Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NÓŻ

Kobiety i ich problemy z nagością, z czego to wynika?

Polecane posty

Gość Kingstar
no z dobrze pisze. W basenach jest woda jest chlorowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żeleczek-No tak, bo ta cała chemia w wodach basenowych, to same zdrowie, do tego dzieciaki z szkół, które były na basenach przed tobą to też super." po to się tę wodę na basenie ozonuje i stale filtuje baranie, żeby była czysta. a poza tym mam wrażenie, że z droższych basenów korzystają ludzie na pewnym poziomie i swoje dzieci wychowują tak, żeby w basenie nie paskudziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingstar
Lepiej juz w jeziorze sie wykapac niz w basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajacy dzentellmannn-Mój ateizm pozwolił mi zaoszczędzić kupę czasu i pieniędzy. A prócz tego, to niczego w moim życiu nie zmienił, mimo że jako dzieciak byłem katolikiem i to gorliwym, ale mimo tego byłem niegrzecznym dzieckiem. Wiec nie rozumiem co ma katolicyzm do kąpania sie na waleta nad jeziorem. Twoim zdaniem to grzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingstar
Jezioro masz za darmo a za basen musisz płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzentellmannn
Zaden normalny, trzezwo myslacy czlowiek, nie jest ateista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 25
Zaden normalny trzezwo i zdrowo myslacy czlowiek nie jest fanatykiem religijnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajacy dzentellmannn-Żaden trzeźwo myślący Polak nie jest katolikiem, bo katolicka kultura wymordowała około 30% polaków, tylko dlatego że niechcieli przyjąć wiary katolickiej. Więc wierzysz w religię,która polaką została siłą narzucona i która wymordowała około 30% ówczesnych polaków. Więc kto normalny, znając historię katolicyzmu w Polsce, przyjąl by tą religię jako swoją? Chyba tylko kompletny baran, tym bardziej że to kultura semicka i z Polakami nie ma nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Katolik, żyd i muzułmanin to kultura semicka i nie ma nic wspólnego z kulturą Europejską, czyli Grecką czy Rzymską. Więc to się kłóci z sobą." Narody semickie to Żydzi, Palestyńczycy. Katolik, muzułmanin i żyd (pisany małą literą) to wyznania. Plączesz narodowość z wyznaniami i nie rozumiesz pojęć, aż ręce opadają. Ale odpowiadając na pytanie, z czego wynika ten problem ... Problem jest w tobie a nie w innych. Statystycznie 99,9% ludzi (nie licząc bardzo małych dzieci) nad jeziorem kąpie się w stroju kąpielowym - oni są normalni. Jest też 0,1% ekshibicjonistów - oni mają problem, że reszta społeczeństwa jest inna i chcą rozwiązywać problemy innych zamiast zając się sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzentellmannn
NÓŻ Widze ze trzymasz forme, twoj ateimz tlumaczy wszystko, takze twoja glupote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@NÓŻ "Czyli szantaż społeczny" To jest dopiero szantaż społeczny: "Znam jednego gościa z pracy, co się pod prysznice w slipach kąpał, (...), facet był pośmiewiskiem całego zakładu" "seks też raczej po nagu uprawia" Tylko, że z osobą którą się kocha, a może nawet, w przypadku niektórych osób, tylko z mężem/żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajacy dzentellmannn-Czyli dla ciebie wyznacznikiem człowieka, jest to czy jest katolikiem czy ateistą? Fajnie, wystarczy powiedzieć że się jest katolem i już mam u ciebie zaufanie. Ale katole uprawiają seks przed ślubem i mają innych mnóstwo ciężkich grzechów, które mają w dupie. Więc podaj