Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Idealistkaa

jakie STUDIA, pomocy!

Polecane posty

Witam. Właśnie napisałam maturę- j. rosyjski, wos, geografia i oczywiście polski i matematyka. J. rosyjski niegdy nie sprawiał mi dużych trudnosci, dlatego chciałam wybrać się na filologię rosyjską, jednak nie lubie historii, a tam musiałabym dużo się jej uczyć, jeśli chodzi o historię Rosji. Podkreślę, że chcę iść na studia zaoczne, bo musze pracowac, ażeby sie utrzymać. Wybieram raczej Warszawę. Proszę o opinie na temat kierunku filologia rosyjska oraz o propozycjach opłacalnych studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam by wiedzieć
po chooj ci te studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosyjsiego możesz sie nauczyć, ale żeby zaraz iść na filologię? Chyba, że chcesz nauczać języka, a historia jest bardzo ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matura mi poszła na 96 % myślałam o pracy tłumaczki, jest to opłacalne ale chyba nudne.. a ja jestem osobą żywiołową i chciałabym robić coś kreatywnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola31
Fakt, widzę tylko pracę jako tłumaczka. Bo niby co z tym rosyjskim więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralkafrania
a dlaczego nie myślisz dodatkowo o jakiejś policealce? w szkole głównej biznesu możesz sobie zrobić małą księgowość na przykład, albo opiekę nad dziećmi - zawsze to dodatkowy papier i szansa na pracę w trakcie studiów, jakichkolwiek byś nie wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam by wiedzieć
Po takich studiach właśnie będziesz siedziała na kasie w Biedronce. Powiedz jakie masz umiejętności, praktykę, co potrafisz robić? U mnie w zespole kierownik projektu nie ma wyższego wykształcenia ale jest fachowcem i ma na rękę koło 15 tys, kilku techników niewiele mniej a ze stażystą świeżo po studiach nie podpiszemy umowy bo zwyczajnie nie nadaje się do pracy bo od przekładania papierków mamy dobrą sekretarkę (bez wyższego doświadczenia za to niezwykle operatywną i dobrze zorganizowaną - akurat tego nie uczą na studiach). Jeśli myślisz, że znajdziesz ciepłą posadkę w biurze to też się mylisz - nasza nadzwyczaj rozrośnięta administracja raczej będzie się zwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrypanezycie,
na hooj takie glupie pytania skoro sama wiesz bardzo dobrze na co isc? wypierdalaj i zawraca dupy ludziom kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×