Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Idealistkaa

Antykoncepcja, czyli co i jak?

Polecane posty

Niedługo planuję z chłopakiem nasz 1 raz. Mamy po 18 lat. O seksie rozmawiamy bardzo często, jest to dla nas ważna sprawa. Myślimy też o skutecznej metodzie antykoncepcji- co polecacie? Myślałam o wizycie u ginekologa i tabletkach, jednak nie są one chyba bezpieczne dla zdrowia. Jak tam z tą sprawą u was? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wszystko wiem
nie mów, że nie użyjecie prezerwatywy?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki lub prezerwatywa+jakaś inna metoda. Ale co wybrac?? Ja= brak doświadczenia.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku prezerwatywy ale potem postawiłam na tabletki większy komfort psychiczny i tak do dziś stosuję tabl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka145
Żeby niepotrzebny strach i obawa przed zajściem w ciążę nie zakłóciły tego ważnego dla Was momentu, warto byłoby się dobrze przy tym zabezpieczyć. Osobiście polecam tabletki a jako dodatkową metodę, wybrałabym dzień cyklu jak najbliżej miesiączki, czyli ten pierwszy raz najlepiej by było zaplanować krótko przed następną miesiączką. Sama stosuję tabletki od dwóch lat, ale nie poprzestaję tylko na niej. Zawsze jest w końcu jakaś szansa na zajście w ciążę biorąc tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie żadnych zmian czuję sie dobrze zaszłam w planowaną ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie osłonowe typu asequrella absolutnie NIE bo mogą zaburzyć wchłanianie i moze być niespodzianka i nie stosuję dodatkowych metod bo nie widzę potrzeb stosuje regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralkafrania
idź do gina, zrób niezbędne badania i dopiero decyduj :) jak jesteś z wrocka to w medixie mają dwóch bardzo fajnych panów ginekologów - płcią się nie zrażaj, często mężczyźni są bardziej delikatni i taktowni niż babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asequrella
Utrudnia wchlanianie? Skad taki wniosek? Przecież asequrelle dwie godziny po anty się łyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta Kafe.....
tabletki tak szkoda słów / właśnie widać jak po nich wyglądasz Myszko/ nie polecam / początkowo prezerwatywy ze środkiem plemnikobójczym,a po urodzeniu dziecka najlepsza jest wkładka domaciczna / pigułki to chemia i niech nikt nie mówi , że nie odczuwa różnicy / spada libido / są obrzęki, człowiek tyje / jest zaburzona przemiana materii / dzękuję za życia faszerować się hormonami / możecie mówić, że to minimalne dawki to nadal ingerencja w organizm i kobiecość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m/m/.m /.m
tabletki to najwiekszy syf jaki mozesz zaserwowac organizmowi. Kobiety ktorym srednio zalezy na wlasnym zdrowiu beda ci je zachwalalay, a te bardziej swiadomie powiedzac ci -nie rob tego. ja zostalam znmowiona i bralam przez dwa lata. od 3 miesiecy czekam na okres-a moje cialo szaleje-puchne (zatrzymanie wody w organizmie) jestem rozdrazniona moje cialo szaleje-stracilo swoja rownowage i teraz walczy o powrot. Wiele moich znajomych bylo w tej samej sytuacji. jedna z nich po paru latach na antykoncepcji starala sie o dziecko baaardzo dlugo. na szczescie zaszla niedawno ale ile przy tym nerowo i placzu. nie wspomne i licznych tragediach typu poronienie, ciaza pozamaciczna itd. oczywiscie juz widze tlumy obronczyn anty probujacych wmowic mi zer to nie od tabletek ale niestteey to wlasnie od tabletek-zaufany lekarz pwoie ci prawde a wiekszoc bedzie mydlic ci oczy bo money money...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore tabletki anty 4 lata i przyznaje straszny spadek libido ale poza tym nic innego, waga ok i żadnych innych dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123adam123
Nowoscią są implanty, które wszywa się pod skórę. Bezpieczne i masz spokój na 3 lata. ---------------------------------------------------------------------------- http://www.podane.pl/ dział Uczucia i Seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAMEstein aka FIGHTsztajn 666
I tak się ten związek rozpadne z czasem! Książki czytaj, a nie roochaj się z ch00jami napalonymi w tak młodym wieku! Tabletki + prezerwatywy tylko! Seks Wam psychiki zniszczy za parę lat! Sami zobaczycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×