Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taka ciekawa świata

czy myślicie, że 40-letni kawaler to kompletna łajza i nieudacznik?

Polecane posty

Gość gość
dla mnie taki facet to jakas ciamajda zyciowa i cos z nim nie halo,nie chcialabym takiego za mojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, "Polandia" w pełnej krasie. XXI wiek, a u nas ciemnogród. Niektórym w ciasnych i ograniczonych łepetynkach nie mieści się, że można nie marzyć o ślubie, albo być wolnym z wyboru. 40-letni kawaler to ktoś kto nie spotkał jeszcze kobiety, z którą chciałby wziąć ślub lub nie zamierza ślubu brać w ogóle. Dla niektórych polaczków może to być temat zbyt trudny. A wygłaszająca tę opinię nie jest 40-letnim kawalerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musi brac slubu,ale byc z kims,a taki zapyzialy kawaler 40 letni to dla mnie nieudacznik,przewaznie stolujacay sie u mamusi,niedorajda zyciowa,znam wielu takich i powiem ze jeden nie lepszy od drugiego,albo maminsynek albo jniedorajda zyciowy,ale owszem nazywaja siebie singlami z wyboru:D porazka,by mi doplacili a wolalabym jakiegos rozwodnika z dziecmi niz takiego nie wiadomo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jeszcze rozumiem ze po 30,nie mogl znalezc kobiety,ale taki 40 letni ktory dotad nie znalazl nikogo,gdzie byl czas na to w mlodosci ,ew.studia itp,to dla mnie podejrzany typ,nikt mnie nie przekona,bo widze takich typkow w swoim otoczeniu,nawet do mojej sasiadki przyjezdza synek po 50 tce na obiadki,samotny i na dodatek alkoholik,..brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dla mnie taki facet to jakas ciamajda zyciowa i cos z nim nie halo,nie chcialabym takiego za mojego faceta xxx Ty byś wolała odbić żonatego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zonatych omijam szerokim lukiem,ale jakbym miala do wyboru samotnego kawalera 40 letniego albo rozwodnika z dziecmi to wybralabym tego drugiego,zadnych "wynalazkow":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ludzie kobiety sobie nie radzą w życiu i smęcą, że faceci wolą żyć sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to z doświadczenia masz takie obserwacje? Współczuję towarzystwa, jakim się otaczasz. W moim otoczeniu jest wielu kawalerów koło 40tki, którzy są wykształceni, zaradni, nic im nie brakuje, świetnie zarabiają i są bardzo interesujący jako ludzie (jako mężczyźni także). Ludzie dzielą się na tych, dla których małżeństwo jest istotne i dla tych, dla których nie jest istotne. A słowa "kawaler" i "rozwodnik" są związane z małżeństwem, a nie byciem w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość O ludzie kobiety sobie nie radzą w życiu i smęcą, że faceci wolą żyć sami usmiech.gif x x x tja.. bo kobieta, która radzi sobie w życiu to ta, której uda się złapać facet i wyjść za niego za mąż dzięki temu zrealizuje swoje życiowe powołanie a ta, która sama się utrzymuje i nie narzeka na brak męża (nie mylić z facetem) to ta wyjątkowo sobie nie radząca ciamajda :) x x x Taka logika to tylko w Polandii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz mi wspolczuc,otaczam sie doborowym towarzystwem,mie narzekam,po prostu widze wsrod ludzi z ktorymi pracuje czy ktorych spotykam ,za nic w swiecie nie chcialabym takiego kawalera 40 letniego,z reguly zmanierowanego z nawykami,ktorych nie chce zmieniac,ale to jest moje zdanie,zreszta szukac nie musze bo od lat mam swoja milosc u boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to każdy musi być w związku? A walcie się wszyscy jak ktoś chce żyć sam to niech sobie żyje i nic wam do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze ale w specyfikacji nie było podane, że nikogo nie miał lub nie ma.Co żescie sie tak uparli żeby doczepiać do kawalera prawiczka albo pedała?To nie jest tematem dyskusji.­Jak zapytałbym was co sądzicie o 10 letnim mercedesie na sprzedaż to narzekalibyście, że na pewno nie ma silnika albo ma z*****a skrzynie biegów tudzież widocznie nie jest nikt wart bo nikt go jeszcze nie kupił?K***a czy z wami mozna prowadzić dyskusje na jakikolwiek temat czy chodzicie jak zahipnotyzowani i bez względu na okoliczności i temat rozmowy p*********e w kółko jedną i tę samą mantrę?­Niedlugo przeleci blisko nas kometa.Czy k***a jedyną refleksją jaka przemknie wam z tej okazji przez umysł będzie to, że jest samotna albo że widocznie ktoś jest zapyziałym prawiczkiem, że interesuje sie takimi rzeczami?­K***A już mnie powoli ch*j strzela jak z wami gadam.K***a jesteście IDIOTAMI:)Pozdrawiam
