Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiiixxxx

witajcie w środę....

Polecane posty

Gość bezdomnazzzzxxxxbezrobotnaiiii
No cóz... znowu nikt niczego nie napisał. A SZKODA :( Bo ktoś powinien wiecie coś napisać i tyle :( Zostaje jeszcze MIASTECZKO KA bez Piłsudskiego. Moze tak - 2 miasta Ka z piłsudskim OSZUKAŃCZYM jak wszystko w Polsce i KA bez Piłsudskiego. I wiecie KTO W TYCH KATOWICACH MÓGŁ BYĆ? W tym Ka z Piłsudskim. Ja nie choć skonczyłam ich uczelnię to nie mogłam być. A dlaczego? i tyle :( A DLACZEGO? no i w ten sposób gdzie w tej Polsce i i tak musze iść. Zostają mi tylko katy. Jakiś WARS SAWA czy Krak - jakieś pierdy i tyle. jeszcze z moją historią. Ale tam nie. To gdzie? I spadam i tyle. No ale zanim do tego dojdzie to jeszcze raz wiecie piszę NIE BYŁAM W STANIE SIE DOMYŚLIĆ że dyrektorka w mieście KA bez piłsudskiego ma rodzinę w Zielonych Swiatkach, dlatego ich nie rozumie - teraz dyra, a całymi latami SZEREGOWA NAUCZYCIELKA, która ... nie mogła być. Ale jest. I to nawet dyrą. I to jest smutne? i tyle. A ja nie moglam być w katowicach i chyba tak pojechała sobie po całości problemu - o ile miała jakiś problem. I była tam baba w tej szkole i ona wiedziała, ze dyra ma rodzinę w Zielonych Swiatkach i sama była w Zielonych Świątkach i brat się wzenił w Zielonych Światkow i tak ta jego ULUBIONA NAUCZYCIELKA , ktora go uwaliła na maturze została dyrą - z Zielonych Światków, a mnie mieli powiedzieć jedynie, ze mam przyjść na spotkanie , a czego oni tam chcą ode mnie z tym kałem i moczem to pojęcia nie mam. Ja pracowałam w Pilsudskim w katowicach a to jest HISTORIA POLSKI to jest ksiądz Popiełuszko. I przez Zielonych Świątków do dziś nie mam renty - MĄŻ MI JĄ ukradł i tyle. Niestety. Taką mam opinię, ze tak mnie wszyscy traktują. Ciekawe czemu? i tyle :( No ale to już koniec. NA RENCIE!!! Tylko gdzie ona? NO właśnie GDZIE ONA? i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnazzzzxxxxbezrobotnaiiii
Wiecie ja ZIELONYM ŚWIĄTKOM nie dam sie NIGDY!!! za stała umowę o pracę w Korfantym. JEDYNIE ZA TO. Czemu poszłam z kevina? BO NICZEGO NIE ROZUMIAŁAM I TYLE. Szkołe oceniałam bardzo nisko, ale swoją pracę wykonywałam Z RODOWODOW. I po co? A po co? No własnie - żeby tak skończyc w Zielonych Światkach i tyle. I to był dyrektor bardzo religijny, który wiedzial o figurze. Ze była figura na nich. ALE NIC WIĘCEJ. No ale wiecie - to nie z takiej rodziny jak moja. No i tyle mogli dla mnie zrobić zakonnicy tam, a oni? Albo dać umowę na rok. A co sie stało? I ja tego nie przebaczę i koniec. I to jest raz, a dwa to wszystko co sie stało za granicą. Tego nie przebaczę też i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnazzzzxxxxbezrobotnaiiii
Jeszcze wam napisę bo TYLE WAM SIE NALEŻY że do Katowic na studia OD SIEBIE NIE POSZŁABYM NIGDY. A na studia ogólnie to się idzie Z KASĄ i tyle. A miałam ją? A Bona i Mengele ją mieli? Ano właśnie - to mieli wiedzieć to i oni i ja i ...TAKI KONIEC. Że nawet w tych Katowicach nie mogę być. Ale własnie MOGĘ DLA SIEBIE. Osobiscie mam to gdzieś wyłacznie!!! dlatego, że nie miałam stałego adresu tam i to jest złe. Ani gdzie indziej - bo w sumie gdzie indziej i dojazd i to wszystko. No ale powiedzmy tam. JEDYNY