Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dalia S

Gabinet kosmetyczny Kraków -kogo polecacie

Polecane posty

Ja od siebie polecam Klinikę Belize ul.Kazimierza Wielkiego , sama korzystam z oferowanym przez nich zabiegów. Ostatnio miałam okazję skorzystać z piwnego spa i powiem wam że na pewno jeszcze skorzystam z niego. Bo najpierw była kąpiel w piwie a potem odpoczynek i degustacja. Powiem wam było super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o gabinet kosmetyczny to ja chodzę do Warsztatu Piękna na Bojki, profesjonalna obsługa, kosmetyki mają z wysokiej półki. I na hybrydy tam chodzę i na inne zabiegi. Ceny mają przystępne jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla789
Ja polecam zabiegi w gabinecie kosmetycznym J'adore Instytut http://jadoreinstytut.com/ Od lat borykam się z przebarwieniami na twarzy, a w tym salonie pod okiem profesjonalisty pozbyłam się tego problemu. Salon jest bardzo ładny, a obsługa kompetentna i bardzo uprzejma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila34

Zdecydowanie receinogi.pl/kontakt warto do nich się udać, jeżeli chcemy za rozsądne pieniądze skorzystać z różnego rodzaju usługi i do tego też po prostu zadbać o siebie, zrelaksować się, upiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

W Krakowie znajduje się gabinet https://drparadowska.pl/ gdzie wykonywane są różne zabiegi medycyny estetycznej i nie tylko. Osobiście bardzo lubię tam chodzić, dlatego też zaczęłam zabierać ze sobą moją mamę. Mama nieco odmłodniała, a ja chodzę znacznie bardziej zrelaksowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola

jeżeli chodzi o gabinet medycyny estetycznej to w tym miejscu mogę ci polecić krakowską klinikę vesuna. jak dla mnie miły personel, szeroka oferta zabiegowa, efekty zawsze mnie pozytywnie zaskakują. jakby co to oni mają dwie lokalizację aczkolwiek ja zawsze chodzę na dobrego pasterza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja jestem wielką fanką gabinetu Dermedika 🙂 bardzo miła obsługa, maja dobrych fachowców i świetne ceny zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessa

W okolicach Rynku mam sprawdzoną Esteticę (na Sławkowskiej - warto się upewnić, bo wiele gabinetów ma taką nazwę ale tylko jedna jest tą prawdziwą). Miły, kompetentny personel, który służy radą (uwielbiam panią Kasię!) . Mają też tam bardzo nowoczesny sprzęt. Ostatnio też czytałam, że zdobyli pierwsze miejsce w Mistrzowie Urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciun

ja byłam kilkakrotnie w klinice Dermed w Krakowie, raz na liftingu twarzy, a raz na peelingu twarzy i fali akustycznej, powiem Wam, jestem zadowolona po każdym zabiegu, pięknie wyglądam i do tego naprawdę przemiła obsluga oraz genialne i przytulne miejsce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimi

Ja mogę polecic Sekrety piękna (kraków ul. Cegielniana). Rewelacja, a do tego panie są super miłe i zawsze chcętnie wszytski wyjąsniają a ja potrafię być naprawdę szczegółowa w pytaniach 😄 szczególnie polecam zabieg Infuzja Monduniq, od razu widać efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia Polańska

Szczerze polecam salon Odrodzenie na Pomorskiej. Wspaniałe panie, świetnie znają się na swojej pracy, przede wszystkim patrzą nie tylko na dany problem, ale skupiają się na całym człowieku. Kompleksowe podejście. Chodzę tam już dwa lata, moja mama, i znajome. Wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone. Zachęcam do odwiedzenia tego miejsca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja dawniej również chodziłam do salonu ODRODZENIE. Dwa lata temu wyprowadziłam się do Wrocławia i niestety z usług Pań korzystam tylko jak jestem w odwiedziny w Krakowie. Ale zawsze chętnie tam wracam. Również polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramona

Dla mnie super jest salon Sekrety piękna. Bardzo miło mi się zawsze tam wraca 🙂 Nawet do fryzjerki tam chodzę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrbaraa

sekrety piekna to aktualnie topka jeżeli chodzi o specjalistyczne zabiegi kosmetyczne, sprawdź koniecznie! https://sekretypiekna.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola23
Dnia 13.05.2019 o 13:29, Gość barrbaraa napisał:

sekrety piekna to aktualnie topka jeżeli chodzi o specjalistyczne zabiegi kosmetyczne, sprawdź koniecznie! https://sekretypiekna.net/

Zgadzam się Pani Barbaro, ostatnio tam byłam i jestem pod wielkim wrażeniem ich pracy oraz życzliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana

Ja jestem zachwycona wykonaniem zabiegów, całą obsługą i efektami w gabinecie Odrodzenie ul. Pomorska w krakowie. Jeszcze ani raz się nie zawiodłam na usługach tego salonu, a jestem ich klientką 6 lat. Ogromne doświadczenie i kompetencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka5

Tylko Sekrety Piękna się liczą według mnie jeżeli chodzi o Kraków, bardzo dobre zabiegi kosmetyczne oraz profesjonalna obsługa mnie przekonały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta23

Salon Oasis - potrafią zdziałać cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna J.

