Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samanta mamba

prawiczki - dlaczego nie zaprosicie jakiejs dziewczyny na kolorowego drinka?

Polecane posty

!offerma- czyli już ci się seksić nie chce? Normalny człowiek jak chce a nie może, to czuje wkurwienie a nie pogodzenie się z faktem. No ale jak już nie masz popędu seksualnego, to się nie dziwię że tak spokojnie o tym mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 28
PP - ja nie wiem czy Ty czytalas moj wpis w topie o kafe rodzinach ale jakis facet sie o Ciebie kiedys dopytywal. Pisal pod nickiem IMO ale to raczej byl podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 28
Offerma - Ty strasznie pesymistycznie brzmisz. Masz zly dzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam Zuza :P jak pamiętasz to zapodaj link do tematu z tym człowiekiem, może go rozpoznam po wpisach (true IMO już się tu nie pojawia :( ) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No ale jak już nie masz popędu seksualnego, to się nie dziwię że tak spokojnie o tym mówisz." ty mój popęd seksualny to zostaw w spokoju, coś za bardzo się nim interesujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym że można z wieloma chodzić po imprezach i robić za sponsora. W zamian nic nie dostaniesz bo polecą na innych.... jak macie sporo kasy na zbyciu to możecie się w to bawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 28
PP - ciezko bedzie. To chyba bylo w temacie Looosera "zycie w pojedynke" ale glowy sobie uciac nie dam. Napisal , ze teskni za kafe-samicami na przyklad za Rozowa Kocica. Odpisalam , ze robisz mature i zeby Ci teraz dupy nie zawracal bo jak zdasz to sie pewnie pokazesz. A prawdziwy IMO na pewno jeszcze wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novxy
pink panther- imo się rozprawiczył🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream gdybyś się podobał wizualnie to by Cię laski same podrywały. A skoro Cię nie podrywają odpowiedź chyba jest jasna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma- Mnie jebie twój popęd, ale mówienie że niech inni to robią a mnie się nie chce, jest raczej powiedzeniem na zasadzie "nie jest mi to potrzebne i to olewam". Normalnie w ludziach budzi się frustracja czy też nawet desperacja, jak mają popęd seksualny, normalna sprawa, ma to nas zmotywować do działania. Tak nas natura zaprogramowała, abyśmy nie byli leniwi pod tym względem i abyś my to nie olewali, a wręcz czuli wkurwienie, czyli swogo rodzaju flustrację, bo tylko tak możemy pokonać nasze słabości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobanie nic nie da, bo trzeba to pociagnąć jak kobieta daje znaki. Ja tam miałem wczoraj i jak zawsze zjebałem sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko ..ja nie rozpoznaje czy mnie jakas podrywa czy nie :D. nastawienie mozna miec superpozytywne ale jak siewizualnie nie podobaszto laska cie wydoi na randce i potemolewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nóż dostaniesz parę koszy to Ci się nastawienie odmieni. Wydaje mi się że jesteś bardzo młody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo, że nie ma prawa do takich wybryków? Ja sobie ubzdurałem, że nie mam prawa zagadać do jakiejkolwiek dziewczyny, bo wiadome, że może mieć lepszego ode mnie, więc na cholerę ja mam się wpierdzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nóż ale masz jakieś szanse że lasce się podobasz. Gdy nie jesteś w jej typie z miejsca Cię ma gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frodo możesz iść czas spędzisz a dwa chociaż spróbuj żeby nie było że nie próbujesz ale powiadam małe masz szanse no chyba że laska będzie mocno wstawiona to szanse na seks rosną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty, bsa, nie próbój analizować natury bo za durny na to jesteś. a od mojego popędu to wiesz, z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko -Młody jestem, ale starszy niż ty. Do najbrzydszych też się nie zaliczam, nie żebym był przystojny, ale nie jest tragedia. Ale mnie by laska musiała podrywać, żeby coś z tego bylo a to już jak wygrana 6 w totka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie dałem spokój z kobietami. Nikogo nie podrywam cisza spokój nikt mi nie da kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma- Widzę że czuły punkt.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×