POWÓD, a nie że mi głowny tarocista Katowic będzie coś dyktował, a takze krzyż rodowodowy z 3 skrzydłami miałam na języki też i CO? I koniec. I rodowody na szkołe i taka miała być gadka i że nie mogę być w tej szkole. ALE CZEMU? Bo mam rodowody a oni tego nie chcą. Mam se iść gdzie indziej pracy poszukać. Albo to wyjaśnić i do urzędu miasta i inna szkoła bo pracy było TYYYYYLE i koniec. I wcale nie chciałam być w tym Kevinie - były zmiany - nie ma o czym pisać. Mieszkanie bym może tańsze znalazła - i tak sie nastawiałam na 4 lata nauki, tytuł i praca w zawodzie i tyle. No wiecie takie coś... a tu? I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnazzzzxxxxbezrobotnaiiii
jeszcze wam napiszę że za studia w PIERDOLONYCH NA ŁEB dla mnie katowicach nie dam sie nigdy. A jak uczelni nie cenią to mieli ją PO PROSTU ZAMKNĄĆ. Nie uważacie? A NIE MIELI POWODU? I się wszyscy srajcie jeśli o mnie chodzi. Mieli 200 tys powodów, zeby to CIULSTWO zamknąc to to stoi do dziś I ŚMIERDZI!!! bo tak tę uczelnię traktują. To mieli to zamknąc i mam NORMALNE ŻYCIE bo z każdej uczelni bym się wyniosła ale z takiej szmaty? :( Dlatego mam i rektora nawet. Co skończył jak ja Z WYKŁADAMI W USA. I wiecie moja wycieczka do USA. Słuchajcie to było moje PIERDNIĘCIE i żeby za to mnie tak zgnoić w tym Kevinie? Jest to dziwne. A na tej katedrze? I tyle. Ja się nie dałam. Ja mam 37 lat i doktorat to miało być moje ZYCIOWE osiągnięcie i do końca życia wiecie nic tylko podpis doktor - no ale ja byłam zaoczna, ale uczciwa i ja miałam wszystko tak obmyślone, że mnie nie obalą. Problem co to jest warte. Warty coś jest profesor Szafer a reszta nie bo mój promotor jest BEZNADZIEJNY i sie nie dam. Nie mam żadnego kontaktu z nim i w sumie zmiana tematu gdybym chciała dokończyć pisać pracę NA INNEJ UCZELNI i bym wiecie wszystko musiała umotywować, wytłumaczyć i tak dalej. I w sumie ten promotor mnie zniszczył, a rozumiał co robił? I koniec. Ja też, ale ja byłam powiedzmy OBŁAKANYM ODKRYWCĄ. Ale widzicie jak sie skończyło. I tyle. No i ja to mogę wytłumaczyć krok po kroczku - rozrysować o co mi chodziło i tak dalej. Ale po co mam mieć doktorat? Ja mam jeszcze studia podyplomowe wiecie z j. angielskiego więc w sumie BIBLIOTEKA mi pasuje a nie doktorat i tak było od razu. i tyle :( No cóz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnazzzzxxxxbezrobotnaiiii
Gdzie moja renta i emerytura? Cdn.. 🌼 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty koorwo na feliksowie me zdradzałaś, wszędzie me zdradzałaś z Eugeniuszem Rączkowskim pseudonim Łogierrr!!!! imaginuję więc, że brak twojej renty to kara za puszczanie się na prawo i lewo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
Cześć wam ponownie i czołem Jak wam się podobają moje plany wszelakie w necie? Nie wiem. Życie biegnie obok netu. No coś jest w tym necie. Jakieś plany nasze, ale co to warte? Nie wiem? Czy mam szanse być wójtem? Gdybyście byli coś warci to bym wam napisala byle co z mojego KEW - swoje postępowanie jako WÓJCINY i tyle. Ale nie jesteście nic warci. Trzymam więc z rektorem. Nie ma mi lekko tyle wam napiszę. Czasem muszę się popłakać. Ale czemu? Sama nie wiem i tyle :( Bo wiecie życie nie jest wesołe i ta moja uczelnia