Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dariaaaaaaa20

boję się swojego chłopaka

Polecane posty

Gość Dariaaaaaaa20

naprawdę się go boję , wcześniej tak nie było a teraz jakiś koszmar , nie dość że boję się jego to jeszcze jego towarzystwo przy nich nie można nic powiedzieć , jak już coś powiem to mam wrażenie że zaraz któryś z nich mi przywali tak samo jest z moim chłopakiem jest agresywny , zazdrosny nie wiem już co robić jak z nim rozmawiać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijany mędrzec
Każdy medal ma dwie strony, dlaczego go nie zostawisz? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaaaaaa20
sama nie wiem z jednej strony kocham go a z drugiej sama nie wiem jak by zareagował jedna dziewczyna zostawił jego kolegę to trafiła do szpitala i teraz dalej z nim jest :( więc już sama nie wiem czemu go nie zostawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddoraaa
jestes głupia i tyle. A potem płacz i zgrzytanie zębami- -bo życie sie nie ulożyło -bo mąz tyran -bo przejebane ! A czyja to wina???????? Właśnie kobiety. BO NIE POTRAFI ODEJSĆ. Tu nie ma się co bać. Kiedys zaplaczesz zewnymi łazami i nie daj boże ,żeby w takim zwiazku przyszło na świat dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo to dopiero bedzie dramat z głupty mamusi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaaaaaa20
nie planuje z nim dzieci w ogóle nie planuje dzieci w najbliższej przyszłość i wiem że to wygląda jakbym była głupia ale ja na serio się go boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wryyyyy...
zostaw go a jak się boisz idź na policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaaaaaa20
ale jak mam iść na policje i co mam im powiedzieć pomyślą że jestem jakaś chora psychicznie i nie wiadomo co zgłaszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plkoikijuik
haha nie planujesz dzieci. A CZY WIESZ ILE DZIECI NIEPLANOWANYCH JEST NA TYM SIECIE???????? Ty nie masz sie co zastanawiac w swojej sytuacjii.....zostaw frajera i sie nie przejmuj.A na policje możesz isć dopiero wtedy kiedy zacznie ci grozic albo co gorsza posunie sie do rękoczynów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaw go. Będziesz miała dziecko i jeszcze trudniej będzie Ci odejść. Chcesz żyć z psychopatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaaaaaa20
nie chcę żyć z psychopatą ale serio jego zachowanie mnie przeraża a do rękoczynów już doszło tyle że nie jakiś poważnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słit gerl
jetses gl,upa cipa siedzisz z nim zamisat sie pakować najlepiej jak niedlugo bedzie cie tluk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colpix
a może on cie będzie tłukł za to ,że wypisujesz takie bzdety? wtedy będzie miał rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka osób już Ci napisało, żebyś go zostawiła, a Ty dalej swoje, ale ja go kocham, ale ja się go boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×