Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muszę się nauczyć niemca

Jak nauczyć się niemieckiego w domu?

Polecane posty

Gość muszę się nauczyć niemca

Chodzi o nauczenie się podstaw. Czy są jakieś strony internetowe gdzie można się poduczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tf
od podstaw podstawowych? to samemu się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę się nauczyć niemca
tak, od samego abecadła. Nigdy nie miałam do czynienia z tym językiem, a teraz muszę się na cito nauczyć. Kasy na lekcje nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolplop
od podstaw podstawowych? to samemu się nie da oczywiscie, ze sie da. Trzeba jednak uczyc sie z glowa, a nie metoda totalnie nieskuteczna, uwielbiana w polsce, czyli kuciem pojedynczyk slowek i zapamietywaniem tabelek odmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę się nauczyć niemca
a jak się uczyć z głową? Podpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę się nauczyć niemca
dzięki Boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na darmowych zajęciach niemieckiego na https://zalewskitomasz.pl/ masz nawet 200 osób jednocześnie i większość wraca do tego lektora. Sama jestem mocno zainteresowana płatnym szkoleniem. Już po bezpłatnych materiałach znacznie lepiej mi idzie. Przymierzam się do wyjazdu zagranicznego od kilku lat, ale teraz mam realne szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również polecam Tomasza Zalewskiego jestem juz w grupie zaawansowanej a zaczynałem od praktycznie zera. Jeśli chodzi o komunikacje to już praktycznie bez żadnych problemów się potrafię dogadać po niemiecku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Uczę się niemieckiego u Tomasza Zalewskiego. Na czacie wstępnie go poznałam. Bardzo wiarygodny. Na początku lekcje bezpłatne, później płatne. Profesjonalista i pasjonat. Sam kurs świetnie stworzony, bo nie przynudza gramatyką, ale raczej wprowadza takie elementy, które szybko się łapie, a później nadbudowa na słownictwie. Tak się właśnie język poznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×