uznaje się za katolików. Wiec jako ateista to też mam prawo do korzystania z swoich poglądów i przekonań. Skoro ktoś jest katolikiem to niech się zwyczajnie nie gapi na mnie i ma problem z głowy, ja nikomu drogi nie grodzę i wystarczy nie odwarcać głowy aby mnie nie widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego napisałam "90%". Wiem, że to naciągana statystyka, ale mimo to mama osób jest wychowywana na "bazie" wiary katolickiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzentellmannn
40-30% ludzi uznaje się za katolików. haha, dobry zart jakies ponad 2 razy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nóż - ale kultura była i jest budowana na religii - nie zmienisz przekonań w jeden dzień. Z jednej strony ludzie chcą żeby inni przyjmowali naturalność ciała, a z drugiej co rusz piszą o nastoletnich szmatach które ubrały się w krótkie spodenki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajacy dzentellmannn-A wiesz że jakieś 20-30 % ludzi chodzi jedynie co niedzielę do kościoła? Wiec co to za katolik, co do kościoła nie idzie i do kumuni nie przystepuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czyli prosta zasada "będę sobie robił co chce, gdzie chce i oczekuję tolerancji". I kto? Katolicy do nas przyjechali? Dobra, ja zmykam🖐️ milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzentellmannn
NÓŻ Oczywiscie ze wiem, co nie zmienia faktu ze katolikow w Polsce nie jest 30 czy 40 procent tylko ponad dwa razy tyle Ty mowisz o praktykujaych katolikach, ja mowie o kalolikach Naprawde jestes ateista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Skoro ktoś się ubiera jak prostytutka, to już inna sprawa. Odpowiedni ubór jest bardzie wyzywający, niż sama nagość. Ubiór w stylu prostytutki, nie może być odbierany jako "normalny" i 'naturalny". W Filandii to politycy razem idą nago do sauny, zarówno panie jak i panowie i prasa nie pisze o 'skandalu" , ale zapewne gdyby pani poseł przyszła ubrana jak prostytutka i wymalowana, to by wzbudziła sensację, podobnie jak facet gdyby do sejmu przyszedł w dresie to także wzbudził by sensację, ale do sauny to norma że wchodzi się nago, seensacje można wzbudzić wchodząc w stroju. Tak samo kąpiel nago nad wodą, jest pewną normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa Wilczyca- A czy ty byś chciała, aby ktoś przymusowo kazał ci się kąpać nago? Chyba nie, więc niech mi nikt też nie mówi, jak mam się kąpać w jeziorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty naprawdę myślisz że w jakiś czystych zbiornikach wodnych, czyli w jeziorach itp, nie ma ryb? " parę małych rybek na pewno zasra ci cały zbiornik wodny :D zresztą kij mnie to obchodzi, ja od lat nie uznaję żadnych otwartych zbiorników, w których kąpią się zbiorowo ludzie, ich bachory i pieski :o jeśli już to porządny kryty basen z wodą ozonowaną. jest parę takich w wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest zajebista hipokryzja :D Nie ma nic złego w bieganiem po lesie wymachując penisem przed oczami przechodzących ludzi, ale krótkie spodenki założone latem przy 30 stopniach to ubiór dziwki. Czyli jak ma chodzić skąpo ubrana to niech się rozbierze. No...tym razem to pojechałeś. Spadam, nie ma co rozmawiać z kimś kto ma tak wybiórcze oczekiwania co do "tolerancji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajacy dzentellmannn-Tak, jestem ateista. Katolików w Polsce moim daniem nie ma nawet 10%. Gdyby tak było, to i dziewic na ślubnych kobiercach było by dużo, a rozwodów mało. A jest wręcz odwrotnie. Polska zmusza do bycia katolikiem, wypisać się to nie jest tak prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Nie słyszałem aby krótkie spodenki były uznane za dziwkarskie, chyba że jakieś ekstra. Zauważ że w spodenkach chodzą także dzieci. Ja pisałem o kreowaniu się na styl prostytutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 25
20:10 [zgłoś do usunięcia] Killałt gdybym pozwoliła sobie na takie zboczeństwa to już nie bylabym sobą, DALEKA JESTEM OD TEGO ABY KAPANIE SIE NAGO UZNAC ZA ZBOCZENIE.TO RACZEJ LUDZIE KTORZY UZNAJA TO ZA ZBOCZENIE MAJA ZBOCZONE MYSLI I SKOJARZENIA. ALE KAZDY OCENIA WEDLUG SIEBIE. ile się ogląda zdjęć codziennie na smog.pl, NO WLASNIE. A JA NIE OGLADAM TEJ STRONY A TYM BARDZIEJ NIE CODZIENNIE. NO TO KTO Z NAS MA WIEKSZE DEWIACJE? Nie wyobrażam sobie np sytuacji, gdzie ide gdzieś ze swoim facetem, mijamy jeziorko, a tam jak je Pan Bóg stworzył pluskają się niewiasty. NO WIDZISZ . A MI BY TO NIE PRZESZKADZALO CHOCIAZ JESTEM PASZTET Żaden facet nie przeoczy tego widoku a to już jak dla mnie jest żenujące i poniżające. DLACZEGO ? Teraz apropo dzieci. Osobiście bym nie chciała, by moje przyszłe latorośle były narażone na oglądanie męskich i damskich części ciała w młodym wieku. WRECZ PRZECIWNIE. OBYCIE Z NAGOSCIA W MLODYM WIEKU OGRANICZA POZNIEJSZE ZBOCZONE SKOJARZENIA Z NAGOSCIA Bo to ZAWSZE wypacza umysł. NA RAZIE TO BARDZIEJ WYPACZONE UMYSLY MAJA POLSCY KATOLE NIZ CI PRZYZWYCZAJENI DO NAGOSCI NA ZACHODZIE. TO W KATOLICKIEJ I ostatnie słowo : to co mam pod stanikiem i majtkami jest przeznaczone dla osoby najbliższej i dziękuję. JAK BEDZIESZ MIALA GUZA PIERSI TO NIE POJDZIESZ SIE ZBADAC DO GINA BO BEDZIE TO FACET A KOBIETY - GINA AKURAT NIE BEDZIE. ALBO JAK BEDZIESZ W CIAZY I CIAZA BEDZIE ZAGROZONA TO NIE POJDZIESZ WTEDY DZIECKO URODZI SIE KALEKIE I TO BEDZIE DOKLADNIE CENA ZA PRUDERIE I CHORY WSTYD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzentellmannn
NÓŻ To juz wiem dlaczego piszesz takie brednie - twoj ateizm wyjasnia wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka skoncz chrzanic
bo offerma zaraz tu wpadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeleczek-No tak, bo ta cała chemia w wodach basenowych, to same zdrowie, do tego dzieciaki z szkół, które były na basenach przed tobą to też super. Jezioro ma ileś tam milionów kubików wody, parę psów, kilkadziesiąt ton ryb i parę ludzi nie jest w stanie cokolwiek tej wodzie zrobić, bo ona oczyszcza się naturalnie, bo jest tam piasaek, żwir. drewno itp. Z niektórych jezior to wodę możesz nawet pić, czego ci nie radzę robić na basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zauważ że w spodenkach chodzą także dzieci. " dzieci chodzą też nago i nikt się nie czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingstar
I Zuzanna Amelia przyznała że jest pasztetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 25
20:32 [zgłoś do usunięcia] Kingstar I Zuzanna Amelia przyznała że jest pasztetem Nigdy sie tego nie wypieralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×