Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cipkaaa

tatuaże

Polecane posty

Co myślicie o tatuażach? Ja bym chciała zrobić sobie na 18-stke takie skrzydła jak ma Doda. Albo coś podobnego. Ile takie coś może kosztować? Słyszałam że na plecach b.boli.... I też podobają mi się miedzy palcami u rąk i na zewnetrznej stronie dłoni miedzy kciukiem a palcem wskazujacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie podoba się na szyi, z tyłu, ale podobno boli okropnie :-) A te skrzydła Dody nie podobają mi się. Sprawdź a jakimś salonie, albo studiu tatuażu ile może to kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się tam podobają. Ale identycznych takich w salonie to nie będzie... I szkoda. Ale boje się iść jak już bd miała zamiar. Ale mój chłopak nie chce się na to zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego pytasz o to chłopaka? To Twoja decyzja, on może Ci najwyżej doradzić. A poza tym dlaczego jest na nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważa że i tak jestem ładna i się oszpece. On tez ma tatuaz. Z reszta mi od kilkunastu lat podobają mi się tatuaże. Sama nawet kiedyś robiłam. I truje mu juz nie wiem ile ze i tak sobie zrobie i tak. I on nie bd mial nic do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam ma tatuaż a Tobie zabrania? :-) to nie fair :-) A serio to chyba Ty powinnaś zdecydować czy chcesz mieć, czy nie, chłopak może Co doradzić, jasne, ze ważne jest to, co on myśli, ale nie możesz wszystkiego uzależniać od niego. No i tatuaż nie szpeci ciała, nawet nie zawsze go widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Nie rozumiem go. Chociaz wiedział o tym od początku jak zaczeliśmy ze sobą być że zrobie sobie tatuaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porozmawiaj z nim o tym, skoro uwazasz, że Twoja decyzja zalezy też od tego, co on myśli to niech wytłumaczy Ci dokładnie dlaczego nie chce żebyś miała tatuaż, bo pewnei jakieś powody są, nie tylko to, że szpeci, bo to nie prawda, sam pewnei o tym wie skoro ma tatuaż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mu mówiłam kiedyś żeby nie robił sobie tatuażu ale nie posłuchał... I ma.. A mi zabrania. Kiedyś się nawet pokłóciliśmy że ja też chce mieć tatuaż. Ale ja poprostu mam fioła na tym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz ile to jest kilkanaście
???? 10:20 [zgłoś do usunięcia] elfica1995 . Z reszta mi od kilkunastu lat podobają mi się tatuaże. Kilkanaście to najmniej 11. Więc kiedy ci się zaczęły podobać ? Jak w pieluchach chodziłaś ? :O Do nauki się weź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory a co ty masz do mnie? Nie pasuje Ci cos że tak napisałam? Nie pasuje Ci to sie nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_kasienka
A ja mam umówiony tattoo na 18 czerwca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubię tatuaże u dziewczyn ( zwłaszcza fajne są na stopie albo na pośladku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu jakoś nie widzę w tym siebie. Ale u niektórych koleżanek podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dwa tatuaże
jeden na plecach,a drugi na biodrze,a raczej w miejscu gdzie biodro łączy się z udem i powiem Wam,że na placach mnie nie bolało,a na biodrze już bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tam trochę obawiam.. A ile trzeba wydac na taki tatuaz jak ja chce? Bo szukalam wszedzie i pytalam to nikt nic nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tatuaż na karku i wcale tak bardzo nie bolało. A co do tatuaży na całe plecy, w stylu skrzydła - odradzam. Za duże i za bardzo dominujące, no i ewidentne zrzynanie z dody, która powiedzmy sobie wzorem do naśladowania nie jest. Ja na mały tatuaż decydowałam się prawie 10 lat - stwierdziłam, że jak już robić to na zawsze i nie żałuję. Warto to przemyśleć, zanim wylądujesz z taką pamiątką - zwłaszcza o takich gabarytach! Co do kosztów, ja płaciłam 450 zł, więc za taką powierzchnię licz kilka tysięcy. Poza tym tak duży tatuaż robi się na kilka rat - więc jakiś rok z głowy - nie wolno wystawiać pleców na słońce, kiedy tatuaż się goi. Poza tym będziesz mieć ciężko z noszeniem ubrań - podczas gojenia każdy materiał drażni. No i przez cały okres gojenia skóra nie wygląda dobrze - jest zaczerwieniona, przy tej powierzchni na pewno zrobią się strupy, no i sączy się osocze, które wspomaga gojenie. Podsumowując - radzę przemyśleć, zwłaszcza jeśli masz 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 17lat i chcialam zrobic sobie na 18 urodziny taki tatuaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie koleżanka z firmy ma na pośladku smoka. Cudnie wygląda. Ale ona jest rok starsza ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to np. Jak bym sobie juz robila taki tatuaz to bym musiala kilka razy chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. Tak duże tatuaże robi się partiami. Posłuchaj starszych - jesteś za młoda. W ciągu najbliższych lat gust będzie Ci się zmieniał co kilka tygodni i zanim naprawdę życiowo dorośniesz może się okazać, że uważasz tatuaże za obleśne. A usunąć nie taka łatwa sprawa, kosztowna i zostają blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego jak juz mam 17 lat to za mloda jestem na tatuaz. Wiem ze pelnoletnia nie jestem jeszcze ale bym bd chciala miec taki tatuaz. Gdyby nie moj brat to pewnie nigdy nie podobalyby mi sie tatuaze. Z reszta on ma ich kilka conajmniej z 8. To ile moze taki kosztowac z 5 tysiecy? Czy moze mniej czy wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×