Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukasz.z22

Jak Odzyskać dziewczynę, którą Kocham???

Polecane posty

Cześć. Powiedzcie mi jak moge ozdyskac byłą dziewczyne? Zerwałem z nią ponieważ sie pokłóciliśmy (zrobiłem to przez tel dodaje). Zrobiłem to w nerwach i tak naprawde nie świadomie. Bardzo tego zeluje bo ja kocham i mi na niej zalezy jak na nikim innym. Ona po 2tyg powiedziala mi ze nic juz do mnie nie czuje i ze ma innego faceta już. Powiedzcie co mam robić w tej sytuacji. Chce byc w moim zyciu ale tylko jako kolezanka. Chce o nia walczyc i sie o jej serce starac. Bylismy ze sobą pare lat... Chciałem sie jej na sierpnia oświaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem sie jej na sierpnia oświaczyć... " no no teraz to bys pewnie jej i z brylantem piersiconek kupił ;) Koles daj sobie spokój bo tylko ciotę z siebie robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drenażysta
"Powiedzcie co mam robić w tej sytuacji. Chce byc w moim zyciu ale tylko jako kolezanka." Nie stój w progu tylko wyjdź, zamknij za sobą drzwi, więcej ich nie otwieraj i kieruj się ku następnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA odzyskałem dzięki urokowi miłosnemu z http://magicznerytualy.pl, wiem ze to wyjście ostateczne, ale wazne że skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×