Jestem wieloletnią klientką gabinetu Odrodzenie. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam na zabiegach które miałam wykonane. Systematycznie robię mezoterapię, zabiegi regenerujące, karboksyterapię. Ostatnio skusiłam się na zabieg z falą radiową, i jestem bardzo mile zaskoczona efektami. Panie mają ogromne doświadczenie, fachową i dobrą  rękę do wykonywania zabiegów, i przede wszystkim panuje tam niezwykłe sympatyczna atmosfera. Z całego serca polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenka
Dnia 2.06.2019 o 14:42, Gość Malinka5 napisał:

Tylko Sekrety Piękna się liczą według mnie jeżeli chodzi o Kraków, bardzo dobre zabiegi kosmetyczne oraz profesjonalna obsługa mnie przekonały.

obsługa jest na najwyższym poziomie tak samo jak ich zabiegi, również polecam i zgadzam się w 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tranzystorka
Dnia 13.06.2019 o 16:03, Gość Fenka napisał:

obsługa jest na najwyższym poziomie tak samo jak ich zabiegi, również polecam i zgadzam się w 100%!

no i panuje tam miła atmosfera, każdy wie co robi jak czegoś potrzebujesz to pytasz i dostajesz satysfakcjonującą odpowiedź na temat na przykład zabiegów i nie tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniSkat
Dnia 26.06.2019 o 15:04, Gość Tranzystorka napisał:

no i panuje tam miła atmosfera, każdy wie co robi jak czegoś potrzebujesz to pytasz i dostajesz satysfakcjonującą odpowiedź na temat na przykład zabiegów i nie tylko!

Sama musze się tam wybrać bardzo niedługo skoro aż tak polecacie i pracują profesjonaliści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgata12

Polecam Atelier Bernady na ul. Masarskiej. Dla mnie nie ma lepszego salonu! Czyściutko, pachnąco, atmosfera cudowna, panie uśmiechnięte, serdeczne. Nie patrzą na zegarek, tylko dokładnie zajmują się każdą klientką, przeprowadzają diagnozę i dobierają kuracje. Zwłaszcza polecam panią Kingę- jej odmładzające rytuały na twarz są cudowne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

W Krakowie jest bardzo dużo dobrych gabinetów, co jakiś czas powstają nowe - no ale wiadomo, że na początku każdy się stara a potem z utrzymaniem poziomu usług bywa różnie.  Na pewno jednak warto udać się do estetica na sławkowskiej. Są na rynku od wielu lat i cieszą się renomą. Przyjeżdżają do nich nawet klienci z zagranicy! 8-) Lubię tam wpadać, zawsze czeka na mnie pyszna kawa, same znajome twarze i miła atmosfera. Planują w najbliższym czasie zrobić sobie lekki lifting u ich doktora by poprawić owal twarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

W Krakowie jest naprawdę duży wybór gabinetów medycyny estetycznej - naprawdę jest w czym wybierać. Sama najbardziej lubię odwiedzać  Estetike na Sławkowskiej - już samo wnętrze zachwyca. Jest miło i przytulnie a przy okazji elegancko. No i trzymają wysoki poziom usług. Jak mi mówią” ten zabieg jest bardzo skuteczny, pozbędzie się pani cellulitu” - to tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamona562

W Krakowie są Sekrety Piękna, gdzie nie widziałam nigdy lepszych fryzjerów, nie tylko oferują usługi fryzjerskie ale też są profesjonalistami w tym co robią. Na pewno polecam kobietom które chcą się zrelaksować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blinderkream
Dnia 12.07.2019 o 20:10, Gość Mamona562 napisał:

W Krakowie są Sekrety Piękna, gdzie nie widziałam nigdy lepszych fryzjerów, nie tylko oferują usługi fryzjerskie ale też są profesjonalistami w tym co robią. Na pewno polecam kobietom które chcą się zrelaksować 

A Czy warto się tam udać na różne zabiegi? dużo ludzi poleca i ja też bym chciała tam spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×