powinna być zamknięta i tyle. Czy zapalę świeczkę rektorowi? Nie. Nie warto. Nie interesują go świeczki - taki jest. ANI SWIECZNIk. Co poza tym? Nie wiem... glowa mnie boli i tyle. Wszystko przez wykłady w USA. Co nowego jednak mam i co dziś zrobiłam? Bo nic nie zrobiłam. Bo nie wiem co mam robić. Jak ja mam pracować? Po co mam się starać? Wszystko bez sensu przecież. Ale zrobiłam 1 rzecz. Narysowałam krzyż rodowodowy na studentów UŚ powieszonych w akademikach taki jaki miałam mieć w roku 1995 kiedy tam poszłam ŻEBY MÓC BYĆ W AKADEMIKU. Ich się ogrywa - ich samobójstwo krzyżem rodowodowym. Ale za darmo umarło. Inaczej dostaje sie CHOROBY UMYSŁOWEJ. Z potasu się dowiem. No właśnie... figury starczą, ale ja jestem w sytuacji, że muszę??? powinnam mieć krzyż rodowodowy na nich bo mi nie dadzą odejść. CZY TO JEST NORMALNE? I tyle. Ja mam CAŁY ROK POWIESZONy tego nie ma. No wiecie co... nie wiem. To jest służba czy dyktatura w tym Londynie i po co? I tyle :( Nie ma i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
wiecie ja jestem osobą POWAŻNĄ i wiecie no to ci studenci którzy przyszli z pólnocy bo myśleli że to jest coś warte - TEN UNIWERSYTET konkretnie oni sie POWIESILI!!! Czemu cicho? To powinno być powiedziane. Nie mieli racji, powiesili się i koniec. I pomnik. Że doszło do tragedii masowej. Tyle. To sie kończy POMNIKIEM. i tyle. A te olimpiady się dowiem - po co to komu - nie ma nie te czasy. To dla chętnych MASAKRA. To jest kara boska od założycieli banku za to, że NAWET POMNIKA. Nawet z rozwaloną dupą. Takie coś to jest. Musi być i koniec. Wiecie co oni będą robić w wolnym czasie. Jeszcze w USA? To od nich macie prezento i tyle. Nie martwcie się- założyciele banków nie marnują czasu nigdy i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
No cóz... na razie idę a wy róbcie sobie co chcecie. Dzis znowu nic nie zrobiłam. NIEWIELE. Z powodu BOLU OCZU. Dlatego się poplakałam bo za duzo piszę ma tym cholernym komputerze i tyle. Cdn... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dostojny Kawaler
witam pod moja stara ksywka:) wlasnie pisze z nieziemskiego miejsca, mianowicie SESZELE gszie bawie sie i jem z goraca turystka z Brazyli:) oj ale ma czym ruszac i oddychac:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dostojny Kawaler
Owieczko nie chcialas ze mna jechac. ale moze skusisz sie na kolejna podroz, Turystke wtedy kopne w jej jedrny zad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dostojny Kawaler
ale dzis w ten zad wsune mojego pytona:) moze tez mi polize? te brazylijki to sa lachony, slyszalem ze ciagna ostrrrrro:) dzis to sprawdze, oby ciagnela , lubie jak sssa mi na ostro. Owieczko ty tez mi musisz possac jak cie zabiore na Malediwy, bez ssania nie ma jechania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dostojny Kawaler
a moze wolisz na Zanzibar? tam tez jest pieknie, plaza woda, piekne widoki no i moj nabrzmialy pyton gotow na ssanie i twoja pizda musi byc wygolona gotowa na mojego pytona GOLISZ ZE PRYK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dostojny Kawaler
GOLISZ SE PRYK mialo byc* mam nadzieje ze golisz, i ssssasz ostrrrrrrrro to lubie:) dobra koncze, brazylijka sie juz prezy kolo pyty, czas jej ja zapodac w usta i cipsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dostojny Kawaler
