Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamuśka 1983

Jak to u was było z kolejną ciążą?

Polecane posty

Gość młoda mamuśka 1983

Mam 2,5 letnią córcię , myślimy z mężem o kolejnym dziecku. O córcię staraliśmy się 3 lata ( nie leczyłam się),pierwszą ciążę poroniłam.Trochę się boję,że znowu będę przez to przechodzić zanim się uda.I chciałam Was zapytać,dziewczyny : jak było z wami? Czy o każdą ciążę starałyście się tak samo? Czy może pierwsza udała się od razu ,a z drugą były problemy? Jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pierwsza ciaze staralismy sie ponad rok. W koncu dostalam leki i się udało. Myslelismy ze z drugą tez tak będzie wiec stwierdziliśmy ze nie ma sensu czekać jak przed nami rok starań. Udalo sie za 1 razem i to dosłownie za jednym! A potem trzecia ciąża i znów ponad rok walki i leczenie. Nie wiem od czego to zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odstawilam tabletki anty i w pierwsza ciaze zaszlam od razu,z druga bylo tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pierwszą się nie straliśmy, drugą już zaplanowałam - miała być dziewczyna, więc udało się za trzecim podejściem... pewnie wyszłoby szybciej, gdybym w ta dziewczynkę nie celowała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem ja
koleżanka o pierwszą starała się 6 lat, w drugą zaszła od razu w pierwszym cyklu planowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×