Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cipkaaa

tatuaże

Polecane posty

Gość dissolved girl
Ja mam 26 lat, o tatuażu myślę już jakieś 10 lat, wzór opracowuję od dwóch i dopiero teraz jestem pewna, jaki dokładnie chcę. Teraz czekam tylko na pewne wydarzenie, bo tatuaż ma być jego pamiątką :> a Tobie autorko naprawdę odradzam robienie sobie tatuażu - jeszcze tak wielkiego - w tak młodym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierz sobie wzór już teraz i odczekaj ze trzy lata. Jeśli za trzy lata nadal będziesz chciała mieć taki sam, wtedy go sobie zrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze nad tym trzeba sie porzadnie zastanowic wiem o tym ito bd dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz już temat przemyślany to nie decyduj się na tatuaż,który już ktoś ma. Taki tatuaż znudzi Ci się za kilka lat. Zrób coś swojego,przerób chociaż jakiś gotowy projekt,tak by miał dla Ciebie jakieś znaczenie. Bez sensu robić tatuaż dla samego faktu jego posiadania. Wg mnie powinien być on uwieczniem jakiejś chwilii,ważnego wydarzenia,człowieka czy też myśli. Ja mam swój na plecach,załaciłam za niego 1100zł . Teraz szykuje się do drugiego na stopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz, wydaje Ci się, że wiesz. Ja pierwszy tatuaż zrobiłam sobie w wieku 17 lat i tez myślałam ze dobrze wiem co robie, na szczęście zrobiłam sobie 2 gwiazki na łonie przy pachwinach a nie coś wielkiego na plecach. Podobały mi się, może 2 lata, mam do nich sentyment pierwszy tatuaż i te sprawy, ale to nie to co czuje teraz. Później zrozumiałam, ze to trzeba przemyśleć troszke bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz ile to jest kilkanaście
10:48 [zgłoś do usunięcia] elfica1995 Sory a co ty masz do mnie? Nie pasuje Ci cos że tak napisałam? Nie pasuje Ci to sie nie wypowiadaj. ... Najlepszą formną obrony jest atak...szczególnie, kiedy próbuje się nim przykryć własna niewiedzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tatuaż w dobry salonie, tak duży żeby zachwycał a nie był tylko odwaloną robotą zapłacisz pare ładnych tysięcy. Plecy bolą, ale nie jakoś strasznie sa gorsze miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mysle nad tatuazem jak mialam 14 lat albo nawet mniej. Tak mlodo zaczely mi sie podobac. To nie moja wina. Ale chyba zdania nie zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało powiem Ci że kiedyś też chciałam skrzydła na całe plecy, na ten momentu uważam to za jedną z największych wioch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslalam tez o tatuazu na dloni,miedzy palcami u rak i na uszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na karku. Pamiętaj o tym, że teraz masz 18 lat i wiele rzeczy w nosie, ale wyobraź sobie ze za 10 lat mogła bys robić coś w czym ci tatuaż na uszach albo między palcami będzie przeszkadzać i nie będziesz mogła, niby już się tak na to nie patrzy, ale zawsze lepiej poczekac, zycie jest długie, zrób sobie tatuaż w jakims mało widocznym miejscu jakiś mniejszy, poczekaj troche ze 3 lata czy ci sie nie znudził itp i wteyd rób skrzydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze 18 urodziny to warzne wydarzenie i fajnie by bylo je uwiecznic czyms takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli sie ma pieprzyki na plecach to nie przeszkadzaja do zrobienia takiego tatuazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem dziś napalona jak chole
Są paskudne, a najgorzej wyglądają o kobiet po 30-tce po 40-tce po porodach. Moje ciało jest piękne. Tatuaże są aseksualne u kobiet i u mężczyzn i nigdy siię tego dziadostwa ie pozbędziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy tatuażysta do którego pójdziesz (chyba, że jakiś pośledni) odradzi Ci na pierwszy tatuaż coś tak wielkiego. I szykuj się na wydatek rzędu kilku tysięcy - dobry tatuażysta się ceni, tanio możesz ciucha kupić, a nie ingerować w swoje ciało na stałe. Dlaczego odradzi? Bo każdy organizm na tatuaż reaguje inaczej. Możesz mieć alergię na barwnik, może Ci się źle goić, jeśli nie będziesz o niego dbać podczas gojenia (codziennie kilkukrotne smarowanie maścią z antybiotykiem) może być po prostu brzydki. Duże ryzyko, a efekt? Skrzydła może i Ci się podobają, ale moda na nie była tylko chwilowa. Więc nie wiem czy tak naprawdę taka decyzja to będzie dla Ciebie prezent na 18-tkę czy kłopot później. Co do dłoni - czasy niby się zmieniają, ale większość pracodawców nie będzie chciała pracownika z tatuażem na dłoni. Dlatego mówimy Ci, że jesteś za młoda. Bo myślisz o chwili, a nie o przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg Ciebie tatuaże są aseksualne ,a mi się bardzo podobają. DObrze zrobione,nie takie igłą w garażu wydziabane,są w moich oczach sztuką. Wymagają ogromnego talentu i precyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze znacie jakies dobre salony tatuazu gdzies w Lublinie? Albo Pulawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mój rejon, ale poszukaj koniecznie stron internetowych, gdzie są galerie już wykonanych tatuaży i poszukaj opinii w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riordan
elfica1995 skad jestes dokladnie? ja tez z lubelskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze jeszcze raz elfica :-) to jednak jesteś zdecydowana na ten tatuaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×