wroce jak mi obciagnie z polykiem owieczko lykasz sperme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
witajcie w tym watku, a za chwilę chyba w nowym - staram się być wesoła i nie popadać w smutne nastroje ZA DŁUGO. Trochę muszę zmienić napój - kawa i komputer i LEDWO ŻYJE. No cóz... już tylko jak widzicie lecę budami bo co robić? I tyle. Mam problemy - nie wiem jak pracować. Rodowody na śmietniku - w zbiorowej mogile. Śp. rektor też miał rodowody i tyle. Studentów ograłam figurą za 1000 zł jak ktoś chce bo tam się idzie na tę uczelnię NAZWISKIEM ZMIENIONYM od pierwszych fitosocjologów. Ale skąd oni byli? I wiecie oni byli z północy Polski i przyszli na odkrycie. W SUMIE przyszli na rodowod i tyle. I chyba się z nich wszyscy śmiali i poszło, a oni wiecie całkiem niezłe by w tym USA wyglądali, no ale coś tam się pokopało i koniec był jaki byl. No i w sumie uczelnia do zamknięcia już na amen. Ale wiecie - tu buda, tam buda i ...uratowali się. ALE? co to warte. No coś to tam warte się dowiem. No ale co? i tyle. I wiecie mnie nikt w tej pipidówie rady nie dał. W Katowicach również. Nie rozumialam rodowodow dokładnie , krzyży i tak dalej i tyle. Rektor to 1 krzyż na język - kiedyś lingwista. On miał anglistykę z mafii zielonoświątkowej i tyle. No i wiecie PRZEŻYŁAM polską służbę liturgiczną - RICHTIG Niemców wiecie od nie wiem czego od pierdzenia bądz nie pierdzenia - w dupie to mieć to mało i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
Te olimpiadki to powiem wam powinny być TAM GDZIE BANKI. Tu zakłady powinny być. Masa kasa z tego , loterii. TO JEST MEGA BIZNES taka olimpiada. Tym sie wszyscy powinni interesować wiecie i tak to powinno wyglądać - zdrowie, zdrowie i jeszcze raz zdrowie i wiecie to powinny być układy - i kasa W BANKU. A CO TO JEST? REKORDY , STERYDY - bez sensu i tyle. Za rekordy mało, żeby była rywalizacja i dlatego Pan Bóg wszystko zniszczy i zawody muszą być ale uczciwe i tyle. A nie to co teraz. Choć gry zespołowe to tam najuczciwsze chociaż... i tyle. Bo o czym by tu ze mną porozmawiać myśla - choć tak przez neta. O SPORCIE - o wpływie sportu na życie człowieka. I tyle. A wiecie skad mają te olimpiadki? No wysadzili w luft z 10 tys. osób to mają olimpiadki. A ja wiecie GRAŁAM , BIEGAŁAM. Orkiestra też im pasuje. Czemu nie? Wszystko maja Z RZYMSKIEGO RODOWODU - no zasłuyli. Coś za coś i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
No wiecie ja was tam mam gdzies - ja mam swoje wartości, no ale muszę uważać. Na to pieprzone KEW też i tyle. Czy ich szanuję? Pieprzę ich i tyle. Jedynie że mnie nie rozjebali bo nie umieją. Kasę mam i spieprzam. Czy ja im coś zaburzam? Tam kasę przysłać i koniec. Ja wiecie im nic nie zaburzam i tyle. Dlatego nic się nie da zrobić bo i tak mam tę rente i mogę robić CO CHCĘ z tym. Za całe życie spierdolone dokumentnie. A ta uczelnia moja EKS jest normalna? Wiecie jak sie tam idzie? JEŚLI MACIE JAKIEKOLWIEK SUMIENIE - ci pierwsi fitosocjodzy PRZESADZILI to było coś czy nie. A reszta? i tyle. jak mieli odejść i tyle :( No wiecie ile ich tam było nie wiem. Wszyscy do banku - za kadrą tyle im zostaje