mi definicję katolika, bo ja nie wiem kto to jest. Czy człowiek który współżyje przed ślubem może być katolikiem? Czy człowiek który bluzga na drugiego to katolik? Czy człowiek który żyje na wysokim poziomie, bo ma samochód i inne dobra, która religia katolicka mu zakazuje to też jest katolikiem? A do tego co ma wiara do kąpania się na waleta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię placki ziemniaczane-Wiara semicka pochodzi od ludów, czyli od żydów i arabów, bo stamtąd wzięła się kultura semicka. Powstały praktycznie w jednym miejscu trzy wiary, czyli islam, judaizm a potem chrzestsjaństwo, Więc każda religia kultura danego narodu czyli nacji. Po za tym jak 99,9 % ludzi kąpie się nago, to nie powinni czuć się lepsi i nie buntować się, jak widzą kogoś kąpiącego się na waleta.No bo co im to przeszkadza? Czy ktoś im każe patrzeć, niech idą przed siebie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkkl- Pytam się po raz kolejny, jak byś odebrała to, że na basenie kazali by ci się kąpać nago? Myślę że byś wyszła, tak samo ten kolo, zamiast robić z siebie pajaca to mógł się wcale nie kąpać. Tak samo jak ja bym nie poszedł nago na basen, to tak samo on nie powinien robić z siebie wstydliwego pajaca. A że paru ludzi to podchwyciło, łącznie z dziewczyną no to zaczęły się jajca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiara semicka pochodzi od ludów, czyli od żydów i arabów, bo stamtąd wzięła się kultura semicka. Powstały praktycznie w jednym miejscu trzy wiary, czyli islam, judaizm a potem chrzestsjaństwo, Więc każda religia kultura danego narodu czyli nacji." Tylko że semicki może być naród, a nie wiara. Co do chrześcijaństwa, jaki jest sens mówienia że to wiara semicka, skoro wśród semitów procent wyznawców chrześcijaństwa jest znikomy, a np. wśród słowian ten procent jest już znaczny ? Utożsamiasz wiarę z pochodzeniem etnicznym, a to błąd. "Po za tym jak 99,9 % ludzi kąpie się nago, to nie powinni czuć się lepsi i nie buntować się, jak widzą kogoś kąpiącego się na waleta.No bo co im to przeszkadza? Czy ktoś im każe patrzeć, niech idą przed siebie i tyle." Oczekujesz, że innym nie będzie przeszkadzać twoja nagość, ale zapominasz, że inni też mają prawo do nie oglądania twojej nagości, która może być zwyczajnie obleśna. Problem jest taki, że jak ktoś np. biega po osiedlu nago i obnaża się wobec innych, to zwykle robi tak, bo czerpie z tego jakąś satysfakcję seksualną - czyli jest tzw. zbokiem. Każdy człowiek ma prawo do tego, by nie być obiektem przed którym taki zbok będzie się obnażał, więc ekshibicjonizm jest zabroniony. Zwykle tworzy się specjalne plaże dla nudystów, gdzie ekshibicjoniści mogą się obnażać nie przeszkadzając innym. W czym masz więc problem ? Idź sobie na plażę nudystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię placki ziemniaczane- Wiara była zawsze związana z daną kulturą. Dlatego też inna była wiara pogańska Polaków a inna Niemców. Natomiast imperium rzymskie się chwiało, więc cezar kombinował jak tu wzmocnić te imperium, tym bardziej że w krajach arabskich rodziła się religia, która nazywała się islam. Więc cezar wymyślił sobie, że wprowadzi jednolitą wiarę, ale żeby nie doszło do konfliktów, to ta wiara powinna być beznarodowa i wtedy padł na pomysł, aby coś od żydów ściągnąć, bo oni byli uznani jako beznarodowi. Stąd też wymyślił tą całą wiarę, dla wzmoznienia swojego imperium. Wiara ta jest zrżnięta z kultury semickiej. Co do zniesmaczenia, to dla mnie obleśni są starzy ludzie albo kaleki. Ale radzę sobie z tym widokiem w prosty sposób, po prostu nie patrzę na nich. Skoro dla ciebie obleśny jet goły człowiek, to nie patrz i tyle i nie porównuj kąpania się na waleta, to faceta co w parkach wyskakuje i sie masturbuje. Nie rozumiem tego, naprawdę musisz się gapić na kąpiącego się faceta? Nie umiesz patrzeć przed siebie i nie zwracać na niego uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerytieo
