Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Maaarrtaaa

Gdzie kupujecie perfumy?

Polecane posty

Gość gość
Polecam stronę zapachowiec.pl Perfumy trwałe, długo trzymają zapach każdy znajdzie coś dla siebie i dla swoich bliskich Mnie zachwycił zapach - Giorgio Armani- Si jest on słodki i bardzo przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapachowiec.pl ewentualnie stoisko M1 czeladź, szeroki wybór perfum, długotrwałe oraz tanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam na prawdę godne polecenia są perfumy takie jak : Moschino- I love love... perfumy mają cytrusowo- kwiatowy zapach... są one trwałe nie trzeba pryskać się kilkanascie razy lecz wystarczy tylko raz... :) oczywiście polecam też zakupić je sobie na stronie: zapachowiec.pl biorę stamtąd polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam ze strony zapachowiec.pl lub goia.pl polecam z czystym sumieniem, perfumy są na prawdę trwałe i tanie, a żeby sprawdzić jak pachnie dany zapach polecam podjechać do M1 do czeladzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam na stronie zapachowiec.pl i jestem na prawdę zadowolona z wyboru perfum jak i z wyboru poleconej mi strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam ulubionego sklepu. Sama wiem co lubię i szukam okazji, a mężowi wybieram na podstawie opinii ze stron pokroju http://menshealth.pl , a potem szukam ich w najtanszej cenie na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam na stronie zapachowiec.pl trwałość oceniam na 10 cenowo też jest tanio, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zawsze chyba byłam zwolenniczką oryginalnych perfum kupowanych w Sephorze, Douglasie czy innym tego typu sklepie. Obecnie kupuję na goia.pl bo po prostu się opłaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazję poznać już perfumy z wielu miejsc m.in. Avon, FM, drogerie stacjonarne i cały czas szukałam lepszych albo tańszych. Aktualnie zaopatruję się na galeriazapachow.pl i są świetne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez polecam strone zapachowiec.pl! Jeszcze nigdy się nie zawiodłam, a perfumy Hugo Boss Orange są cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tylko jestem w poblizu to kupuje na stoisku GOIA w Galerii Katowickiej, a potem zapasy uzupełniam przez ich stronę internetową goia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam z zapachowiec.pl, mają super ceny a jakość jest cudowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam na zapachowiec.pl jestem bardzo zadowolona z wyboru perfum jak i z tego że są cudowne jakościowo no i oczywiście super ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje perfumy na zapachowiec.pl perfumy są trwałe, długo się utrzymują cenowo też są atrakcyjne i nie wietrzeją po 10 minutach polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cereza
Na makeup.pl kupiłam ostatnio la vie est belle - lancõme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z polecenia przyjaciółki zamawiam na goia.pl i jestem bardzo zadowolona. Kupuję od lat i zawsze są znakomite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie prowadzony sklep z oryginalnymi zapachami masz na https://www.testerownia24h.pl/. Używam od paru dni zapachu Boss Jour – rewelacja :) Duża oszczędność nawet wliczając koszty dostawy. Mam w planie następne zamówienie złożyć razem z siostrą także dostawa jeszcze bardziej się rozejdzie i rozłoży bo na dwie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modi887

Tez często zamawiam na edp24.pl i jestem bardzo zadowolona z perfum. Spokojnie znajdziesz coś dla siebie za około 40-50 zł. Do moich ulubionych należą Vanilla Hills woman, Antilope deluxe lub Szara Pantera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×