Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DROPStoJULKA

PIESEK ZE SCHRONISKA

Polecane posty

Gość DROPStoJULKA

Pomocy! Co mam zrobić . Mam już jednego psa (pekińczyk 12 lat) . Chciałabym mieć bardzo pieska ze schroniska ... ale takiego starszego który jest już długo w schronisku ... moja mama powiedziała że w czwartek jedzie dla mnie po prezent na dzień dziecka( beka mam 15 lat) . Mama nie przyjmuje do wiadomości że chce drugiego psa i to w dodatku starego . Mam warunki.. mam dom, ogród itp. Jak namówić mamę na biednego pieska ze schroniska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób tak. Kup albo przeprowadź zbiórkę karmy i poproś mamę zeby pomogła ci ją zawiezc do schroniska bo zgłosiłaś sie w ramach wolontariatu. Jak przespacerujesz z nią między boksami to jej serce zmięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROPStoJULKA
Moja mama jeest twarda... nie pójdzie na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka23232323232232323
powiedz ze chcesz pieska, ze starego i ze i tak niedlugo umrze i zeby ostatnie miesiace zycia spedzil z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROPStoJULKA
mam już jednego piesk i tez jest stary ... próbowałam już tego i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wszystko wiem
mieszkasz w domu twojej matki i to ona decyduje, jak będziesz miała swój to nabierz sobie wtedy piesków jak Violetta Villas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROPStoJULKA
już wszystko wiem mylisz się nie jestem jakaś nienormalna . Chciałabym poprostu pomóc staremu pieskowi żeby zaznał ciepła domowego ogniska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stratovaria
Dzieciaku....masz dobre serce ? Czy to tylko kaprys co? Jeśli poważnie podchodzisz do sprawy...najpierw musisz uzgodnić to z rodzicami, to oni będą karmić zwierzę , Ty nie pracujesz. Poza tym stare psy są fajne , tęsknią bardzo za człowiekiem (te schroniskowe). Jeśli faktycznie dasz mu dom...będzie wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROPStoJULKA
Stratovaria wiem że będzie wdzięczny.Nie jest to mój kaprys takiego psa chcę mieć od 7 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wszystko wiem
zajmij się lepiej nauką, ty chcesz pomagać chorym pieskom, a i tak wszystko spada na barki twojej matki. a jak pies zachoruje to kto płaci za weterynarza, ty czy matka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stratovaria
Więc zwyczajnie usiądź i porozmawiaj o tym z mamą, przedstaw Jej argumenty i grzecznie poproś . Nie szantażuj i nie wrzeszcz czasem, wytłumacz Jej z jakiego powodu masz takie marzenie . Podoba mi się ...wiesz ? (marzenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROPStoJULKA
już wszystko wiem no i co że matka za to zapłaci? Przecież pieski w schronisku też chorują,mój pies zachorował bardzo poważnie i co? Moja mama bez namysłu poszła z nim do weta, wydała kasę i się nie sapie bo wie że gdyby nie to to mój pies dawno by nie żył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wszystko wiem
to świetnie, że masz w dupie matki pieniądze i twoje zachcianki są najważniejsze, rób tak dalej, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROPStoJULKA
To nie prawda że mam w dupie matki pieniądze haha człowieku rozśmieszasz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plkoikijuik
boze zachcianka to była wtedy gdyby chciał szczeniaczka za 2 tys!!!!!!!!!! to piekne ze chce pomóc psiakowi!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieje ,że wypali;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reds suuun
Man ten sam problem ma jednego psa ma 5 lat i juz od paru lat proboje namówić rodziców na właśnie takiego staruszka ze schroniska różnymi sposobami próbuje pokazuje mamie jakieś filmiki opowiadam jej ale ona nie chce wziac stwierdziła ze kocha zwierzęta ale juz mamy jednego psa i z nim jest problem jesli chcemy gdzieś jechac nie ma gdzie go zostawić a dopiero co by zrobila jakby były dwa.....;/ ja jak bd mieszkać sama to biorę trzy psy ze schroniska i właśnie jeden z nich na pewno bd stary bo bd chciala umilic mu ostatnie dni Ciesze sie ze są jeszcze tacy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild one
Żaden rasowy pies nie kocha tak jak kundlek ze schroniska :) Zapytaj mame dlaczego nie chce sie zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROPStoJULKA
reds suuun mam nadzieje że uda ci się namówić rodziców . plkoikijuik DZIĘKUJE XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reds suuun
DROPstoJulka dzięki i tez mam taka nadzieje ze namowisz mamę pisze jak rozwinęła sie sytuacja ;) musimy pomagac takim biednym zwierzaczkom nie rozumiem ludzi jak mogą sie znecac nad zwierzętami przeciez takich ludzi to do gazu powinno sie dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROPStoJULKA
wild one Moja mama lubi tylko psy rasowe chyba i w dodatku kanapowce... tata też chciał miec drugiego psa ( do pilnowania posesji) ale mama zaczeła od razu że wszystkie rośliny w ogrodzie zniszczy itp itd. Przestaje chyba nprawde lubić rasowce.... mój pies z wiekiem staje sie coraz gorszy tzn.gryzie,atakuje gości i gwałci moją świnkę morską jak ją puszczam po ogrodzie bez szelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROPStoJULKA
Udało się !!!! reds suuun jak prosiłaś informuje o biżącej sytuacji będe mieć pieska! Mama się nie zgodziła na 7 letniego ale mogę mieć małego młodego pieska ze schroniska! Chociaż tyle xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild one
A próbowałaś stworzyć sojusz z tatą i razem przekonać mame? Może Twój tata wytłumaczyłby mamie, że taki pies to dobra lekcja odpowiedzialności i miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild one
Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
a nie mozesz zostac wolontariuszem w schronisku? bedziesz sie opiekowac pieskami, wyprowadzac je, bawic sie z nimi, ale tez sprzatac im boksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×