albo inna praca. JAKA? i tyle. Nie wiem. Krzyż na nich mam - 1000 zł. Czy to dużo nie wiem. Tyle musicie zapłacić. Na prezydenta miasta tyle samo, na wójta tyle samo. Rózne rzeczy mam. Tu np. wójt mnie wpieprza i np. zniszczyć go to 1000 zł. Za tyle go rozpierdolę. Co on robi? I można go skasować? No krzyż ma? Nie wiem.Ale za tyle go sprzedam. Nie wiem - to jest wyrzut ze stołka. Czy coś jeszcze? Nie wiem. Nie obchodzi mnie to i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
Wiecie ja tylko OPERUJĘ rektorem uczelni. NICZYm więcej. On jest moim natchnieniem narzędziem, że tak napiszę. Po co mi więcej? i tyle. No po co? I to wszystko. I jak mi się skończy ten rektor to mnie pokonacie, ale jak to zrobić? i tyle. Jak on padł? Ja wiem jak i tyle. Ale nie napisze. Niech pozostanie , że nie chciał WYZNANIOWO sie określić i tak popełnił samobójstwo, nie dał rady i tyle. Co może dalej robić? No właśnie... taki rektor. I tak ta uczelnia została be rektora. Ale powiem wam NIESAMOWITY człowiek - tak mnie uratował. Naprawdę. I tyle. Naprawde. No niesamowity człowiek. CZLOWIEK ORKIESTRA chciałoby się napisać albo może raczej obraz. Tylko jaki? I tyle. Zostaje po nim pomnik Jerzego Popiełuszki. Taki wartościowy człowiek. To jakie wyznanie zostaje? i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
Powiesił się bo z MACIEJEM by musiał trzymać a taki nie był. I tyle. A ten Maciej - idiota. I tyle. Wylecieć z uczelni w USA. To nie nasz rektor. I co teraz? I widzicie - miałam się zainteresować uczelnią. No ale co... już za pózno. A rektor POLONISTA I ANGLISTA - to jest bardzo ważne. BARDZO!!! i tyle :( A ten Maciej ogrodnik, handel zagraniczny? Nie pasuje. POLONISTA I ANGLISTA - to jest to. I jak wysoko - rektor. To coś znaczy. Tak to wiecie wszyscy na mnie pluli, a ja powiem wam widziałam sie w ochronie przyrody i wiecie - za to sie PO PROSTU TRZEBA WZIĄĆ, no ale cóz... ja na zaocznych? A to nie jest takie proste i tyle. I na 3 roku zaczęli mi świnić, dali mi matmę. A CZEMU? BO NIE ROZUMIELI wiecie o co chodzi? Nie docenili profesora Szafera a ja tam tak poszłam bo wiecie to nazwisko na studiach i mnie po studiach nie ma. Nawet po tej fizjologii roślin, a tak? A co ja robiłam na tej fizjologii roślin? Robiłam z was AGH prez Mengela co leciał wiecie na chemii krzyżami rodowodowymi z liceum łączności na francuski. A ja co miałam? Św. Franciszka na zniknięcie i 2 siostry psycholki i brata BIOLOGICZNEGO. i wiecie teraz wszyscy na mnie, ze brata olałam. BIOLOGICZNYM NIE JEST. A to jest historia mojej matki i co to ma być? i tyle. No ja mam swoją odpowiedz bardzo brutalną niestety i jeszcze jestem niszczona systemem matematycznym na dom, w którym ten brat jest więc ten brat też się zachowuje NIELOGICZNIE i ja mu to wybaczam bo by sie w łeb walnął, ale niestety wiecie ten adres jest pełen napustów odchodzi się stad w sposób MAKABRYCZNIE HORRORYCZNY i tyle mnie to wszystko obchodzi. Ot kasę moją chcę. Czy to jest WIELKI PROBLEM? Jak wielki? I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
