Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lojalnaaa

Po 5 latach nie chce nawet zamieszkać razem /

Polecane posty

Właśnie się rozpadł mój związek,a raczej tak mi się wydawało że to związek/ Byliśmy 5 lat razem,z tym że on pracuje daleko,i często go nie było. A jak już przyjeżdżał to przychodził tylko na nocki,a i tak często sobie robił wolne.Trudno było go wyciągnąć na spacer czy wogóle razem spędzać czas,często siedziałam sama w domu,on wolał sobie grać albo kolegów. Ja ostatnio powiedziałam mu że chciałabym zamieszkać razem,ale z jego reakcji wynikło to,że on nie chce. Wytworzyły się kłótnie i poleciały wyzwiska z mojej strony w smsie,bo nie chciało mu się przyjść i porozmawiać ze mną.. On uważa że jestem wybuchowa i za nerwowa, a ja wiem że to dlatego że on mi za mało poświęca czasu. Nie jestem bluszczem bo praktycznie każdy dzień spędzamy osobno. Co o tym sądzicie? Jesteśmy po 30ce,on rozwodnik a ja stara panna która chciałaby ułożyć już sobie życie uczuciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eciapecia222
a nie pomyslalas ze moze kogos ma moze jestes jedna z wielu?? tacy faceci to skurwysyny.. moze dlatego nie ma czasu i ciagle go nie ma a do ciebie przyjdzie zarucha i pojdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaaaw go i zacznij zycie od nowa.. z kim normalnym bo z nim zycia nie bedziesz miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj gdzie mieszka nie ma nikogo to wiem na 100% Wogóle to nie jest babiarz,ja wyczówam takich na kilometr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karczmareczka 123
szybciutko szukaj nowego faceta ale pamiętaj żeby od samego początku wszystko było na zupełnie innych zasadach niż do tej pory - niech facet szaleje za Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololovcvs
sadzimy, że facet przychodził do ciebie żeby się poseksić i coś zjeść, bo tak mu było wygodnie, a tak naprawdę nigdy nie był w ten związek zaangażowany na poważnie. jesteś frajerką, zmarnowałaś 5 lat na kogoś kto cię nie kochał i nie brał serio. następnym razem zastanów się czego oczekujesz od faceta, wymagaj tego, a gdy pan ma inną wizję przyszłości, to kopa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy po 30ce,on rozwodnik a ja stara panna która chciałaby ułożyć już sobie życie uczuciowe. //////////////////////////// Nie ułożysz sobie tego życia, bo my nie chcemy go sobie układać, według waszych wyobrażeń. Np nie chcemy razem z wami mieszkać, chodzić na zakupy, albo konsultować rachunków. To koszmar. Opalać też się chcemy z dala od was. Dzięki temu dystansowi. Jesteśmy zadowoleni z siebie, i mamy dużo czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoist, nie mów za wszystkich
:D jest wielu, którzy chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz się egoisto, ułorzę sobie,bo nie każdy facet lubi całe dnie spędzać grając itp. jest wielu mężczyzn którzy mają jakąś pasję,ale znajdują też czas dla swojej ukochanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egoist, nie mów za wszystkich jest wielu, którzy chcą. ///////////// Zgadza się, ale masz rację na 20%........................... ci którzy chcą mieszkać, i robić zakupy z dziewczyną, nie wiedza co się za tym kryje. Bo nigdy tego nie zaznali. A za tym kryje się: codzienność, szarość, i zniechęcenie do partnera. Jak ktoś do tego etapu dojdzie, zobaczy ile poczucia niechęci i przytłoczenia, generuje podświadomość od zbyt częstego przebywania razem, i robienia wspólnie wielu czynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lojalnaaa , ułożę sobie,bo nie każdy facet lubi całe dnie spędzać grając itp. //////////////////////// ja całe dnie potrafię raczej czytać, niż grać. jest wielu mężczyzn którzy mają jakąś pasję,ale znajdują też czas dla swojej ukochanej. /////////////////// tak do czasu kiedy są zakochani i noszą pannę na rekach. Potem jak im podświadomość przywyknie, mają jej dosyć, i chcą mieć dużo czasu dla siebie. By zyskać to o czym marzą. Więc nie ułożysz sobie życia według swojego marzenia -24h razem z cwaniakiem, który zna pułapki miłości i bliskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoist, nie mów za wszystkich
