Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moni2210

przyjmę

Polecane posty

Gość trochę prawdy o życiu
paulina500 również ma konto na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę prawdy o życiu
Nie znam się? Na czym na wyłudzaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabareton
hahahaha patrz juz lece, bo ty masz taka fantazje, nie wiem z jakiej racji masz sie za lepsza od innych. Zreszta to temat autorki, wiec jak cos to chyba raczej ona moze PROSIC o opuszczenie tematu, a nie ty... kimkolwiek jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę prawdy o życiu
Ty jak na razie nie prosisz tylko nachalnie żebrzesz 25 letnia mamo 3 planowanych dzieci i być może 4 w drodze, których nie masz w co ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabareton
chyba cos ci sie pomylilo, tak sie sklada ze mam 1 dziecko :) pudło, przykro mi, twojgenialny pomysl na rozwiazanie zagadki wlasnie legl w gruzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę prawdy o życiu
moni nie wysilaj się dziecko, lepiej idź do gina i sprawdź czy w kolejnej planowanej ciąży nie jesteś jak nie to dowiedz się od niego czym jest płyn z penisa chłopa i skąd się biorą dzieci oraz czym jest antykoncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabareton
hmmm myslalam ze wdalas sie w dyskusje ze mna, ale coz, moze sa rzeczy ktorych my, zwykli ludzie , nie widzimy? twoj geniusz dzis mnie zmiazdzyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę prawdy o życiu
Kabareton to skoro nie jesteś moni i masz dziecko to wyślij jej paczkę - ucieszy się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabareton
bardzo powaznie sie nad tym zastanawiam :D A tymczasem pozegnam cie mila kompanko do rozmowy, moje dziecie wzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę prawdy o życiu
No i problem rozwiazany - moni nie pisz więcej kabareton wyśle ci ciuszki ot i problem z głowy, nie musisz mi dziękować że ją zmotywowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Spadaj z tego tematu i daj wszystkim spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Ok kabereton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i tak ten teges
Autorko - opisz dokłądnie swoją sytuację, podaj rozmiar, pewnie już podawałaś, ale tutaj tyle szamba, że nie chce mi się przez to kopać. 1. Dlaczego jesteście w tak trudnej sytuacji? 2. Od kiedy taki problem istnieje? 3. Czy udałaś się do instytucji pomocowych? 4. Jaki rozmiar ubrań noszą dzieci i jakich ubrań potrzebujesz - letnich czy cieplejszych, mają buty? 5. Potrzebujecie tylko ciuchów, na jedzenie Wam wystarcza? 6. Z czego obecnie żyjecie? 7. Gdzie mieszkacie - w sensie sami, z rodzicami...? Mój adres mailowy to iwo-a113@wp.pl W razie jak nie chcesz pisać na forum, to napisz mi wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Napisze ale miewiem czy ty już można komuś ufać każdy może się podszuwac pod inny nick napisze ci później bo teraz go obowiązki domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam i oczom nie wierzę. Pisze pod czarnym nickiem żeby nie było ze to może autorka ;) Żądacie ludziska żeby dziewczyna publicznie podawała swoje namiary, o wszystkim napisała. Chyba w dupach się wam poprzewracało bo w głowach to już chyba od dawna.... jak ktoś chce szczegółów to nich napisze do niej na maila. Jedziecie po niej jak po gównie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha!!!!!!
kasztanowo-ruda ty czytac ze zrozumieniem nie umiesz, prawda? :O Pisaly dziewczyny, podawaly swoje maile aby tam napisala i wyjasnila swoja sytuacje ale naciagaczce to nie w smak :D Od pomocy sa fora pomocowe, MOPS, Caritas a nie forum ogolne. Autorce moze sie lepiej powodzic niz tobie, naiwna kapusciana glowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gównach nie szperam więc przez x stron nie przelatywałam. może i się lepiej jej powodzi - nich i tak będzie - to co mam ją mieszać z błotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł noł
Dziwie sie niektorym, ze jeszcze odpisuja na tematy naciagaczek. Jak chcecie pomoc komus, kto NAPRAWDE potrzebuje pomocy poszukajcie takiej rodziny w swojej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i tak ten teges
Przecież podałam autorce maila jeśli nie chce na forum pisać. Skoro chce, aby jej pomóc to powinna opisać sytuację w jakiej się znalazła. Chętnie pomogę, bo mam ubrania po swoich dzieciach. Ale muszę wiedzieć w jakiej sytuacji jest autorka, żeby się nie okazało, że pomagam komuś komu żyje się lepiej niż mi, bo to wtedy taka pomoc nie ma sensu i lepiej wynieść ciuchy do caritasu, to oni komuś przekażą. Ja mam ubrania po 7 letnim synu i 5 letniej córce, ale jest wiele rzeczy unisex czyli np. białe koszulki, zielone dresy itp. Ciuchy mam praktycznie wszystkie od początku jak się dzieciaki urodziły, bo są najmłodsze w rodzinie i nie było komu dać, leżą na strychu w pudłach, więc pewnie będą wymagały odświeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Wyśle ci e maila iwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i tak ten teges
ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekypaaa'/
moni i jak u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Umnie tak było ale mój facet znalazł pracę to mam nadzieję że będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Chciałam podziękować jednej dziewczynie j jpenny że mi pomogła i że wierzy w moją sytuację dziękuje jej bardzo z calego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Szukam jeszcze ubrań dla siebie i córeczki chętne osoby piszcie proszę o pomoc będę wdzięczna dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Proszę was dziewczyny jeżeli coś macie z ciuszkow o nic więcej nieprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallkskee
dorób sobie kolejne dziecko,ciągle tu czytam ,że matka polka jest w stanie samą miłością wychować dzieci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale autorko klamiesz
napisalam ci maila z propozycja pomocy i nie odpisalas:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Ą kim jesteś ja odpisuje każdemu na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i tak ten teges
Ale nie rozumiem o co jeszcze chodzi? Napisałam Ci skąd wziąć ubrania,więc czemu nadal nie chcesz pójść do Caritasu? Poza tym skoro partner podjął pracę to Wasza sytuacja wkrótce się poprawi. Złożyłaś wniosek o podwyższenie? Co z pomocą z gopsu? decyzja powinna już być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×