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję twojemu facetowi, że taką pustą szmatę musiał wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo całe pytanie jest z d**y. wszyscy wiedzą kim jest 40 letni kawaler przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu się nie dogadasz. tu kobiety mają nasrane generalnie choć są wyjątki. Prawiczków wyzywają bo nie uprawiali seksu i z tego tytułu dopisują im wymyślone kolejne cechy, facetów wolnego stanu nazywają nieudacznikami tylko dlatego, że nie chcą się wiązać z byle kim byle by być w związku czy w ogóle itd. Większość kobiet z tego forum to mentalna hołota i patologia. Polecam rozmawiać z moorland, żabą, fiku mikuuu itp. z nimi jeszcze jakoś da się porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście doborowe towarzystwo. niedorajda, ciamajda życiowy, alkoholik i jakiś zmanierowany Podziwiamy i gratulujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
......powiedzcie mi gdzie znalezc wolnego prawnie i koscielnie kawalera? wolalabym 1000 razy starego kawalera niz rozwodnika i jeszcze z dziecmi. Jestem katoliczką i rozwodnicy nie wchodzą w grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle sfrustrowane kafe kobiety narzekają, że są same :P Jak to kobiety będą zwymyślać mężczyznę, który ich nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wspolczuj mi zazdrosniku,wyrazilam po prostu swoja opinie,nie musisz sie ze mna zgadzac,odpowiedzialam tylko na pytanie w temacie,proste:) a Ty skoro wyzywasz mnie od szmat tylko dlatego ze za nic w swiecie nie chcialabym nieudacznika po 40 to znak ze masz problem z soba,a moze tez jestes 40 letnim kawalerem?brr:D pozdrawiam i zycze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze nic tu p-o mnie,sami zatwardziali i glupkowaci 40 latkowie,ide na spacer z moim kochanym a Wy siedzcie tu sami i zatruwajcie sie swim jadem,brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiego 40 letniego katolickiego kawalera to szukaj w kolku rozancowym:D choc pewnie tez tam jakis maminsynek dzielacy pokoj z mamusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam paru mezczyzn po czterdziestce,kawalerow i powiem szczerze,ze tytul tego topiku mowi sam za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie nieudacznikiem jest bo nie dał się zmanierować żadnej głupiej duce takiej jak ty co gustuje w żonatych heh pewnie tego swojego też podebrałaś innej kobiecie bo przecież wolnego faceta byś nie wybrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość nie wspolczuj mi zazdrosniku,wyrazilam po prostu swoja opinie,nie musisz sie ze mna zgadzac,odpowiedzialam tylko na pytanie w temacie,prosteusmiech.gif a Ty skoro wyzywasz mnie od szmat tylko dlatego ze za nic w swiecie nie chcialabym nieudacznika po 40 to znak ze masz problem z soba,a moze tez jestes 40 letnim kawalerem?brrsmiech.gif pozdrawiam i zycze szczescia x x x I ta wypowiedź niech najlepiej świadczy o poziomie wypowiadającej (podpowiedź: wyrazy współczucia nie były do Ciebie, ale to nie jest istotne). Miłego spaceru. Rozejrzyj się, może jest gdzieś inny świat niż ten, którym się otaczasz, i tam 40 letni kawaler może być facetem, który dotąd wypełniał swoje życie realizacją pasji innych niż pęd do małżeństwa. I wypowiadająca tę opinię nie jest 40-letnim kawalerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie jestem 40 letnim kawalerem a takie głupie pitki jak koleżanka od ukochanego to r****m jak im sie uda wyrwać na chwile od meza vel ukochanego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci to maja dopiero przesrane.Wieczne pretensje o wszystko, zawsze mało, c*****e wakacje a mąz koleżanki to kupił to a tamto i k***a wieczne szantaże emocjonalne.­Powiem szczerze, że wolałbym se c***a up******ic niz sie ochajtać...I podejrzewam, że do 40nie zmienie zdania;)
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak? Wprawdzie o gustach się nie dyskutuje, ale nie lubisz w łóżku z kobietą porozmawiać? Z autorką tamtych postów nie miałabym o czym. Nie znoszę ludzi ograniczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×