Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna oliwka.

nie umiem ulozyc sobie zycia nie wiem czego chce

Polecane posty

hej, to ja sobie pozwole tez na male wyzalenie sie.. wychowywalam sie z ojcem alkoholikiem..jako nastolatka ciezko zachorowalam i choroba bedzie juz ze mna cale zycie, ale sa gorsze choroby..jestem jedynaczka i zawsze jakos czulam sie inna, gorsza, samotna z milionem kompleksow..liceum skonczylam ,mature zdalam..potem praca,potem jednak studia..przerwalam ,wrocilam ,znowu zawalilam...raz pracowalam raz nie...w zwiazku bylam jednym..dzis mam 28 lat.i zadnych osiagniec tych materialnych jak i niematerialnych,tzn ani wykszczatlcenia,ani kariery ani wiekszej kasy na koncie..rodzina nigdy sie mna nie interesowla, procz mamy..znajomi-Ci dawni albo powyjezdzali albo maja swoje rodziny juz,zwiazki..ja tez sie przeprowadzlam, zmienialam mieszkania...jakos nie zzylam sie nigdzie..faceta nie mam ...i nie wiem co chce w zyciu robic, czym sie zajmowac, jak wstawac rano i cieszyc sie z kolejnego dnia, bo bardzo tego chce...nie umiem sobie odpowiedziec gdzie chce zyc, z czego .. do tego jest ktos na kim mi zalezy ale mieszka w UK i jakos ciezko nam sie dogadac i tez cos zdecydowac ...wiem co napiszecie -zalosny len , ktory nie ma prawdziwych problemow ;-/ ale moze ktos ma podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mina1
więcej nas takich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko Faberge
u mnie podobnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylitokata
ja niby mam rodzine(mąż dziecko ) buduje dom skończyłam studia ale nie mam pracy nie radze sobie z dzieckiem nie umiem się nim opiekować chce wrócić do pracy ale nie moge nic znalesćć albo kiepsko płatna eh jakoś mi zle z dnia na dzień się uwsteczniam i mam depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko Faberge
ja jestem w bezsensownym związku na odległość i tak trwam bo boje się, że już nikogo nie znajde :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylitokata
a ja ciągle kłócę się z mężem z dzieckiem sobie nie radze eh..... szkoda gadać też nie wiem co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam podobnie....
tez 28, nie mam pracy, kasy, mieszkania, samochodu, NIC, faceta na pwoaznie tez nie mam bo oczywiscie z kims tam zawsze sie spotykam ale raczej nic z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddaj dziecko bogatej rodzinie by żyło w pełni i mialo szanse rozwinąć talenty a same się na eksperymenty medyczne zgłos cos swiatu po sobie zostawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylitokata
kocham swoje dziecko nie oddam go , mam depresje i sobie nie radze a wszystko przez brak pracy doprowadził mnie do takiego stanu nie mam znajomych nic mi się nie chce nie sprzątam nie gotuje tylko komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam podobnie....
tez nie wiem co cche robic w zyciu, w zadnej pracy sie nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko Faberge
mi też się nie chce sprzątać, ubieram rzeczy, których nie trzeba prasować, bo mi się nie chce żelazka wyjąć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli egoistka sama cierpi i jeszcze niewinne dziecko w to wplatuje. państwo powinno podobnie jak robią to w Danii odbierac do adopcji szczęśliwej takim nieudaczniczkom dziecko im szybciej tym lepiej dla dziecuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko Faberge
żeby chociaż w jednej dziedzinie życie było super, a wszędzie gdzie spojrze to dno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaadkjafhc
witaj w klubie - ja mam załamke codziennie! Nie przejmuj sie po prostu nalezymy do grupy szaraków co tylko czekają na smierc bo nic innego po drodze sie nie wydarzy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylitokata
z tym prasowaniem mam tak samo u mnie to wszystko zaczeło się po urodzeniu dziecka znajomi odeszli w swoją strone ja przestałam pracować nie mam kontaktu z nikim tylko mąż i matka ale ona lubi być sama siedziec w domu więć nikt mnie nie rozumie a mnie narasta ten podły stan na dzień dzisiejszy nawet boje się iść na rozmowe kwalifikacyjną bo boje się wyjść z domu i tak trwam w tym syfie szarym i beznadziejnym boje się żyć nie wiem co mam robić czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylitokata
dokładnie jestem beznadziejnym szarakiem czekającym na śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko Faberge
dobrze, że nas jest więcej :o aaaaaaaaaadkjafhc - zgadzam się z tobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekasz na druga polowke....to taki typ uspienia hibernacji...kiedy on juz bedzie twoje zycie rozkwitnie...ja mam 40 lat jestem narzeczona i kwitne...kwitne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylitokata
zawsze byłam jakaś dziwna i słaba psychicznie od kiedy tylko pamiętam było mi zle nie potrzebnie brałam slub i rodziłam dziecko teraz nie daje rady jak zawsze jestem dnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam depresje...tylko bywa lepiej i gorzej..ale wiem co to nie moc wstac z lozka i plakac dzien w dzien tygodniami!! bez konkretnego powodu..chyba z bezsilnosci i nienawisci do siebie..wiem tez ze to ja kreuje swoja osobe i czuje sie jak g... bo mysle o sobie jak o g.. a to wynik niskiej samooceny.. sama siebie gnebie ale nie umiem od tego uciec ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sera215
A polecacie coś sklep online z spersonalizowanym prezentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×