nie, to ma być wyrazem pozbycia się obłudnych, fałszywych, krzywdzących i idiotycznych kategorii wstydu. wstyd to przeżytek, a to, co wam się wydaje, prawaki, "normalne" to efekt wiktorianizmu i XIX-wiecznej pruderii z tym związanej, dodatkowo katolickie wypaczen(seks to natura, katolicyzm to opresja). nie ma nic złego w nagim ciele!! polacy to nawet na basenie wstydzą się przebierać, na plaży się wstydzą, pod prysznicem się nawet nie rozbierają (to już w ogóle idiotyzm), wchodzą do sauny w ubraniach (jako JEDYNI W EUROPIE!!!), ze względu na wstyd. zakrywanie ciałą i tłumienie seksualizmu, który jest de facto ważnym czynnikiem naszego życia, to choroba. nagość jest naturalna, natura jest dobra. to kultura i wymysły takich pruderyjnych świętoszków to opresja. nie dorabiajcie do tego polityki. nagość to normalna sprawa, najbardziej naturalna i tym samym najbardziej podlegająca opresji. ludziom wydaje się, że jest coś złego w goliźnie, a nie ma nic!! nagie ciało to piękno. nagie ciało to wolność. jeśli nie wierzycie, to spróbujcie kiedyś wejść nago do sauny, nago się opalać, nago pospacerować po pokrytej rosą łące. to na prawdę wyzwalające uczucia. jeśli jest to zaprzeczenie cywilizacji, to ok. nikt mi nie powie, że cywilizacja wraz z całym zestawem technik ujarzmiających moje nagie ciało i naturę, jest czymś lepszym od nagiego kontaktu z naturą. i taki kontakt nie sprowadza się jedynie do dymania swojej żony pod kołdrą przy zgasszonym świetle po niedzielnej wizycie w kościele, rosole, schabowym, kielichu i seansie przed TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety kochają nagość
nie da sie ukryc , nie zauważyłem strydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdisj
kobiety maja problem z nagoscia bo dobrze wiedza jak to dziala na innych mezczyzn, takze to wasza wina panowie ;) bo od razu sie slinicie jak jakies.. :o wiec jak ma sie kobieta dobrze czuc z swoja nagoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rthnmymnbvc
nagośc praktykuje sie Półwyspie Iberyjskim i głownie na południu Francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annonymus Falcon
Ja często w obecności i z udziałem męża chodzę nago po domu, nie raz też kompałam się na waleta. Nie jestem ani sexbombą (choć mój mąż tak uważa) ani pasztetem ( jak usiłowali mi wmówić w szkole). Przebieram się swobodnie w przebieralni i dobrze mi z moim ciałem. Przy dzieciach jednak zachowuję minimum przyzwoitości by znały granice i normy obowiązujące w naszym kraju ale jak przychodzi do wyvh seksualnego to bez rumieńców czy skrępowania odpowiadam w dostępny dla dziecka sposób. Wiem że wstyd i brak akceptacji własnego ciała to destrukcyjny ciężar który jako dziecko dźwidałam po tym jak mój kuzyn dopuścił się molestowania mnie. Mój mąż zna moje sekrety, lęki i pomaga mi wspaniale. Jedno wiem, nigdy nie zrobiłam nic by sprowokować co mi zrobiono, a pewność siebie jaką mam teraz tylko dodaje mi siły i uroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo kobiety znają wartość swojego ciała w oczach mężczyzn, dzięki temu, gdy oni rozbierają się za free, one mogą zgarniać za to kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×