Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneta86

Szukam dziewczyn z Mławy , które tak jak ja starają sie o dziecko

Polecane posty

Tak jak w temacie.Chciałabym porozmawiac o lekarzach z Mławy , do kogo się udać i ogolnie o nasych problemach z zajsciem w ciązę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak dlugo sie
starasz juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej staram sie od stycznia tego roku , narazie opieram się tylko o testy owulacyjne i juz myslalam ze w tym miesiacu sie udalo , bo okres spoznil sie trzy dni ,ale dzis rano dostalam @.Tak więc,przypuszczam,ze bez udzialu lekarza sie nie obedzie.Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak dlugo sie
spokojnie to nie dlugo jak sie bedziesz starac rok i nie bedzie wychodzic to najlepiej zrobic badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak dlugo sie
ani jeszcze nie minelo pół roku spokojnie do roku masz czas daj na luz a napewno sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak martwi mnie to ,ze odkad jestesmy małżeństwem a w czerwcu bedzie 3 lata ,nigdy sie nie zabezpieczalismy i przez ten okres czasu nawet nie trafila sie wpadka.Wydaje mi sie,ze jednak musi byc jakas tego przyczyna. A Ty z Mławy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak dlugo sie
to zrobcie podstawowe badania niech maz idzie zrobic badanie nasienia nie ja nie jestem mławy sama staralam sie 2 lata a bylismy zdrowi wiec spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moglabys powiedziec mi cos na temat tych podstawowych badan , i co wogole powiedziec lekarzowi,boje sie ,ze bedzie mi kazal czekac jeszcze pare miesiecy i probowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak dlugo sie
mysle ze napewno podstawowe badania tarczycy prolaktyna progesteron Estradiol , monitoring owulacji badanie nasienie to najszybciej ale jak pojdziesz do gina on bedzie wiedzial co zrobic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że trafię na jakiegoś sympatycznego , bo jak do tej pory jeszcze takiego nie spotkałam.Zresztą strasznie nienawidzę tych wizyt, ale zrobię wszystko , żeby mieć maleństwo.A Ty mialaś jakieś problemy z zajściem w ciąże , leczyłaś się czy poprostu dziecko potrzebowało tych 2 lat ,żeby do Was przyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×