Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taka ciekawa świata

czy myślicie, że 40-letni kawaler to kompletna łajza i nieudacznik?

Polecane posty

Gość taka ciekawa świata

czy myślicie, że 40-letni kawaler to kompletna łajza i nieudacznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ciekawa świata
nie zawsze kawaler = prawik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ciekawa świata
to o kase nie chodzi :) zastanawiam się, czy taki człowiek ma równo pod kopułą (że tak to metaforycznie ujmę). znam właśnie taki jeden egzemplarz i zachowuje się jak rozkapryszona nastolatka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ciekawa świata
hmm to poznałam kumulację, bo posiada obydwie wymienione przez ciebie cechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega po fachu
Co jest gorszego od 40-letniego kawalera ? 40-letni bezrobotny (długotrwale) kawaler mieszkający z rodzicami i będący na ich utrzymaniu (to o mnie, ale mi wiszą opinie innych ludzi). P.S. Mieszkam w największym polskim mieście, gdzie teoretycznie pracę znaleźć nietrudno. Widocznie, tak jak u F Kiepskiego - nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotlet schabowy
Pudzian ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ciekawa świata
i w dodatku on chce ze mną być, a nie jestem piękna czy bogata :) i co taki facet we mnie widzi? tylko seks z zamkniętymi oczami i po alkoholu, bo już nie wiem sama.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 letni kawaler?,,,
Znam kilku osobiscie i to bardzo dobrze. Ci znani mi zaliczaja sie do kategorii: - bardzo inteligentny, fajny i przystojny ale emocjonalnie pogmatwany, po przejsciach z kobietami, radzacy sobie ze wszystkim poza soba samym. - bardzo inteligentny, fajny ale po przejsciach z kobietami, napalony na wszystko co na drzewo nie ucieka, ale zyciowo nieporadny i nikt go nie chce. - bardzo inteligentny, przystojny, zaradny ale ze zbyt duzym ego i zadna go nie chce. - bardzo inteligentny, zaradny, przystojny, wszystkie laski go chca, on twierdzi ze ma czas na zwiazki a na razie sie bawi... Podobno sa tez tacy, co maja 40 lat i maja jakas przypadlosc roznego typu, w stylu sa otyli, nie staje im, maja sklonnosci pedofilne, maja jakas chora wiez z matka i dlatego maja lat 40 i nigdy zadnej laski nie mieli i mieszkaja ciagle z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy świata kawaler
40-letnia panna to dopiero fenomen :D brzydka gruba bez perspektyw o, nie!!!!!!!!!!!!!!! wykształcona zaradna żyjąca na wysokim poziomie robi karierę ma bliskich przyjaciół i dobrych znajomych lubi seks otwarta, wrażliwa inteligentna i z poczuciem humoru ma nowy samochód, nowy dom pod miastem i jeszcze mieszkanie w dobrej lokalizacji a jednak nie ma nikogo chce mieć, na gwałt zegar tyka, ciopka szaleje a tu ni chuuuja - żaden nie chce i co powiecie, głąby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma straszne wymagania
więc nie ma co liczyć. Kobiety z zasady chcą facetów lepszych od nich. Możesz sobie podarmować bo już dla ciebie jest za późno 🖐️ Faceci który ci się spodobają to spodobają się tez większości innych kobiet a one sa młodsze, ładniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie pomyśli
,że to normalny facet. Skończyły się czasy kawalerów nieudaczników. Ja znam taki przykład człowieka. Facet świetnie gotuje, zawsze porządek w domu, ma sporo znajomych, masę pasji i hobby, stała praca, własne mieszkanie. Tak trudno uwierzyć, że jakiś facet jest w stanie żyć bez kobiety? nie jesteście mężczyzną niezbędne do życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie takich
jak jakiś kretyn tymon 84.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam takich kilku
w tym jednego po długim i ciężkim leczeniu psychiatrycznym i jednego zupełnie normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panizupa
A co to za okreslenie "kawaler", dziewczyno, czy kazdy musi po kobiercu kroczyc do olatarza albo leciec do urzedu? Facet 40 lat w naszych czsach mogl miec przeciez wiele zwiazkow i wszystko z nim ok, co my Watykan? 40 letni kawaler jak fajny to chyba lepiej niz 30 letni udreczony zywotem malzonek bez pasji, a i tacy sie przytrafiaja, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilirubbina
40 latek moz e miec przedmuchanycj wiele bab-a zony nie chce -jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak kobieta
nie chce wychodzic za mąż, to wieeeeeeeeeelkie święte oburzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilirubbina
sa dozywotni kawalerowie -co s e maja dzieci -wiec błony prawiczej nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale są i tacy
co to w ogóle nigdy nic z kobietami, nawet nie trzymali za rękę i w tym wypadku zachodzi podejrzenie, może nawet nieświadomego homoseksualizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilmenny
bogaty facet-to s e moz e do starosci bzykac pieknosci - i byc kawalerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale są i tacy
tak, tylko że im starszy tym więcej musi za to płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno pod jakimś względem
jest to NIEUDACZNIK, choć pokrywa swoje frustracje i zranienia gadaniem o swobodnym bzykaniu kogo popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary czym sie przejmujesz, ja 38 letnim kawalerem jestem, nigdy nie mialem kobiety w sensie jakiegokolwiek związku partnerskiego, ale bzykam rozne panie luksusowe od towarzysttwa tylko ze mnie na to stac, a ze jestem lysym blondynem, do tego chudym i dlugim bo jakies 196 m wzrostu a wiekszosc polek to niedorasta nawet do 160 cm, jestem sam bo jestem inny, znajdz sobie pasje, a zarobisz kasiorke to i bedziesz mial bzykanie i to nie z jakimis niskimi pasztetami ale naprawde z fajnymi rurami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to każdy musi być w związku? pewnie żal wam d**ę ściska, ze nie możecie na nim żerować !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
każdy się cieszy tym na co go stać większośc stać tylko na faceta obiboka,pijaka i gromade dzieci więc lansują trend że ludzie bez dzieci i nie wiążący się w pary z byle kim byle dzieciory były to jakieś odpady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdz sobie pasje, a zarobisz kasiorke to i bedziesz mial bzykanie i to nie z jakimis niskimi pasztetami ale naprawde z fajnymi rurami no tak, seks z prostytutkami w opozycji do rodziny, naprawdę podziwiamy i zazdrościmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżeli chodzi o kawalerów koło 40-stki to znam kilku. Jeden przystojny, ma kasę, własne mieszkanie, auto, mówi, że nie chce się wiązać na stałe, odpowiada mu życie w samotności. Z kobietami spotyka się na zasadzie jednorazowego numerku (nie z prostytutkami) lub związków kilkutygodniowych. Ma córkę 15-letnią, utrzymuje z nią kontakt i płaci alimenty. Drugi facet to typ, którego żadna nie chce- jest brzydki, do tego okropny charakter, prostak i cham, chciałby mieć żonę, ale nawet jak jakąś kandydatkę znajdzie, to każda ucieka jak go bliżej pozna. Mieszka sam. Kolejny mieszka z rodzicami, urodą nie grzeszy, intelektem także, chyba już nikogo nie szuka, odpowiada mu takie życie, dobrze, że chociaż pracuje i dokłada się rodzicom do rachunków. Kolejny samotny lubi zaglądać do kieliszka, także może lepiej, że nie ma żony, przynajmniej nikomu życia nie marnuje, a nie przepraszam-rodzicom, bo z nimi mieszka. Generalnie uważam, że ciężko jest znaleźć normalnego kawalera po 30-stce, albo właśnie nieudacznicy, albo mają problemy ze sobą, albo geje, ewentualnie tacy, co nie chcą się wiązać na stałe, wszyscy fajni są "rezerwowani" jak mają ok. 20-25 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:DTak. w odróżnieniu od 40-letniego żonatego.Ten osiągnął już w zyciu wszystko.K***a jakie łosie:D:D:D
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
A jeżeli chodzi o kawalerów koło 40-stki to znam kilku>>>ale mnie rozbawiłaś :D twoje wnioski są podobne do wniosków ludzi którzy piszą jakie znaczenie ma dane imię, zazwyczaj też zaczynają od "znam 3 anie" i póxniej dochodzą do wniosku że każda ania to zołza i ma zeza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×