i znowu nieprawda :D Mój facet jest po rozwodzie, a sam chciał zamieszkać razem i sfinalizować związek. To ja jestem typem wolnego ducha. Te twoje wnioski Egoist chyba czerpane są z kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet jest po rozwodzie, a sam chciał zamieszkać razem i sfinalizować związek. To ja jestem typem wolnego ducha. ///////////////////////////////// Jesteś w błędzie. Twój facet jest po rozwodzie, bo jego żona się w nim odkochała i go porzuciła. Poczuł się skrzywdzony. Teraz wspólnym zamieszkaniem, potrzebuje dowodów na to że jest dużo wart w oczach kobiety. "Zamieszka ze mną" czyli "mnie kocha, oraz uważa za ważnego i silnego". Gdyby to on porzucił żonę, bo by mu zobojętniała. Nigdy by nie wpadł na pomysł zamieszkiwania razem. Znałby konsekwencje bycia razem, każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoist, nie mów za wszystkich
Egoist, kolejny błąd :D zostawił żonę dla mnie. mas zjuż tyle niecelnych trafień, że nie będę sobie przerywać projektu dyskusją z Tobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoist to, ze tobie zycie
z druga osoba kojarzy sie z nuda, to twoj problem mentalny, reszta jest normalna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawił żonę dla mnie. ////////// skoro modli się tak do zamieszkania z tobą, to wyjątkowa z niego nieporadna i zastrachana ciapa. A skoro jego eks była solidną średniarą to mógł ją zostawić dla trochę lepszej :) . masz już tyle niecelnych trafień. ////////////////////// a ty, tyle marzeń o szczęśliwym związku, i porzuceń przez mężczyzn na koncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egoist twoj problem mentalny, reszta jest normalna. //////////// szczególnie te tysiące małżeństw, które każdego roku masowo się rozchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysiące, które się
rozchodzą.. Cóż to jest wobec milionów, które ze sobą zostają :D! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoist to, ze tobie zycie
a ludzie w zwiazach sie nie rozchodza? nie kazdej parze jest dane wieczne zycie razem to ze jednym sie nie udaje, nie przekresla innych - wiekszosc jest szczesliwa w malzenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiące, które się rozchodzą.. Cóż to jest wobec milionów, które ze sobą zostają /////////// o jakich milionach mówisz. W 2006r. rozwodów było 72 000 w 2007r - 67 000 W 2010r. zawarto 228 000 małżeństw, a rozwiodło się 61 000. Polacy w wieku 18-24 lata, w 60% są przeciwni związkom małżeńskim. Demografowie i socjolodzy twierdzą że do 2035 r. liczba ludności w Polsce spadnie o 2 miliony w 2011 roku w stolicy urodziło się ok. 18,2 tys. dzieci - 1500 mniej niż w roku 2010 r. W Krakowie przyszło na świat 16 tys. dzieci, prawie o 700 mniej niż w 2010. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie sie rozwodzli, rozwodza
i beda sie rozwodzic, co niby to zmienia, wykazuje? ludzie kradli, kradna i beda kradli wiekszosc osob hajta sie po studiachj, czyli wiek ok. 24 - 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie sie rozwodzli, rozwodza
a rodzi sie mniej dzieci, bo w naszym kraju nie ma warunkow do posiadania dzieci, za to Polki-emigrantki rodza na potege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie sie rozwodzli, rozwodza
kryzys moralny nie jest uzasadnieniem do niewiary w zwiazek malzenski, do tego kiedys niewypadalo sie rozwiesc nawet jak alkoholik, cpun i kobiety byly uzalezione materialnie od faceta stad bylo mniej rpzwodow, choc to byly niby malzenstwa (z nazwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrfhfghffgjhgj56786865
za to Polki-emigrantki rodza na potege /////////////////// pustawa s-k-u-r-w-i-e-l-k-o rodzą na potęgę i zostają samotnymi matkami bo wiedzą ze państwo brytyjskie na dziecko da im góry funtów. Gówniary walą się po dyskotekach bez zabezpieczeń po pijaku i stą d rodza pustaku. Rodzą by zyć do konca na utrzymaniu państwa. powód do chwały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkhsgvsdfff
"pustawa s-k-u-r-w-i-e-l-k-o rodzą na potęgę i zostają samotnymi matkami bo wiedzą ze państwo brytyjskie na dziecko da im góry funtów." napisał Egoist, piszacy także jako Xymena 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoist rucha sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×