Wiecie pomyślcie teraz - daje wam czas przespać się ILE JA MOGŁAM BYĆ NA STUDIACH DZIENNYCH PRZYRODNICZYCH W MIEŚCIE KA bez figur czy krzyża rodowodowego na studentów tam. ILE MOGŁABYM TAM BYĆ? Gdybym wiedziała co się stało? ROK i to tylko dlatego żeby niczego nie tracić bla bla bla... ale wiecie no może by było to samo choć wątpię. jednak wiecie trudno mi powiedzieć bo widać że jestem makabrycznie ograna , rozkradziona, że wiecie nie mam żadnej wartości. Może i nie było najgorzej, ale wszystko na dzien dobry rozkradzione np. ksiażki ukradzione na krzyż rodowodowy na 3 skrzydła. Jak już to krzyż taki jak mój - ogranie studentów powieszonych. TAKIE COŚ? i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
Wiecie ja mogę iść OBECNIE wyłacznie na magazyn pracować. Do sklepu? Tyle ile na magazyn bo rozkwasiłam całe borówki. Znaczy ja jak ja. Zielone Świątki I KK. Jak dla mnie i tyle. No to co mogę robić? na borówkach w holandii mam rodowod na magazyn i mogę iść rządzić na magazyn. Mam auto, mogę dojechać i tyle. Co poza tym? Nie wiem co jeszcze. No co mogę robić? Nie wiem. Tylko na to mam rodowod - najwyżej sie ogram na tym magazynie. Pisać nie - na gminę z krzyżem rodowodowym na 3 skrzydła NA WÓJTA bo tak jestem ograna na studiach, że nie miałam książek - pisałam takie wiersze rodem z nie wiem CIĘZKIEGO PSYCHIATRYKA , żeby nie stac o studia i tyle. No ale TAK TO POWINNO BYĆ? Ja miałam bardzo dobre studia - roślina, zwierzę wiecie i ksiażki. Co bylo złe? To wszystko :( I tyle. No a teraz to co? I koniec. Nic sie nie da więcej zrobić. Szkoła na kał i mocz? Ma to sens? Dla mnie to była wartość. Mogłam tam byc. NAJWYŻEJ literka i cyferka - no co to taka praca? i tyle. I wiecie co mam sądzić o matce tego ucznia ktory poszedł na ten BARDZO DZIWNY SQUAD. To miała pracować w tym Korfantym i to bym ustąpiła, a tak? Ja nie wiem co to jest SŁOWACKI w Chorzowie - musiałabym tam uczyć - czy mam prawo? mogę? PO CO? i tyle :( W sensie nie wiem czy to są Zielone Światki czy nie. Bo to tylko takie coś. A jeśli to miała nim być - syn zginął jak Zielony Świątek i wiecie w takim razie o co chodzi? Jakieś studia tak akurat. No o co chodzi? Praca na kał i mocz i ona mnie ocenia NEGATYWNIE. I ma prawo ale w sumie jaki sens. To wycofano. I dyscyplinarka. A nie mogły być papiery - wyku... i wiecie dlaczego tak? Bo by wyszło że całość Zielone Świątki i dyr leciał , że na nich była FIGURA W KOŚCIELE i gdzieś tam dalej i by wsyzstko wyszło. BYŁA, ale sie zmyła. GDZIE JEST? i tyle. A ON MIAŁ TĘ FIGURĘ na nich? To miał mieć. A w ogole co to za wojna jakaś? Z KIM? Z WIATRAKAMI? Z CIENIAMI? i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
Wiecie nie dacie mi rady i już się wycofajcie bo budy poleca bo dyrektor w nich walił - w Zielonych Światkow ADOLFEM HITLEREM 1 września - także uważajcie. A miał? FIGURĄ NA KOŚCIÓŁ. Tyle na nich starczy, oni łazą do kościoła nie wiecie jak jest. Przy okazji nie mają swoich figur - kazda 1000 zł. i tyle. To są moje biznesy i koniec. DEPOZYTY ICH WIARY stracili i tyle. Ale innych rzeczy nie. Chociaż? I co tu jeszcze napisać. Ja bylam oddana na Adolfa Hitlera także za bardzo mi nie pomógl tym Adolfem. Czy coś runęło? Nie i tyle. I wiecie rzymski rodowod i można wyburzac i tak muszą na mnie uważać - jak sie stało, że po śmierci? jeszcze za życia można było wyburzyć dzielnicę brata w Holandii. Jak to sie stało? i tyle. I za co umarła matka? Za niego? Albo za to, żeby dzielnica mogła być. Chyba za to drugie, dlatego bardzo wysoki rodowod i tak o niego stała. I MOGŁA, ale mieć miał rodowod dlatego wszyscy jej dziękują a mnie też bo może by Polski nie było, a jest bo mam rzymski rodowod - rzeczywiście 1 mur i tyle. Brygidkom sie nie dam też - nie łudżcie - zwyzywałam je od starych kurew , najwyżej skonczę marnie. I tyle. Nie mam kontaktu z nimi. Nie interesują mnie ich uczynki ZUPEŁNIE. Czy nie mam racji czy mam? Nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
Wiecie moja matka ma grób i to taki jak berlin w tym Londynie. Baliście się czegoś? Że nie jestem jej dzieckiem? I tyle. Bo o co mi chodzi? Dla kogo był ten grób? to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
I jeszcze nawet ma zdjęcie na tym nagrobku. I wiecie rzymski rodowod mogłam mieć, ale to wszystko. To wszystko. Przynajmniej bym była mężatką dawno i dzieci miała. A tak? A słuchajcie wiecie te studia, ta szkoła średnia PO CO MI TO BYŁO? No to ogrodnicza, ale co dalej? Gry liczbowe sie dowiem. Nie umiałam. To trzeba mieć figury na systemy matematyczne i wiecie tym brygidkom też muszę popuścić, musiałam bo wiecie jedna , druga, trzecia matematyczka powieszona. CO TO MA BYĆ? i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
wiecie tak was tą biologią ograłam jak malutkie dzieci i tyle to wszystko warte. Tyle. W labie genetycznym mogłabym pracowac jako ...darwnistka. TAKA JESTEM GŁUPIA I NAIWNA powie mi rektor. No właśnie ... co ja to zrobiłam i tyle. No cóz... biło mi na łeb. A CZEMU? bo też sie nie dam panu rektorowi. I tyle. A CZEMU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
co dalej co dalej? ktoś zapyta. No ja myślę że jak będzie euro Ok. to Olympic Games 2020 w Polsce. Dlaczego nie? Nad morzem. Ze słynnym polskim PIORUNEM i tyle. Coś się dzieje i tak dalej. Zależy jak wam wyjdzie teraz to widowsko. Może Londyn wam pomoże? kto wie? Coś się musi dziać. i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
Co był wart mój doktorat ktos zapyta. Nie wiem. No coś był wart. NORMALNIE powinnam być z nazwiskiem ekologiem lub fitosocjologiem i NAWET SZŁAM TAM , ale ZNOWU NA OCHRONĘ PRZYRODY. Dlaczego nie takie coś. Ale wszystko mi wykradli, wygryżli - tego Szafera też. W SUMIE powinnam byc EKOLOGIEM - bez brygidek. Ale to tak najbardziej lekarka choć ogrodniczka może niżej też by moglo być. A tak? I tyle. No coś to było dla mnie warte. Badań psychiatrycznych. NO na pewno pół tematu miałam mieć odcięte, ale stwierdziłam CHROMOLĘ - najpierw zbiorowiska - tabele i opisy. I tak lecialam. I był początek 3 roku i on mi przypieprzył matmę do Szafera. Ja tego nie rozumiałam jak miałam nazwisko ukradzione - Szafer. I tyle. Takie coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiibezrobotnaiiiiixxxx
Wiecie nawisko miałam WYŻARTE - dosłownie - przez kanibalkę. No i to takie - na to mi nałożył 2 nazwisko z matmą i tyle. No ale co to znaczy? A w ogóle tego nie rozumiałam, że lecą Szaferem. I na mnie, że się przejełam samobójcą. A ten Szafer to nie był samobójca? Po niego przyszli. Ale różnica. Bo o co tam poszło. O takie cos. i tyle :( No sami to osądżcie. Tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×